Adana Acıbadem Hastanesi İş İlanları 2022

Adana Acıbadem Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Adana Acıbadem Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adana Acıbadem Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk hastanesini 1991 yılında kurulan Adana Acıbadem Hastanesi özel bir kurumdur. 5 ülkede toplam 22 hastanesi olan kurum, Türkiye’nin farklı illerine de açılmış durumdadır. Bunlardan biri de Adana’dır.

Bu ilin Seyhan ilçesinde bulunan sağlık kurumu iyileştirici ve koruyucu sağlık hizmetlerini ileri seviyede, bütünleşik ve yaygın bir yapıyla uygun ekonomik koşullarla halka sunmaktadır. Araştırmaya ve bilimselliğe önem veren Adana Acıbadem Hastanesi bu doğrultuda son teknoloji tıbbi ekipmanlarla çağdaş tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda personel almaktadır.

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı

Adana Acıbadem Hastanesi İş İlanları

Adana Acıbadem Hastanesi özel bir kurum olduğu için iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden vermektedir. Dolayısıyla başvurmak isteyen adayların tarihlerini kaçırmadan bunları takip edip kendisini ilgilendiren duyurulara müracaat etmesi gerekir.

Bunun için ilk değerlendirebileceğiniz adres Kariyer.net’tir. Firmanın bu platform üzerinde bir hesabı mevcut olup çok sayıda ilan vardır. Buraya https://www.kariyer.net/firma-profil/acibadem-saglik-grubu-3713-28596 linkinden ulaşılabilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Müşteri Temsilcisi accessible Adana
2 İdari İşler Görevlisi accessible Adana
3 Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı accessible Adana
4 Engelli Personel-Adana accessible Adana
5 İdari Ofis Elemanı ( İnsan Kaynakları) accessible Adana
6 Uzman Psikolog accessible Adana
7 Genel Başvuru(Engelli) accessible Adana
8 Üretim Operatörü accessible Adana
9 Departman Asistanı accessible Adana
10 Turkish Speaking At Home Applecare Advisor accessible Adana

Diğer şehirlerdeki Acıbadem Hastanesi iş ilanlarını incelemek için buraya tıklayın.

İş ilanlarından size uygun olan varsa tek yapmanız gereken bir üyelik hesabı açmak, CV doldurmak ve arzu ettiğiniz duyuruya başvurmaktır. Ardından kurum uygun görülmeniz halinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Adana Acıbadem Hastanesi Personel Alımı

Adana Acıbadem Hastanesi’nin kendi kariyer sitesi de vardır. Burada da başvuru yapılabilecek çok sayıda duyuru vardır. Bunlara ulaşmak, kontrol etmek ve uygun olanlara müracaat etmek istiyorsanız https://kariyer.acibadem.com.tr/Basvur adresine gitmeniz yeterlidir.

Her iki kaynakta da başvuru yapılabilecek birçok duyuru vardır. Bunlardan bazıları,

  1. Embriyolog,
  2. Hasta İletişim Uzmanı,
  3. Hasta Hizmetleri Yetkilisi,
  4. Acil Servis Hekimi,
  5. Hemşire,
  6. Hasta Rehberi,
  7. Danışma Görevlisi,
  8. Hasta Bakıcı,
  9. Hasta Kabul Yetkilisi,

Şeklindedir ve her biri farklı illerde açılmıştır. Dolayısıyla Adana için olanları inceleyebilir, ardından bilgi ve yeteneklerinize uyum gösteriyorsa başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*