8 Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

8 Eylül Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. 8 Eylül Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 8 Eylül Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Manisa/Merkez’de bulunan 8 Eylül Hastanesi 2008 senesinden günümüze faaliyetlerine devam etmektedir. 7133 metrekare kapalı alana sahip olan kurum A grubu hastane statüsündedir. Toplamda 106 yatağı olup çok sayıda personeli bulunmaktadır.

34 yetişkin-9 yenidoğan olmak üzere 43 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Tüm özel sağlık sigortaları, özel ve devlet bankaları, resmi kurumlar ve SGK ile anlaşması bulunmaktadır. İleri görüşlü yapısıyla insana saygılı hizmet vermektedir. Her gün büyümesini sürdürmekte olan kurum bu kapsamda yeni personel alımı da yapmaktadır.

8 Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

fatgpt

8 Eylül Hastanesi İş İlanları

8 Eylül Hastanesi özel bir kurumdur. Bu sebeple ilanlarında kariyer siteleri kullanılmaktadır. Alım yapılabilecek birçok pozisyonu olup bunlar her ilanda farklılık gösterebilmektedir. Ancak bunlardan bir kısmı şu şekildedir;

  1. Genel başvuru: Hastane bölümlerinde çalışmak için tıbbi sekreter, raportör başvuruları için açılmıştır.
  2. Hemşire: Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu olma, iletişim becerileri gelişmiş olma, ekip çalışmasına yatkınlık ve kişisel gelişime önem verme gibi nitelikleri vardır.

Bu ilanlara kariyer siteleri üzerinden ulaşılabilmektedir. Her duyurunun belirli bir tarihi olduğu için düzenli kontrol edilmelidir. Başvurular online şekilde yapılabilmektedir.

8 Eylül Hastanesi Personel Alımı

8 Eylül Hastanesi çalışanı olmak istiyorsanız aktif ilanlara başvurmanız yeterlidir. Ancak mevcut ilan yoksa da CV yollamanız mümkündür. Bunun için şu aşamaların takip edilmesi yeterlidir;

  1. 8 Eylül Hastanesi resmi sitesine girin.
  2. Üst menüden İ.K. linkine tıklayın.
  3. Dosya seç diyerek CV seçin.
  4. Gönder butonuna tıklayın.

Böylece özgeçmiş dosyanız iletilecektir. Ardından bilgi ve yetenekleriniz ile ilgili bir iş olursa tarafınızla irtibat kurulur. Eğer kısa sürede dönüş almak istiyorsanız profesyonel bir CV hazırlamanız tavsiye edilmektedir. Böylece mülakata çağrı alma olasılığınız yükselir.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

3 Comments

  1. Merhaba! Daha önce hastanede calıştım temizlik personeli olarak 8 sene Ambulans şöförlügüde yaptım nmr 05375892920

  2. Manisa sahzadeler de oturuyorum firmanızda çalışmayı çok istiyorum bayan temizlik elemanı olarak

  3. Manisa turgutlu’da Oturuyorum daha önce özel Ege Umut hastanesinde yoğun bakım personaliği yaptım sizinle çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*