Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2014

staj

Ziraat Bankası staj başvurusu başlıyor!

Ziraat Bankası’ta staj imkanı için öğrenciler Ziraat Bankası’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Ziraat Bankası staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankasında staj yapmak isteyenler bu sayfaya göz atmaları önemlidir. Tabi ki staj başvurusu için bankamızın resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ziraat bankası staj başvuru haberlerini yakından takip ediniz.  Kariyerine finans sektöründe devam etmek isteyenler ya da finans sektörü ile kariyerine merhaba demek isteyenler için Ziraat Bankası 2013 yılında büyümeye devam ediyor ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bankamızda yapacağınız staj ile bankacılık hizmetleri hakkında daha geniş bilgi ve deneyime sahip olmanızı hedefliyoruz.


Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Siz öğrencilerimizin kariyeriniz için atacağınız ilk adımın şimdiden ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz. Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin staj için başvuru yapabileceklerdir.

Başvurmak için tıklayın.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
134 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir