19 Mayıs Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

19 Mayıs Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. 19 Mayıs Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 19 Mayıs Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1998 yılında kurulan 19 Mayıs Hastanesi 21 branşta üstün hizmet kalitesiyle hizmet vermektedir. 19 yataklı olan kurumda 3 yoğun bakım ünitesi, 2 yenidoğan ünitesi bulunmaktadır. Odaları tek ve çift kişilik hazırlanmıştır.

Hastaların daha fazla rahat edebilmesi için her oda özel şekilde tasarlanmıştır. Son teknoloji ile donatılmış olan 19 Mayıs Hastanesi, tecrübeli personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kapsamda yeni çalışan alımları da yapılmaktadır. Kurumun bünyesinde birçok pozisyon olup yılın farklı zamanlarda bunlara dair ilanlar verilmektedir.

19 Mayıs Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

19 Mayıs Hastanesi İş İlanları

Ankara’da vatandaşlara verdiği hizmetlere devam eden 19 Mayıs Hastanesi teknolojinin imkânlarından iş ilanlarında da yararlanmaktadır. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde aktif duyurular görülmektedir. Bunlar şöyledir;

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hasta Kabul Görevlisi Ankara
2 Üroloji / Bevliye Uzmanı Ankara
 1. Hasta kabul görevlisi: Özel hastanede yatan veya ayakta hasta hizmetlerinde minimum 3 yıl görev almış olma
 2. Üroloji/bevliye uzmanı: Üroloji branşında uzmanlık ve laparoskopik tecrübesi olma

Eğer bu ilanlar ile ilgileniyorsanız, söz konusu platform üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Müracaat belirli tarihler arasında olup kaçırmadan işlem yapmak gereklidir. Online başvuru kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca resmi sitesi de kullanılabilir.

19 Mayıs Hastanesi Personel Alımı

19 Mayıs Hastanesi kurumsal gerekliliklere göre personel almaktadır. İlanlar güncel olarak mevcut olup ilerleyen tarihlerde de kariyer siteleri yakından takip edilerek gerekli başvuru işlemleri yapılmalıdır.

Bunun için kendi sitesinden başvurmak da mümkündür. Eğer https://19mayishastanesi.com/is-basvurusu/ linki takip edilerek,

 1. Adınız,
 2. Soyadınız,
 3. Cinsiyet,
 4. Yaş,
 5. Telefon,
 6. E-mail,
 7. Şehir,
 8. Adres,
 9. Önceki iş tecrübeleri,
 10. Referans,

Gibi zorunlu tüm alanlar doldurulursa form kısa sürede kuruma yollanabilir. Ardından sadece beklemeniz gerekir. Zira gerekli müracaat yapıldıktan sonra inceleme ardından uygun kişilere dönüş yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*