Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2016

Ziraat Bankası İş Başvurusu

Ziraat Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Ziraat Bankası iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizin en köklü bankası olan Ziraat Bankası, öğrencilerin staj için sıklıkla başvuru yaptığı kurumlar içinde yer alır. Ülkemizde bankacılık konusunda lider bir pozisyonu olan banka 1863 yılından bu yana bizlere hizmet vermektedir. Ülkemizde binlerce ATM’si ve şubesi bulunan Ziraat Bankası’nın yaklaşık 20 binden daha fazla çalışanı bulunur. Bu yüzden de staj başvuru ile alakalı ilk sıralarda yer alır.

Başarılı çizgisini hiçbir zaman kaybetmeyen devlet bankamız okulundan başarılı olmuş olan öğrencileri staj programı kapsamında değerlendirerek yetiştirmektedir. Yetiştirmiş olduğu kişileri bünyesinde çalıştırır. Ziraat bankası her yıl staj başvuru ilanları ile istihdam ve eğitim ortamı yaratır. Pekâlâ, Ziraat Bankası staj başvurusu nasıl yapılmalıdır?

Sizlerde Ziraat Bankası’nda staj yapmak niyetindeyseniz bankanın resmi sitesinde ya da haber sitelerinden resmi olan ilanları takip etmelisiniz. Çoğu banka dönemsiz olan stajerleri kabul etmektedir. Ama Ziraat bankası üniversite ve lise öğrencilerinin staj başvurularını kabul etmektedir. Düzgün bir ortamda, en doğru bilgileri ve deneyimi kazanmak için staj başvuru ilanlarını kaçırmamalısınız.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

160 Comments

 • melike

  Merhaba, ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 • sultan

  Görele Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda Bankacılık ve Finans Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ordu/ Korgan şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 • Ezgi

  Merhaba, ben Süleyman Demirel Üniversitesi,Gelendost Meslek Yüksek Okulu, Maliye Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Tekirdağ/Merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerine arz ederim.

 • özlem fatma tabak

  merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın mahmutbey şubesi kocasinan şubesi güneşli şirienvler yenibosna şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 • büşra karakoç

  merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Neslihan

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın İstanbul/İkitelli şubesinde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 • gülhan

  merhaba ben Niğde üniversitesinde İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Aydın Söke nizdeki şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • FADİME

  Merhaba ben Pamukkale Üniversitesi Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 • ben namık keml üniverstesinde okuyorum bankanızda staj yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 • ömer

  BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI HONAZ VEYA DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPAMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 • yaprak sarıçayır

  Merhaba, AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, EMYO 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. 30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim..

 • şabam demirel

  DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DİYARBAKIRDA BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.TEL 05340828053

 • Erkan Terzi

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/Koçarlı şubenizde staj yapmak isterim.

 • Raziye ATEŞ

  Merhaba,ben SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Ekonometri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Isparta yada Antalya şubenizde iş öğrenmek amaçlı çalışmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 • SEVTAP

  MERHABA,ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Demet BARAN

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 • Elif COŞKUN

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler…

 • ibrahim

  Merhaba, ben batman Üniversitesi, bankacılık 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.harran da yaşadığım için harran şubenizde staj yapmak isterim.

 • Demet BARAN

  Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • Sevgi

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO.2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 • Nevike

  Merhaba ben ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.(örgün)Bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

 • yeliz

  Ben Uşak Üniversitesi myo bankacılık ve sigortacılk 1.sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajını bankanızda yapmak istiyorum.Eskişehirde ikamet ediyorum ve orada staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • dilek AKGÜN

  Merhaba ben UŞAK ÜNİVERSİTESİ MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızın uşak şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim.Teşekkürler.

 • melek

  merhaba ben eskişerhir anadolu üniversitesi çalışma eknonmisi 3. sınıf öğrencisiyim. bankanızda staj yapmak istiorum. bilgilerinize arz ederim. teşekkürler…

 • meryem yum

  merhaba,ben adıyaman bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim okulumuzun zorunlu kıldığı staj programını bünyenizde yapmak istiyorum teşekürler,…..

 • EMİRE

  Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 • Ümran SEMERCİ

  Merhaba;
  Ben Ümran SEMERCİ. Balıkesir’de ikamet etmekteyim. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İş ortamını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve ayrıca deneyim kazanmak için bankanızda staj yapmaktan gurur duyarım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler…

 • abdullah çınar

  Merhaba;
  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bölümümde zorunlu staj eğitimi bulunmamaktadır. Kendimi geleceğe daha iyi hazırlamak kariyer planlarım arasına staj eğitimi ile başlamak için bankanızın ilgili biriminde görev almak isterim. Gereğini arz ederim.

 • Seda

  Merhaba ben Seda Niğde Üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Mersin/merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 • eda kılıç

  Merhaba ben Eda Pamukkale Üniversitesinde İktisat 3.sınıf öğrencisiyim.yaz döneminde kendimi geliştirmek ve iş ortamına alışmak, çalışılan ortamda bir şeyler öğrenmek için Çorum/merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • DİLEK

  Merhaba Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü 3.sinif öğrencisiyim İstanbul’da ikamet ediyorum yaz döneminde bankanizda staj yapmak istiyorum ilgilileriniz tarfindan gerğinin yapilmasini arz ederim.

 • kübra

  Merhaba ben Eskişehir Anadolu üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Feride Çağla Keser

  Merhaba, ben Mersin üniversitesi Erdemli Meslek Yüksekokulu 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt semtinde ikamet ediyorum. 40 iş günü olan zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızın uygun bir bölümünde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. İyi günler.

 • gülüfer

  Merhaba ,KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 3.sınıf öğrencisiyim,şuan farabi programıyla KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİN de eğitim görmekteyim.Yaz döneminde ÇORUM/MERKEZ şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • furkan gayretli

  Merhaba kırklareli üniversitesi babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık okumaktayım 1. sınıf öğrencisiyim istanbul kadıköyde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Yağmur Akar

  Merhaba, CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak için Manisa/ Merkez’de staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül

  Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi-temmuz ayında Çankırı-Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 • Tuğba

  Merhaba ben Balıkesir Üniversitesi 3. Sınıf iktisat öğrencisiyim istanbul da ikamet ediyorum bankanizda staj yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 • Gülistan AKBAL

  Merhaba,ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ SİLOPİ MESLEK YÜKSEKOKULU Finansal Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde MUŞ VARTO İlçesindeki Şubenizde 30 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • GİZEM ZEYREK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • Özlem Yıldızhan

  Merhaba Dokuz Eylul Universitesi 3.sinif maliye bolumu ogrencisiyim. Zorunlu stajim olmamakla birlikte kendimi gelistirmek adina bankanizda staj yapmak istiyorum.Izmir buca subenizde yaz donemi stajimi yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

 • duygu sarıöz

  Merhaba, Ben Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Zonguldak/Çaycuma şubenizde 15 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyoum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğçe Karagöz

  Merhaba Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim 18.08.2014 06.09.2014 tarihleri arasında zorunlu stajımi Ankara/Sincan şubenizde yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Ezgi Bilen

  merhaba.. ben Muğla üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencesiyim yaz dönemimde Sakarya/Arifiye de olan şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • hanım ASLAN

  merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bilimler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı mersin merkez şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

 • İLKER GÖK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • ilker gök

  merhaba çukurova üni. bankacılık vesigortacılık bölümü 1.sınıf ögrencisiyim 13 haziran 16 agustos tarihleri arasında zorunlu yaz stajımı ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • büşra emine yılmaz

  merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bahar Kılıçaslan

  Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 • YEŞİM KELEŞ

  Merhaba KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3.sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı (İSTANBUL Asya yakasında) sizinle yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • RIDVAN KOCA

  MERHABA BEN HİTİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇORUM/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • ELİF GÜN

  MERHABA BEN ELİF GÜN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLEME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZAMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE ZONGULDAK/MERKEZ YADA KARABÜK/ MEREKZ DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • HÜLYA GÖKMEN

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Şafak Deveci

  Merhaba ben ŞAFAK DEVECİ Suleyman Demırel Ünıversıtesı bankacılık ve sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı zıraat bankasında yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

 • DeryaTıpırdamaz

  Merhaba ben DERYA TIPIRDAMAZ Suleyman Demırel Unıversıtesı Bankacılık ve Sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı zıraat bankasında yapmak ıstıyorum .

 • Şafak Deveci

  Merhaba ben ŞAFAK DEVECİ Suleyman Demırel Unıversıtesı Bankacılık ve Sıgortacılık 2. ogretım 1. sınıf ogrencısıyım 2014 yaz zorunlu stajımı AKSARAY ZIRAAT BANKASI MERKEZ SUBSINDE yada A subesınde yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

  .

 • ÖZLEM DİLARA ASLAN

  MERHABA BEN ÖZLEM DİLARA ASLAN DİCLE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT 3 SINIF ÖĞRENCİSİYİM KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İCİN BU YAZ DÖNEMİNDE BATMAN/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTIYORUM
  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Dilara

  Merhaba ben Mustsfa Kemal Üniversiresi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için bu yaz döneminde Hatay Antakya şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • Merve Aygün

  Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 • SEMRA AKTAŞ

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 • GÜLŞAH YÖNDEMLİ

  Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • seda

  Merhaba ben Seda Arca İstanbuL Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve bunu devletin en kıdemli bir bankasında yapmak adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 • baran çetin

  merhaba ben şırnak üniversitesi 3. sınıf enerji sistemler mühendisliğide okuyorum sizin bankada staj yapma imkanı bize sağlayabilirmisiniz teşekürler

 • zehra

  merhaba;
  ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
  yaz dönemi zorunlu stajımı sefököy şubenizde yapmak istiyorum
  biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler

 • sibel seven

  Ben Marmara Üniversitesi Isletme Fakültesi Isletme Bölümü 3.sinif öğrencisiyim. Kendimi gelistirmek icin stajimi bu yaz döneminde kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim

 • MUSTAFA

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • seda yagmur

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 • Umut Aktuğ Verim

  Merhaba ben UmutAktuğ Verim.ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK BANKANIZIN DENEYİMLERİNDEN FAYDALANMAK AMACİYLA YAZ DÖNEMİ STAJİMİ BANKANIZIN KARABÜK YADA ZONGULDAK MERKEZ ŞUBELERİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPİLMASİNİ ARZ EDERİM

 • gökhan ışık

  Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi gelişirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Kadriye yozgatlı

  Merhaba ben Kadriye Yozgatlı Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret bölümü öğrencisiyim bankanızın Sinop Ayancık şubesinde 07.07.2014-16.08.2014 tarihleri arasında zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum gereğini tarafınıza arz ederim

 • Hatice Humbetova

  Merhaba ben Humbetova Hatice. Azeriyim.Turkiyede staj yapmaq istiyorum. Turkce biliyorum. kabul ederseniz sevinirim.
  Doğum tarihi:1990.07.04
  Lisans egitimi: Baku Dovlet üniversitesi
  Yuksek lisans: Azərbaycan Dövlet İktisat üniversitesi
  Fakülte: iktisat
  Dil bilgisi: orta duzeyde rus ve ingilizce
  Bilgisar bilgisi: microsoft ofis
  sertifika:1 c ve logo mühasebe proqrami.

 • Ebru AKTUR

  Merhaba. ben Ebru AKTUR Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim uygun görülürse Manavgat Şubesinde stajımı yapmak istiyorum. tarih aralığı 09.06.2014 ile 29.08.2014…

 • Zeynep SARIKAYA

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum. İlgilenmenizi rica ediyorum.

 • mihraç

  giresun şebinkarahisar myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın mersin şubesinde temmuz ayı içinde 20 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim. MİHRAÇ TOPRAKKAYA

 • SABRİYE

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim ziraat bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .ziraat bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim SEKER bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .SEKER bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • Hande GÜLEY

  Merhaba.Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim Kendimi geliştirmek için bankanızın BOLU Merkez veya Borozanlar şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • SEDA ÖZVARIŞ

  MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • SERTAÇ

  merhaba ben Sertaç AVCI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU 2.sımıf öğrencisiyim uygun görülürse bu yaz stajımı Gediz şubesinde yapmak istiyorum.İlgilenmenizi rica ediyorum.Kabul ederseniz sevinirim.tel.05374190462

 • Berkay

  Merhaba ben Nrcmettin Erbakan Üniversitesi Kemal Akman Yüksek Okulunda muhasebe programı 1.sınıf ğrencisiyim . Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın sıhhiye,kızılay,hasköy şubelerinin herhangi birinde yapmak istiyorum .Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • ali öztürk

  Merhabalar ben 3. sınıftayım ve Bülent Ecevit üniversitesinde okuyorum..Kurumunuz da yaz dönemin de staj yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen..teşekkürler..

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • nur

  merhaba ben çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim yaz dönemi stajimi van in herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum.bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ali Kömür

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 • bergüzar

  Merhaba ben Anadolu üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Kırıkkale şubesinde staj yapmak istiyorum. Teşekkürler

 • BERİVAN IŞIK

  MERHABA BEN KIRIKKALE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.STAJIMI ANKARA İLİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.

  GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

 • GÜLCAN BENK

  MERHABA BEN KARADENIZ TEKNIK UNIVERSITESI 3.SINIF MALIYE BÖLÜMÜNDE OKUYORUM.YAZ STAJINI TRABZON ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM.
  GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Cüneyt ACAR

  Merhaba.Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Babnkacılık ve Sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım.Yaz stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Cüneyt ACAR

  Merhaba.Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Babnkacılık ve Sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım.Yaz stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim..

 • mevlüt ulu

  mrb lar ben mersin POZCU da ikamet etmekteyim 05.18.1988 MALATYA doğanşehir doğumluyum.
  ÖGG belgemi aldığım da ilk çalışma yaptığım yer AKDENİZ OLİMPİYAT ları dır.ayrıca verimli çalışmam sayesinde teşekür belgesine sahibim.
  daha sonra aynı şirketin ihale alması sonucu ilk 8 kişide çağıralanlar arasındayım ve 8 aydan bu yana MERSİN ATAŞ HAM PETROl sahasında AKDENİZ GÜVENLİK adına çalışmaktayım.
  Kendimi yeterli bulduğuma inanıyorum ve nasıl verimli başlangıç yaptıysam devamında da öyle olmasını istiyorum ayrıca istenilen yere başvuru yapmaya hazırım.Bankanız adına çalışmak istiyorum.
  ARZ EDERİM

 • Songül

  iyi günler ben Erzincan Üniversitesi İİBF iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı Erzurum da bankanızda yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim

 • Bayram

  Merhabalar,ben Pamukkale Üniversitesi İşletme İngilizce 3. sınıf öğrencisiyim. Ben ileride bankanızda çalışmak istiyorum ve bu yüzden staj yapmak gerektiğini düşünüyorum.Denizli-Merkez’de ikamet ediyorum.Eğer mümkünse Merkez’de bir bankanızda staj yapmak isterim.İlgilenirseniz teşekkürlerimi sunarım…

 • Gamze

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Derya AKTAŞ

  Merhabalar;
  Ben Uşak Üniversitesi işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim yazın MANİSA/AKHİSAR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Mine GÜLKAYA

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • Büşra

  merhaba, ben ısparta süleyman demirel üniversitesi gelendost meslekyüksek okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • mehtap gürbüz

  mrb ben kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe bölümü öğrencisiyim. kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler.

 • fatma dursun

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO da Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Bursa merkezdeki bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • yasemin gökmen

  Merhaba ben Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Aksaray merkezdeki bankanızda staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Eda Alpaslan

  Merhaba;
  Ben Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kariyerim ve kendimi geliştirmek adına genel merkezinizde bu yaz zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • rabia arslan

  Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ iktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
  İzmir Aliağa şubenizde staj yapmak istiyorum. Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret edeceğim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa yakası subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Ayşegül Büşra ÖZKAN

  İyi günler,
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrenciyim.Bankanızın Rize Ardeşen şubesinde isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek ve iş hayatı konusunda tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Bilgilerine arz ederim.

 • selman

  merhaba ben antalya alanya akdeniz üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf ögrencisyim.
  Bankanızın kütahya merkez,kütahya çavdarhisar,kutahya gediz şubelerinizden birisindekendim geliştirmek iş tecrübesi kazanmak için staj yapmak istiyorum.
  Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • kamer arslankaya

  merhaba
  Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Sizin çalışanlarınızın deneyimleriyle kendimi geliştirmek istiyorum. Hem kendime hemde size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Bankanızın Ankara demetevler şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • NESRİN

  Merhaba
  Ben Sakarya Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

 • havva atar

  merhabalar ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 sınıf öğrencisiyim bankanızın GAZİANTEP şubesinde yaz dönemnde 32 ay staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

 • havva atar

  merhaba ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 Sınıf öğrencisiym bankanızın GAZİANTEP merkez şubenizde yaz döneminde 2 ay staj yapmak istiyorum.BİLGİLERİMİ ARZ EDERİM.

 • Rıdvan ASLAN

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze Açıkgöz

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Mustafa

  merhabalar ben osmaniye 19 mayıs teknik ve endüstrü meslek lisesi İŞLETME BÖLÜMÜ bankanızın omaniye şubesinde okul açoldığında staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

 • Havva NUR

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde MERSİN/Silifke ilçesinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.Şimdiden teşekkürler

 • Lale Tuğba DALGIÇ

  iyi günler ben Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim.Ankara da Abidinpaşa da ikamet etmekteyim. Kendimi geliştirmek amacıyla yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru Çatalbaş

  Merhaba Namık kemal üniversitesinde işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını bankanız aracılığıyla tanımak istiyorum.Tekirdağ /merkez de staj yapma imkanım olursa çok sevinirim.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Sevda Dilek Sepetci

  Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul YTÜ iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Çisel Demirci

  Merhaba
  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. Sınıf öğrencisiyim. İş hayatını öğrenmek ve bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek için yaz döneminde Burhaniye/Balıkesir ya da Edremit/Balıkesir şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • HAKAN ÖZALKAN

  Merhaba ,

  Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye 2. sınıf öğrencisiyim. Teorik alandaki bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden İzmir de çiğli karşıyaka konak gibi şubelerinizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla bilgilerinize arz ederim .

 • AYDIN KILINÇ

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3.cü sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • SADIK ALTUN

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • EMİNE

  MERHABA,

  ben istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık bölümü ögrensiyim.15 haziran itibariyle başlıcak zorunlu staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • SÜLEYMAN ÜN

  Merhaba ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde işletme yönetimi bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektörüne ilk adımımı Ticaret meslek lisesinde okurken 4. sınıfta dokuz aylık zorunlu stajımı Vakıflar bankası (Burdur şubesi)’n de yaptım yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.BURDUR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  0545 419 0919

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • EKREM YILMAZ

  Merhaba ben Sakarya Üniversitesi Geyve meslek yüksek okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümü 2 sınıf öğrencisiyim İSTANBUL/YAKACIK şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 • songul çelik

  Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2′nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • sakine aaslanparcası

  karamanoglu mehmet unıversıtesı sosyal bılımler fakultesı bankacılık ve sıgortacılık bolumunu nde 2 sınıfa gectım Dıyarbakır cermık ılcesınde staj yapmak ıstıyorum .Gergın yapılmasını ıstıyorum

 • EBRU ÖZİNAL

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • dicle

  çukurova üniverstesi 2.sınıf ögrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum istiyorum bankanızda staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim teşekkürler..

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Büşra

  Sakarya Üniversitesi son sinif ogrencisiyim ankara subesinde staj yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 • nagihan

  merhaba ben anadolu üniversitesi işletme bölümü (4 yıllık)mezunuyum.bankanızın kastamonu şubesinde staj yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim..

 • emrah48

  Merhabalar Celal Bayar Üniversitesi Maliye son sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Manisa Şubelerinin birinde staj yapıp iş hayatı öncesi kendime yeni bilgiler katmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

 • sumeyra19

  Merhaba
  Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. sınıf öğrencisiyim.bu yıl erasmus yapıcağım ve döndüğümde bankanızın denizli çınar ya da izmir yeşilyurt şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Johnf998

  Mudbox is a software for 3D sculpting and painting which is developed bedagaebfkab

 • Johnd799

  I truly appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thanks again! aeadckdbddeg

 • fatma

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından fatma CERAN. Bankanızın SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • nur saadet

  merhaba akdeniz üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim antalyada ziraat bankasında staj yaparak iş hayatına alışmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

 • ESMA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsletme Bölümü 3. Sınıf ögrencisiyim. Yaz stajımı bankanızın Kastamonu şubesinde yapmak istiyorum. Yardımınızı bkliyorum. Teşekkürler

 • Gülsüm Dikmen

  Merhaba, Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde 1.sınıf öğrencisiyim Antalyadaki şubelerinizden birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.Teşekkürler.

 • volkan

  Merhaba. Mugla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı Ankara şubelerinden birinde yapmak istiyorum. teşekkürler

 • cansu

  merhaba sakarya üniversitesi 1. sınıf işletme yönetimi öğrencisiyim.Boluda ikamet ediyorum yazın 30 iş günü stajımı ve okulun yarım dönem (4aylık)stajını boludakı subenızde yada Bolu/Mengen subenızde yapmak ıstıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • seher ürkmez

  merhaba
  ben bankacılık ve finans bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. bankanızın gaziantep şubesinde stajyer olarak çalışmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim

 • nur saadet yıldız

  Merhaba. Akdeniz Üniversitesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim antalyadaki ziraat bankalarında yaz tatili süresince staj yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 • ferkan bektaş

  merhaba afyon kocatepe üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf ögrencisi olup zorunlu stajımı izmir-urlada yapmak istiyorum geregini bilgilerinize arz ederim.

 • BİLLUR SİNEM GÜNDÜZ

  Merhaba, ben Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yaz döneminde bankanızda yapmak istiyorum. Stajımı Antakya/HATAY da yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru Ormancı

  İyi günler merhaba Afyon kocatepe sultandağı üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım. İstanbul’da ikamet etmekteyim yaz stajı mı istanbulda yapmak istiyorum tuzla şubenizde staj alımında yer almak isterim şimdiden ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar diliyorum.

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım. yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • fatma kural

  ben gümüşhane de

  • fatma kural

   Merhabalar ben Sakarya Üniversitesi maliye 3. sınıf öğrencisiyim yazın stajımı Gümüşhane Kelkit teki şubenizde yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • fatma kural

  Ben gümüşhane kelkitte ikamet etmekteyim yaz stajımıda orda istiyorum. Teşekkürler

 • Şule DEĞDİ

  Merhaba
  İstanbul/Beykoz’da bulunan ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ bilgisayar web tasarımı bölümü öğrencisiyim 2015/2016 dönemi zorunlu staj görevimi bankanızda yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 • tugba

  Merhaba. Giresun univ. Tirebolu mehmet bayrak myo bankacilik ve sigortacilik bolumu 1.Sinif ogrencisiyim bankanizin duzce subesinde stajierimi yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.tesekkurler.

 • Fulya ÖZBAY

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir