Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2015 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2015

İlan tarihi: 25 Aralık, 2014

Kariyer.net İş İlanları.

staj

Ziraat Bankası staj başvurusu başlıyor!

Ziraat Bankası’ta staj imkanı için öğrenciler Ziraat Bankası’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Ziraat Bankası staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankasında staj yapmak isteyenler bu sayfaya göz atmaları önemlidir. Tabi ki staj başvurusu için bankamızın resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ziraat bankası staj başvuru haberlerini yakından takip ediniz.  Kariyerine finans sektöründe devam etmek isteyenler ya da finans sektörü ile kariyerine merhaba demek isteyenler için Ziraat Bankası 2013 yılında büyümeye devam ediyor ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bankamızda yapacağınız staj ile bankacılık hizmetleri hakkında daha geniş bilgi ve deneyime sahip olmanızı hedefliyoruz.

Kariyer.net İş İlanları.

Siz öğrencilerimizin kariyeriniz için atacağınız ilk adımın şimdiden ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz. Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin staj için başvuru yapabileceklerdir.

Ziraat Bankası bu yılda her yıl olduğu gibi staj imkanlarını sitesi üzerinden duyuruyor.

Başvurmak için tıklayın.

Başvurmak için tıklayın.146 Yorum yapılmış: "Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2015"

commenter

Merhaba, ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter

Görele Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda Bankacılık ve Finans Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ordu/ Korgan şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Merhaba, ben Süleyman Demirel Üniversitesi,Gelendost Meslek Yüksek Okulu, Maliye Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Tekirdağ/Merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerine arz ederim.

commenter
özlem fatma tabak | Mart 10th, 2014 at 23:53

merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın mahmutbey şubesi kocasinan şubesi güneşli şirienvler yenibosna şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

commenter
büşra karakoç | Mart 24th, 2014 at 13:50

merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben Niğde Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın İstanbul/İkitelli şubesinde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

merhaba ben Niğde üniversitesinde İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Aydın Söke nizdeki şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben Pamukkale Üniversitesi Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

commenter

ben namık keml üniverstesinde okuyorum bankanızda staj yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

commenter

BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI HONAZ VEYA DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPAMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

commenter
yaprak sarıçayır | Nisan 1st, 2014 at 12:23

Merhaba, AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, EMYO 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. 30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim..

commenter
şabam demirel | Nisan 2nd, 2014 at 14:09

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DİYARBAKIRDA BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.TEL 05340828053

commenter
Erkan Terzi | Nisan 3rd, 2014 at 00:07

Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/Koçarlı şubenizde staj yapmak isterim.

commenter
Raziye ATEŞ | Nisan 3rd, 2014 at 17:18

Merhaba,ben SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Ekonometri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Isparta yada Antalya şubenizde iş öğrenmek amaçlı çalışmak istiyorum.
Bilgilerinize arz ederim.

commenter

MERHABA,ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Demet BARAN | Nisan 4th, 2014 at 14:58

Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

commenter
Elif COŞKUN | Nisan 4th, 2014 at 14:58

Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler…

commenter

Merhaba, ben batman Üniversitesi, bankacılık 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.harran da yaşadığım için harran şubenizde staj yapmak isterim.

commenter
Demet BARAN | Nisan 5th, 2014 at 15:25

Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

commenter

Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO.2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Merhaba ben ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.(örgün)Bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

commenter

Ben Uşak Üniversitesi myo bankacılık ve sigortacılk 1.sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajını bankanızda yapmak istiyorum.Eskişehirde ikamet ediyorum ve orada staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
dilek AKGÜN | Nisan 9th, 2014 at 18:39

Merhaba ben UŞAK ÜNİVERSİTESİ MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızın uşak şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim.Teşekkürler.

commenter

merhaba ben eskişerhir anadolu üniversitesi çalışma eknonmisi 3. sınıf öğrencisiyim. bankanızda staj yapmak istiorum. bilgilerinize arz ederim. teşekkürler…

commenter

merhaba,ben adıyaman bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim okulumuzun zorunlu kıldığı staj programını bünyenizde yapmak istiyorum teşekürler,…..

commenter

Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
Ümran SEMERCİ | Nisan 10th, 2014 at 18:56

Merhaba;
Ben Ümran SEMERCİ. Balıkesir’de ikamet etmekteyim. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İş ortamını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve ayrıca deneyim kazanmak için bankanızda staj yapmaktan gurur duyarım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler…

commenter
abdullah çınar | Nisan 11th, 2014 at 21:35

Merhaba;
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bölümümde zorunlu staj eğitimi bulunmamaktadır. Kendimi geleceğe daha iyi hazırlamak kariyer planlarım arasına staj eğitimi ile başlamak için bankanızın ilgili biriminde görev almak isterim. Gereğini arz ederim.

commenter

Merhaba ben Seda Niğde Üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Mersin/merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
eda kılıç | Nisan 12th, 2014 at 01:20

Merhaba ben Eda Pamukkale Üniversitesinde İktisat 3.sınıf öğrencisiyim.yaz döneminde kendimi geliştirmek ve iş ortamına alışmak, çalışılan ortamda bir şeyler öğrenmek için Çorum/merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

Merhaba Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü 3.sinif öğrencisiyim İstanbul’da ikamet ediyorum yaz döneminde bankanizda staj yapmak istiyorum ilgilileriniz tarfindan gerğinin yapilmasini arz ederim.

commenter

Merhaba ben Eskişehir Anadolu üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Feride Çağla Keser | Nisan 12th, 2014 at 21:46

Merhaba, ben Mersin üniversitesi Erdemli Meslek Yüksekokulu 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt semtinde ikamet ediyorum. 40 iş günü olan zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızın uygun bir bölümünde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. İyi günler.

commenter

Merhaba ,KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 3.sınıf öğrencisiyim,şuan farabi programıyla KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİN de eğitim görmekteyim.Yaz döneminde ÇORUM/MERKEZ şubenizde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
furkan gayretli | Nisan 14th, 2014 at 21:32

Merhaba kırklareli üniversitesi babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık okumaktayım 1. sınıf öğrencisiyim istanbul kadıköyde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Yağmur Akar | Nisan 15th, 2014 at 17:33

Merhaba, CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak için Manisa/ Merkez’de staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba,
Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi-temmuz ayında Çankırı-Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

commenter

Merhaba ben Balıkesir Üniversitesi 3. Sınıf iktisat öğrencisiyim istanbul da ikamet ediyorum bankanizda staj yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter
Gülistan AKBAL | Nisan 15th, 2014 at 19:02

Merhaba,ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ SİLOPİ MESLEK YÜKSEKOKULU Finansal Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde MUŞ VARTO İlçesindeki Şubenizde 30 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
GİZEM ZEYREK | Nisan 16th, 2014 at 01:40

Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Özlem Yıldızhan | Nisan 16th, 2014 at 10:28

Merhaba Dokuz Eylul Universitesi 3.sinif maliye bolumu ogrencisiyim. Zorunlu stajim olmamakla birlikte kendimi gelistirmek adina bankanizda staj yapmak istiyorum.Izmir buca subenizde yaz donemi stajimi yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

commenter
duygu sarıöz | Nisan 16th, 2014 at 13:40

Merhaba, Ben Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Zonguldak/Çaycuma şubenizde 15 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyoum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğçe Karagöz | Nisan 16th, 2014 at 17:37

Merhaba Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim 18.08.2014 06.09.2014 tarihleri arasında zorunlu stajımi Ankara/Sincan şubenizde yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba.. ben Muğla üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencesiyim yaz dönemimde Sakarya/Arifiye de olan şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
hanım ASLAN | Nisan 17th, 2014 at 15:26

merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bilimler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı mersin merkez şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

commenter

Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

merhaba çukurova üni. bankacılık vesigortacılık bölümü 1.sınıf ögrencisiyim 13 haziran 16 agustos tarihleri arasında zorunlu yaz stajımı ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
büşra emine yılmaz | Nisan 18th, 2014 at 21:00

merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Bahar Kılıçaslan | Nisan 19th, 2014 at 10:56

Merhaba;
Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter
YEŞİM KELEŞ | Nisan 19th, 2014 at 18:12

Merhaba KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3.sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı (İSTANBUL Asya yakasında) sizinle yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA BEN HİTİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇORUM/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

MERHABA BEN ELİF GÜN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLEME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZAMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE ZONGULDAK/MERKEZ YADA KARABÜK/ MEREKZ DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HÜLYA GÖKMEN | Nisan 21st, 2014 at 17:41

Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Şafak Deveci | Nisan 22nd, 2014 at 11:08

Merhaba ben ŞAFAK DEVECİ Suleyman Demırel Ünıversıtesı bankacılık ve sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı zıraat bankasında yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

commenter
DeryaTıpırdamaz | Nisan 22nd, 2014 at 11:11

Merhaba ben DERYA TIPIRDAMAZ Suleyman Demırel Unıversıtesı Bankacılık ve Sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı zıraat bankasında yapmak ıstıyorum .

commenter
Şafak Deveci | Nisan 22nd, 2014 at 11:15

Merhaba ben ŞAFAK DEVECİ Suleyman Demırel Unıversıtesı Bankacılık ve Sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı AKSARAY ZIRAAT BANKASI MERKEZ SUBSINDE yada A subesınde yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

.

commenter
ÖZLEM DİLARA ASLAN | Nisan 22nd, 2014 at 16:12

MERHABA BEN ÖZLEM DİLARA ASLAN DİCLE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT 3 SINIF ÖĞRENCİSİYİM KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İCİN BU YAZ DÖNEMİNDE BATMAN/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTIYORUM
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Merhaba ben Mustsfa Kemal Üniversiresi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için bu yaz döneminde Hatay Antakya şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Merve Aygün | Nisan 23rd, 2014 at 01:14

Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
SEMRA AKTAŞ | Nisan 23rd, 2014 at 02:55

MERHABA;
BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

commenter
GÜLŞAH YÖNDEMLİ | Nisan 23rd, 2014 at 18:44

Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben Seda Arca İstanbuL Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve bunu devletin en kıdemli bir bankasında yapmak adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
baran çetin | Nisan 24th, 2014 at 01:12

merhaba ben şırnak üniversitesi 3. sınıf enerji sistemler mühendisliğide okuyorum sizin bankada staj yapma imkanı bize sağlayabilirmisiniz teşekürler

commenter

merhaba;
ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
yaz dönemi zorunlu stajımı sefököy şubenizde yapmak istiyorum
biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler

commenter

Ben Marmara Üniversitesi Isletme Fakültesi Isletme Bölümü 3.sinif öğrencisiyim. Kendimi gelistirmek icin stajimi bu yaz döneminde kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim

commenter

Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

commenter
Merve ÜRKMEZ | Nisan 25th, 2014 at 15:04

Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

commenter
Umut Aktuğ Verim | Nisan 25th, 2014 at 22:56

Merhaba ben UmutAktuğ Verim.ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK BANKANIZIN DENEYİMLERİNDEN FAYDALANMAK AMACİYLA YAZ DÖNEMİ STAJİMİ BANKANIZIN KARABÜK YADA ZONGULDAK MERKEZ ŞUBELERİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPİLMASİNİ ARZ EDERİM

commenter
gökhan ışık | Nisan 26th, 2014 at 14:30

Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi gelişirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Kadriye yozgatlı | Nisan 26th, 2014 at 21:27

Merhaba ben Kadriye Yozgatlı Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret bölümü öğrencisiyim bankanızın Sinop Ayancık şubesinde 07.07.2014-16.08.2014 tarihleri arasında zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum gereğini tarafınıza arz ederim

commenter
Hatice Humbetova | Nisan 27th, 2014 at 16:09

Merhaba ben Humbetova Hatice. Azeriyim.Turkiyede staj yapmaq istiyorum. Turkce biliyorum. kabul ederseniz sevinirim.
Doğum tarihi:1990.07.04
Lisans egitimi: Baku Dovlet üniversitesi
Yuksek lisans: Azərbaycan Dövlet İktisat üniversitesi
Fakülte: iktisat
Dil bilgisi: orta duzeyde rus ve ingilizce
Bilgisar bilgisi: microsoft ofis
sertifika:1 c ve logo mühasebe proqrami.

commenter

Merhaba. ben Ebru AKTUR Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim uygun görülürse Manavgat Şubesinde stajımı yapmak istiyorum. tarih aralığı 09.06.2014 ile 29.08.2014…

commenter
Zeynep SARIKAYA | Nisan 28th, 2014 at 21:55

Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum. İlgilenmenizi rica ediyorum.

commenter

giresun şebinkarahisar myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın mersin şubesinde temmuz ayı içinde 20 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim. MİHRAÇ TOPRAKKAYA

commenter

MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

commenter
MEHMET DAĞDEMİR | Nisan 30th, 2014 at 15:07

Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim ziraat bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .ziraat bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

commenter
MEHMET DAĞDEMİR | Nisan 30th, 2014 at 16:32

Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim SEKER bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .SEKER bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

commenter
Hande GÜLEY | Nisan 30th, 2014 at 17:24

Merhaba.Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim Kendimi geliştirmek için bankanızın BOLU Merkez veya Borozanlar şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SEDA ÖZVARIŞ | Nisan 30th, 2014 at 22:21

MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
Ahmet Husrev ERDOĞAN | Mayıs 1st, 2014 at 10:13

merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

commenter
Ahmet Husrev ERDOĞAN | Mayıs 1st, 2014 at 10:17

merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

commenter

merhaba ben Sertaç AVCI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU 2.sımıf öğrencisiyim uygun görülürse bu yaz stajımı Gediz şubesinde yapmak istiyorum.İlgilenmenizi rica ediyorum.Kabul ederseniz sevinirim.tel.05374190462

commenter

Merhaba ben Nrcmettin Erbakan Üniversitesi Kemal Akman Yüksek Okulunda muhasebe programı 1.sınıf ğrencisiyim . Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın sıhhiye,kızılay,hasköy şubelerinin herhangi birinde yapmak istiyorum .Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
ali öztürk | Mayıs 2nd, 2014 at 15:09

Merhabalar ben 3. sınıftayım ve Bülent Ecevit üniversitesinde okuyorum..Kurumunuz da yaz dönemin de staj yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen..teşekkürler..

commenter

Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba ben çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim yaz dönemi stajimi van in herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum.bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

commenter

Merhaba ben Anadolu üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Kırıkkale şubesinde staj yapmak istiyorum. Teşekkürler

commenter
BERİVAN IŞIK | Mayıs 7th, 2014 at 00:20

MERHABA BEN KIRIKKALE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.STAJIMI ANKARA İLİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.

GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
GÜLCAN BENK | Mayıs 7th, 2014 at 16:14

MERHABA BEN KARADENIZ TEKNIK UNIVERSITESI 3.SINIF MALIYE BÖLÜMÜNDE OKUYORUM.YAZ STAJINI TRABZON ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Cüneyt ACAR | Mayıs 7th, 2014 at 16:44

Merhaba.Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Babnkacılık ve Sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım.Yaz stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Cüneyt ACAR | Mayıs 7th, 2014 at 16:52

Merhaba.Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Babnkacılık ve Sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım.Yaz stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter

mrb lar ben mersin POZCU da ikamet etmekteyim 05.18.1988 MALATYA doğanşehir doğumluyum.
ÖGG belgemi aldığım da ilk çalışma yaptığım yer AKDENİZ OLİMPİYAT ları dır.ayrıca verimli çalışmam sayesinde teşekür belgesine sahibim.
daha sonra aynı şirketin ihale alması sonucu ilk 8 kişide çağıralanlar arasındayım ve 8 aydan bu yana MERSİN ATAŞ HAM PETROl sahasında AKDENİZ GÜVENLİK adına çalışmaktayım.
Kendimi yeterli bulduğuma inanıyorum ve nasıl verimli başlangıç yaptıysam devamında da öyle olmasını istiyorum ayrıca istenilen yere başvuru yapmaya hazırım.Bankanız adına çalışmak istiyorum.
ARZ EDERİM

commenter

iyi günler ben Erzincan Üniversitesi İİBF iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı Erzurum da bankanızda yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim

commenter

Merhabalar,ben Pamukkale Üniversitesi İşletme İngilizce 3. sınıf öğrencisiyim. Ben ileride bankanızda çalışmak istiyorum ve bu yüzden staj yapmak gerektiğini düşünüyorum.Denizli-Merkez’de ikamet ediyorum.Eğer mümkünse Merkez’de bir bankanızda staj yapmak isterim.İlgilenirseniz teşekkürlerimi sunarım…

commenter

Merhaba;

Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

commenter

Merhabalar;
Ben Uşak Üniversitesi işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim yazın MANİSA/AKHİSAR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Mine GÜLKAYA | Mayıs 12th, 2014 at 15:17

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
TEŞEKKÜRLER.

commenter

merhaba, ben ısparta süleyman demirel üniversitesi gelendost meslekyüksek okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
mehtap gürbüz | Mayıs 13th, 2014 at 00:03

mrb ben kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe bölümü öğrencisiyim. kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler.

commenter

Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO da Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Bursa merkezdeki bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
yasemin gökmen | Mayıs 14th, 2014 at 23:20

Merhaba ben Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Aksaray merkezdeki bankanızda staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba;
Ben Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kariyerim ve kendimi geliştirmek adına genel merkezinizde bu yaz zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret ederim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ iktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
İzmir Aliağa şubenizde staj yapmak istiyorum. Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret edeceğim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba
ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa yakası subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Ayşegül Büşra ÖZKAN | Mayıs 21st, 2014 at 13:37

İyi günler,
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrenciyim.Bankanızın Rize Ardeşen şubesinde isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek ve iş hayatı konusunda tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Bilgilerine arz ederim.

commenter

merhaba ben antalya alanya akdeniz üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf ögrencisyim.
Bankanızın kütahya merkez,kütahya çavdarhisar,kutahya gediz şubelerinizden birisindekendim geliştirmek iş tecrübesi kazanmak için staj yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
kamer arslankaya | Mayıs 21st, 2014 at 23:30

merhaba
Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Sizin çalışanlarınızın deneyimleriyle kendimi geliştirmek istiyorum. Hem kendime hemde size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Bankanızın Ankara demetevler şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba
Ben Sakarya Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

commenter

merhabalar ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 sınıf öğrencisiyim bankanızın GAZİANTEP şubesinde yaz dönemnde 32 ay staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

commenter

merhaba ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 Sınıf öğrencisiym bankanızın GAZİANTEP merkez şubenizde yaz döneminde 2 ay staj yapmak istiyorum.BİLGİLERİMİ ARZ EDERİM.

commenter
Rıdvan ASLAN | Mayıs 22nd, 2014 at 16:09

Merhaba
Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gamze Açıkgöz | Mayıs 22nd, 2014 at 21:49

Merhaba
ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhabalar ben osmaniye 19 mayıs teknik ve endüstrü meslek lisesi İŞLETME BÖLÜMÜ bankanızın omaniye şubesinde okul açoldığında staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

commenter

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde MERSİN/Silifke ilçesinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.Şimdiden teşekkürler

commenter
Lale Tuğba DALGIÇ | Mayıs 25th, 2014 at 21:47

iyi günler ben Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim.Ankara da Abidinpaşa da ikamet etmekteyim. Kendimi geliştirmek amacıyla yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ebru Çatalbaş | Mayıs 27th, 2014 at 01:52

Merhaba Namık kemal üniversitesinde işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını bankanız aracılığıyla tanımak istiyorum.Tekirdağ /merkez de staj yapma imkanım olursa çok sevinirim.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Sevda Dilek Sepetci | Mayıs 28th, 2014 at 02:02

Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Cihat Samet ŞANLI | Mayıs 29th, 2014 at 15:08

İstanbul YTÜ iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Çisel Demirci | Mayıs 29th, 2014 at 16:07

Merhaba
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. Sınıf öğrencisiyim. İş hayatını öğrenmek ve bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek için yaz döneminde Burhaniye/Balıkesir ya da Edremit/Balıkesir şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
HAKAN ÖZALKAN | Mayıs 31st, 2014 at 01:37

Merhaba ,

Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye 2. sınıf öğrencisiyim. Teorik alandaki bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden İzmir de çiğli karşıyaka konak gibi şubelerinizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla bilgilerinize arz ederim .

commenter
AYDIN KILINÇ | Haziran 1st, 2014 at 18:41

Merheba,
Ben mersin üniversitesi 3.cü sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merheba,
Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA,

ben istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık bölümü ögrensiyim.15 haziran itibariyle başlıcak zorunlu staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
SÜLEYMAN ÜN | Haziran 12th, 2014 at 12:21

Merhaba ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde işletme yönetimi bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektörüne ilk adımımı Ticaret meslek lisesinde okurken 4. sınıfta dokuz aylık zorunlu stajımı Vakıflar bankası (Burdur şubesi)’n de yaptım yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.BURDUR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
0545 419 0919

commenter
İlknur Gamze BALCI | Haziran 12th, 2014 at 14:36

Merhaba,
Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

commenter

Merhaba ben Sakarya Üniversitesi Geyve meslek yüksek okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümü 2 sınıf öğrencisiyim İSTANBUL/YAKACIK şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter
songul çelik | Haziran 16th, 2014 at 13:18

Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2′nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
sakine aaslanparcası | Haziran 26th, 2014 at 23:13

karamanoglu mehmet unıversıtesı sosyal bılımler fakultesı bankacılık ve sıgortacılık bolumunu nde 2 sınıfa gectım Dıyarbakır cermık ılcesınde staj yapmak ıstıyorum .Gergın yapılmasını ıstıyorum

commenter
EBRU ÖZİNAL | Haziran 28th, 2014 at 13:34

Merhaba
Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

commenter
Nurşah Tutma | Haziran 30th, 2014 at 21:07

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

çukurova üniverstesi 2.sınıf ögrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum istiyorum bankanızda staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim teşekkürler..

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 13:31

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
Telefon : 05355516349
Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Sakarya Üniversitesi son sinif ogrencisiyim ankara subesinde staj yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

commenter

merhaba ben anadolu üniversitesi işletme bölümü (4 yıllık)mezunuyum.bankanızın kastamonu şubesinde staj yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim..

commenter

Merhabalar Celal Bayar Üniversitesi Maliye son sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Manisa Şubelerinin birinde staj yapıp iş hayatı öncesi kendime yeni bilgiler katmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

commenter

Merhaba
Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. sınıf öğrencisiyim.bu yıl erasmus yapıcağım ve döndüğümde bankanızın denizli çınar ya da izmir yeşilyurt şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Mudbox is a software for 3D sculpting and painting which is developed bedagaebfkab

commenter

I truly appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thanks again! aeadckdbddeg

commenter

FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından fatma CERAN. Bankanızın SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba akdeniz üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim antalyada ziraat bankasında staj yaparak iş hayatına alışmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

commenter

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsletme Bölümü 3. Sınıf ögrencisiyim. Yaz stajımı bankanızın Kastamonu şubesinde yapmak istiyorum. Yardımınızı bkliyorum. Teşekkürler

commenter
Gülsüm Dikmen | Ocak 16th, 2015 at 18:26

Merhaba, Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde 1.sınıf öğrencisiyim Antalyadaki şubelerinizden birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.Teşekkürler.

commenter

Merhaba. Mugla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı Ankara şubelerinden birinde yapmak istiyorum. teşekkürler

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: