Ulaştırma Bakanlığı Personel Alımı 2016

Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı personel alımı yapacak!

Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı iş başvurusu yaparak sizde Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ulaştırma Bakanlığı Bakanlığı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hayatımızın geri kalanında iyi bir iş sahibi olmak ve daha kaliteli bir yaşam sürmek için hepimiz iş telaşı içine gireriz. Özellikle kamu kurumlarının memur alımı işlemleri ile yakından ilgilenir, sürekli olarak takiplerini yaparız. Farklı üniversitelerin farklı bölümlerinden mezunları alan ve bünyelerinde memur sıfatı ile çalıştıran özel kurumların başında bakanlıklar gelir.

Genel olarak memur alımın ve yüksek şekilde çalışmanın yoğun olduğu bakanlıklar her yıl binlerce personel ile işçi alımı için görüşmeler yaparlar. Elbette ki tüm resmi işlemlerde olduğu gibi bu işlemlerde de bazı yasal prosedürler uygulanmaktadır. Öncelikle KPSS ilgili puan türü üzerinden gerekli olan notu elde eden kişiler bu yerlere başvurabilir.

Birçok bakanlık farklı özellikler arıyor olsa da genel olarak 657 sayısı kanun kapsamında memur olmanın ana şartlarını tüm kamu kurumları aramaktadır. Bu neden sizler de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Personel Alımı ile memur olmak isterseniz, öncelikle kanun şartlarını sonrasında bakanlığın sitesinde belirttiği şartları yerine getirmek zorundasınız. Belirli aşamalarda gerçekleşecek olan değerlendirmeler sonunda uygun görülen adaylar hemen işbaşı yapacaklardır.

 

Aramalar: , , , , , , ,

 

More Posts in Kamu Personeli

 
 

Paylaş 
 
 

6 Comments

 • gamze

  ben sizinle çalışmak istiyoyrum. ünv 2,sınıf okuyorm

 • güngör

  Ulaştırma bakanlığına bağlı bulunduğumda sporcu olarak işe alınacaklar söz verdi o zamanlarda mehrum turğut özal dönemindeydi işitme engelliyim ekpss tüm formunu hazır halde gereğin şekilde sizde e-mail den haber bekliyorum ortaokul mezun 42 yaşındayım % 72 raporum var bütün belgeleri herşeyim beni tanıyam ulaştırma antrenör hocam halit karabulut biliyor kendisi biliyor benim adıma sizden kayıtlı vardır ama bilmiyorum sayğılar 05362557021

 • Nurgül Büşra Özer

  1989 Ankara dogumluyum.Ankara Kecioren de ikamet ediyorum Anadolu Üniversitesi isletme bolumu lisans mezunuyum.B sinifi ehliyetim ve işletmen bilgisayar sertifikam var.orta seviyede ingilizce biliyorum.insan kaynaklari ile ilgili pozisyonlarda gorusmek isterim saygilar.

 • SElim

  valla yazılandan hiç birşey anlamadım çok kapalı bir yazı hiç bir detay yok

 • DELİDON

  komiksiniz gençler:) burdan başvuru yapılıyo sanıyolar acınası bir durum allah ıslah etsin

 • ahmet tosun

  Yaklaşık 1.5 yıl öncesi yol kenar denetleme istasyonu için ilce baskanligimizca ismim bakanlığa gönderilmişti bilgisayar operatörü olarak, fakat kasım 2014 de acilmasi gerekirken açılmadı acaba ne zaman açılacak secimi bulur mu. Yollarda bakım vr onarım var bu sebeptenmi açılmadı teşekkürler

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir