Acıbadem Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

acibadem-universitesi-is-basvurusu

Acıbadem Üniversitesi personel alımı yapacak!

Acıbadem Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Acıbadem Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Acıbadem Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Acıbadem Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Acıbadem Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ana amacı sağlık bilimleri alanındaki tüm bilim dallarını bir araya getirmek olan üniversite sağlık dışı alanlarda da eğitim vermeyi amaçlamaktadır.[3] Acıbadem Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından kurulan üniversitede her yıl 205 tıp öğrencisine burs verilmektedir.

Kariyer Olanakları

​Acıbadem Üniversitesi sağlık bilimleri alanında hekim ve diğer sağlık profesyonellerini donanımlı olarak mezun etmektedir. Ülkemizde ve dünyada sağlık bilimleri alanında eğitimli elemanlara ihtiyaç oldukça fazla olup, mezunlarımızdan isteyenler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastanelerde ve sağlık merkezlerinde istihdam edilmişlerdir. Bir kısmı da sağlık sektöründeki diğer kuruluşlarda mezuniyetinden hemen sonra işe başlamışlardır.

2010-2011 Akademik yılında ilk defa mezun veren Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu 140 öğrencisinden 80’i Acıbadem Sağlık Grubunda mezuniyet sonrasında çalışmaya başlamıştır. Acıbadem Sağlık Grubu, Malezya’nın en büyük yatırım fonu Khazanah ve Japonya’nın en büyük sanayi gruplarından Mitsui’nin sağlık sektöründeki yatırımı olan IHH ile geçtiğimiz yıl bir ortaklık gerçekleştirdi. Söz konusu ortaklıkla birlikte Acıbadem, IHH ile dünyanın en büyük ikinci sağlık grubu oldu. Bu nedenle yabancı dil bilen mezunlarımızın yurt ışında da istihdam olanakları mevcuttur.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*