TURKCELL Personel Alımı 2014 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

TURKCELL Personel Alımı 2014

İlan tarihi: 11 Aralık, 2013

Kariyer'.net iş ilanlarıturkcell-is-basvurusu-300x225

TURKCELL personel alımı yapacak!

TURKCELL iş başvurusu yaparak sizde TURKCELL’ın gücünden güç alabilirsiniz. TURKCELL personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan TURKCELL eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. TURKCELL insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin ilk gsm operatörü olan Turkcell 28 Şubat 1994 yılında kurulmuştur. Turkcell’de çalışmak bir ayrıcalıktır. İşe alımlarda Turkcell’e ve Turkcell müşterilerine en çok fayda sağlayabilecek adayı seçmektedirler. Turkcell açık pozisyonlara bakmak için haberin devamındaki linke tıklayabilirsiniz.

İşe alım uzmanlarımız adaylarla pozisyonun ilgili yöneticilerinin de katıldığı en az iki görüşme yapar. Adaylara ilk görüşmelerinde “kişilik envanteri” uygulanır. Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb. yetkinlikler bazında adayları değerlendiren envanterin çıktıları, karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre“Değerlendirme Merkezi” çalışmaları da uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları gözlemlenir.
Görüşmeler, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

BURADAN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.Kariyer.net iş ilanlarıOne Comment "TURKCELL Personel Alımı 2014"

commenter
Abdulvahap DURMAZ | Mayıs 3rd, 2014 at 07:17

Merhaba izlerle çalışmak istiyorum ayrıca yetenekliyim kendime güveniyorum lise mezunuyum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim….

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: