Türk Telekom Personel Alımı 2015


Güncel iş ilanları

Türk Telekom personel alımı yapacak!

Türk Telekom iş başvurusu yaparak sizde Türk Telekom’ın gücünden güç alabilirsiniz. Türk Telekom personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Türk Telekom eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Türk Telekom insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İletişimde Türkiye’yi geleceğe beraber taşımaya hazır mısınız?

Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında ilk sıralarda yer alan Türk Telekom sadece bütçesi ve verdiği hizmet ile değil, aynı zamanda çalışanları bakımından da çok geniş bir kadroya sahiptir. 2015 yılında yine büyüme hedefi belirleyen ve sürekli alım yapmakta olan Türk Telekom, alımların büyük bir bölümü için internete şuanda ilan vermiş durumdadır.

Türk Telekom personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında tam olarak kaç kişiden yapılacak net bir bilgi verilmiş değil; ancak bu alımlar sürekli açık olduğu için alımları sürekli takip etmekte fayda olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Alımlarını sadece İstanbul ve Ankara değil, Rize ve Karaman gibi küçük illerde de yapacaktır. Bu alımların her biri için farklı şartlar belirten Türk Telekom, uzun soluklu çalışabileceği iş arkadaşları aramaktadır. Bu nedenle eğer uzun soluklu çalışırım derseniz, bu iş tam size göre diyebiliriz.

Türk Telekom personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılının her ayında yapılacağı için sadece şu zamanlarda alım yapılacaktır demiyoruz. Şuanda yaklaşım olarak 100 pozisyon için ilan vermiş olan Türk Telekom ilanlarını yakından inceleyecek olursak karşımıza şu işler çıkmaktadır.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

– Diksiyonu düzgün,
– En az lise mezunu,
– 18-35 yaşları arasında,
– Telefonda etkili iletişim kurabilen,
– Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek,
– MS Office programlarını kullanabilen,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş kişiler tercih edilecektir.

Türk Telekom müşteri temsilcisi işinde çalışmak isteyenler için, Karaman, İzmir, Erzincan, Erzurum, Adıyaman ve daha birçok il için ilanlar verilmiştir.

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

– Diksiyonu düzgün,
– 18-35 yaş arasında,
– Vardiyalı olarak çalışabilecek
– MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
– İletişim becerileri kuvvetli,
– Takım çalışmasına yatkın,
– İş-Kur’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (% 40 ve üzeri) kişiler aranmaktadır.

Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi olmak isteyen kişiler için bu ilan birçok il için geçerlidir. Birçok il için alım yapacak olan Türk Telekom alımlar esnasında mülakat değerlendirmeleri de yapmaktadır.

PRIME MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE)

Türk Telekom bu alımlarında sadece kendi için değil, aynı zamanda kendi bünyesindeki şirketler içinde alımlar yapmaktadır. Bu sebeple şuanda açık pozisyon olan PRIME MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE) için alım, ASSİSTT A.Ş. için yapılacaktır. Bu pozisyon için başvuracak olanlar ise şu şartları yerine getirilmelidir.

– Çok iyi ingilizce bilen ve akıcı konuşan,
– Diksiyonu düzgün,
– En az lise , 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi,
– 18-30 yaşları arasında,
– Telefonda etkili iletişim kurabilen, gerektiğinde müşteriye satış yapabilecek,
– İkna ve analiz yeteneğine sahip,
– Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek,
– MS Office programlarını kullanabilen,
– İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen,
– İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
– Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

SAHA SATIŞ YETKİLİSİ

Güncel iş ilanları

– Üniversitelerin 2/4 yıllık bölümlerinden mezun,
– Asgari 2 yıl iş tecrübesi,
– Tercihen sahada ve satış konusunda çalışmış,
– Microsoft Office Programlarına çok iyi düzeyde hakim,
– Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,
– Takım çalışmasına yatkın,
– Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama konusunda tecrübeli,
– Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli,
– Seyahat etme engeli olmayan,
– İyi araç kullanabilen kişilerin ilk sırada alınacak olan kişilerdir.

Saha satış yetkilisi olmak isteyenlerin önemli bir görev üstlenecek olmaları için bu alımlar özellikle büyük bir titizlik içerisinde yapılacaktır. Bu sebepten dolayı buraya başvurmak isteyenlerin tüm gereklilikleri yerine getirmeleri gerekmektedir.

KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
– Görsel tasarım yapabilecek,
– İletişim tasarımı alanında eğitim almış,
– Infografik ve sunum hazırlama konusunda yazılımları bilen ve kullanabilen,
– Daha önce kurumsal bir firmada çalışmış,
– Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek olan,
– Hedef ve sonuç odaklı, detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
– Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen,
-Seyahat engeli olmayan,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen kişileri arayan Türk Telekom, bu pozisyon içinde aynı şekilde iyi bir maaş önermektedir.

Kurumsal iletişim uzmanı olacak olan kişilerin bu gereklilikleri yerine getirmesi ve de özellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom personel eleman alımı 2015 yılında son hızıyla devam edecek olup, daha birçok kişi işe alınacaktır. Şuanda yaklaşık 100 kişilik açık iş pozisyon ilanı vermiş olan Türk Telekom bu ilanlarını her geçen gün artırabilir. Kişilerin işten çıkması doğal olarak yeni kişilerin gelesi için kapı açmaktadır. Eğer sizlerde bunlardan faydalanmak istiyorsanız, internet sitemizi takip ederek güncel Türk Telekom iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşe alım süreci

Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.

Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Açık Pozisyonlar

Şirketimizdeki mevcut iş olanaklarına “Açık Pozisyonlar” linkinden ulaşabilir, ilgilendiğiniz pozisyona online başvuru yapabilirsiniz. Açık pozisyon ilanlarımızda niteliklerinize uygun bir ilan olmadığını düşünüyorsanız, “Genel Başvuru” için CV’nizi oluşturabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde size uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, online olarak bıraktığınız CV’niz, İnsan Kaynakları birimimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular şirket bünyesindeki açık pozisyonlar için değerlendirilirken, her bir açık pozisyon için belirlenmiş olan farklı ağırlıktaki kriterler baz alınarak Değerlendirme Ölçeğine tabi tutulacak ve uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

Üye Girişi

Türk Telekom’da öğrencilere sağladığımız staj imkanları ile, stajyer arkadaşlarımızın profesyonel iş yaşamına hazırlanmalarına destek oluyoruz.

Türk Telekom’da şirketimiz ihtiyaçlarına paralel olarak, Yaz döneminde üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine, kış döneminde meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencilerine, öğrencilerin okullarıyla yapılan sözleşmeler çerçevesinde staj imkanı sağlıyoruz.

Staj yapmak isteyen öğrenciler, Genel Başvuru ilanımıza başvurarak, özgeçmiş oluşturabilir. Özgeçmişinizi oluştururken, tercih edilen çalışma tipi olarak ‘Staj’ seçeneğini işaretlemeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda staja kabul edilirler.

Başvuru

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

87 Comments

 • sabahattin

  1982 hatay antakya doğumluyum 1.80 boy kilo 90 silahlı kimlik kartım ve e sınıfı ehliyetim bulunmaktadır türk telekom bünyesinde çalışmaktan gurur duyarım saygılırımla

 • sabahattin

  tel 05059553944

 • emre

  Yuksek okul mezunuyum askerlik hizmetimi tamamladim 27 yasndayim b ve e sinifi ehliyetlerim var turk telekom bunyesinde calismak istiyorum

 • samet gümüş

  1987 afyon doğumluyum afyonda yasıyorum 2 yıl komando tugayında uzman çavuş olarak görev yaptım sizden uygun bir iş taleb edıyorum 0531 465 49 68

 • adem Kıyılı

  05.02.1988 iskenderun doğumluyum 2 yıllık makina imalat mezunuyum . MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ askerde görevim hatcılıktı B sınıf ehliyetım var

 • oktay

  ben bitlis tatvanda oturuyurum lise mezunuyum sizlen çalışmak istiyurum 05435132713

 • ömer faruk kaçmaz

  01.01.1993 Diyarbakır doğumluyum .Meslek Yüksek Okul ELEKTRONIK TEKNOLOJİSİ mezunuyum .SizinLe caLışmak istiyorum ..

 • Ömer Faruk Kaçmaz

  01.01.1993 Diyarbakır doğumluyum . Meslek Yüksek Okul ELEKTRONIK TEKNOLOJİSİ mezunuyum .B sınıfı ehLiyetim war. SizinLe caLışmak istiyorum.. YArdmcı olursanız sewinirim .

 • HALİL

  ÖN LİSANS MEZUNUYUM ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MEZUNUYUM B+A2 EHLİYETİM VAR 2 YIL TCDD OSMANİYEDE STAJ GÖREVİMİ TAMAMLADIM ASKERLİK HİZMETİMİ BİTİRDİM TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM İRTİBAT GSM:0541 420 49 39 ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 • İSHAN KIZIL

  E – SINIFI EHLİYETİM VAR

 • Bedriye Neşe

  04.06.1993 Aydın doğumluyum. Ön lisans Özel Güvenlik Mezunuyum.Yaka kartımı çıkardım 2018 kadar geçerli.Ayrıca kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim.Aydın da oturmaktayım.B ehliyetim var.

 • Oğuzhan İNCE

  20.02.1991 Samsun doğumluyum. Ön lisans Elektronik haberleşme ve otomasyon mezunuyum. Daha önce aras kergoda 2 yıl ve beyaz eşya yetkili servisinde ise 4 ay çalıştım.

 • hakan

  01.09.1986 KAHRAMANMARAŞ/ANDIRIN DOĞUMLUYUM ADANADA İKAMET EDİYORUM KURTTEPE E.M.L ELEKTRONİK MEZUNUYUM 186 BOY KİLO 96 B/SINIFI EHLİYETİM VAR SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM SAYGILAR

 • İSA MUTLU

  01.01.1989 Kırıkkale doğumluyum lise mezunuyum kırıkkale MKE Pirinç Fabrikasında 3 sene makam şoförlüğü yaptım B sınıfı ehliyetim var ayrıca silahlı özel güvenlik sertifikam var sizinle çalımak isterim Saygılarımla…

 • hüseyin

  10,06,1986 doğumluyum b sınıfı ehliyetim var. özel güvenlik serfitikam var SİLAHLI sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. 0542 269 17 61

 • gulay senyurek bezen

  1998 bornova mimar sinan eml telekomünikasyon bolumu mezunuyum
  sitajimi konak telekomünikasyon da yaptim
  1998-1999 yilinda da bornova netkom
  Yenisehir netkom
  Karsiyaka netkom mutayit firmasinda yoneticilik yaptim
  B sinifi ehliyetim var
  Kendi biransimda gorev alıp calismak istiyorum
  Geregini arz ederim

 • Fatih Birlikci

  Fatih Birlikci 10.12.1981.Amasya-suluova doğumluyum endüstri meslek lisesi mezunuyum 3 yıl Amasya Türk Telekom müdürlüğüne bağlı bir firmada nakil-tesis bölümünde çalıştım firmanın sözleşmesinin bitmesinden dolayı ayrılmak zorunda kaldım nakil-tesis-aktarma-ankastre-tivibu kurulumu gibi konulara hakimim imkan olursa bünyenizde çalışmak isterim

 • Umut kurağ

  Şanlıurfa siverekte oturmaktayım.önlisans bilgisayar tekn ve operatörlük bölümden mezunum suan işletme fakültesinde okuyorumaskerlik görevimi tamamladım sizinle çalışmak istiyorum.

 • sinan sülek

  25 yaşında askerlik görevimi yaptım. b sınıfı ehliyet sahibiyim ayrıca zkü ön lisans muhasebe mezunuyum şuan aöf dördüncü sındıf öğrencisiyim . evliyim ayrıca silahlı güvelik sertifikam var . araçda aktif şekilde kullanmaktayım .şuan özel bi şirkette muhasebe departmanında çalışmaktayım bulunduğum şehire alışamadığım için iş arıyorum saygılarımla…

 • ekrem karalı

  1986 erzurum doğumluyum .Bursa Uludağ ünv teknik bilimler meslek yüksek okulundan mezunum 2 senelik elektrik bölümü mezunuyum .23 yıldır Bursada ikamet etmekteyim.B sınıfı ehliyetim var tecrübeliyim.Türk Telekomda calısmaktan gurur duyarım saygılarımla.

 • ÇİĞDEM

  Üye olun diyorsunuz ama üyelik yapılmıyor elli tane şifre denedim olmuyor. Site mi bozuk?

 • musa

  1984niğde.doğumluyum.ticaretmeslek lisesi mezunuyum kurumunuzda.başarılı.şekilde stajerlik yaptım.mersin başmüdürlükte.başarı notum 100.kurumunuzda görev almak isterim.05352141147

 • uğur karadeniz

  SeLamun aLeykum 1989 dogumlu ticaret meslek lisesi mezunuyum askeri ve normal olmak üzere silahlı güvenlik sertifikam var . askerligimi Lübnan büyük elciliginde güvenlik olarak yaptım b sınıfı ehliyetim var … sizlerle calısmak benım icin onur ve sereftır… No: 0542 462 57 72

 • necati

  Ben bitlis adilcevazilcesinde yasiyorum B ehliyetim var guvenliksertifikam var sizlerle calismak isterim

 • Sinan

  ßen Çorumdan Başburuyorum Bilgisayar Serfitikam Var Sizlerle Çalışmak İterim 10.10.1978

 • Sinan

  ßen Çorumdan Başburuyorum Bilgisayar Serfitikam Var Sizlerle Çalışmak İterim 10.10.1978
  Tel: 05465865813

 • ya arkadaş

  yahu arkadaşlar buraya yorum yazarak iş mi aranır allasen ya. güzelce bir cv hazırlanılır başvurulacak kurumun sitesinden ik bölümünden başvuru yapılır. bilmeyenler için söyledim. anlamayanlar için onlar daha çok iş ararlar.

 • kemal aykın

  calışmaktanmutluluk duyarım

 • assiye çoban

  25 yaşındayım lise mezunuyum silahlı özel güvenlik sertifikam ve B sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmaktan gurur duyarım

 • Ramazan BATUK

  merhaba ben 1989 doğumlu 1.76 boyunda 73 kilo askerliğimi j.komando özel harekatta yapmış özel belgelerim var tecrübeliyim silahlı sertifikam var lise mezunuyum B sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak isterim saygılarımla 0541 550 27 47

 • eyup koç

  yasım 27 lise mesunuyum acık ögretim 2, sınıftayım iş arıyorum E sınıfı ehlıyetlıyım var 5455177307

 • süleyman

  1987 doğumluyum 2 yıl ön lisans elektrik teknikerliği mezunuyum askerliğimi yaptım silahlı özel güvenlik sertifikam var b sınıfı ehliyetim var 1.75 boyunda ve 80 kiloyum sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 0535 528 47 40

 • ALEV POLAT

  1980 dogumluyum elektirik elektirik bölümünü bitirdim boyum 1.65 kilom 49 sizle çalışmaktan gurur duyarım 5437434248

 • ORHAN GÜL

  1984 doğumluyum. 2 yıllık meslek yüksek okulu endüstriyel elektronik bölümü mezunuyum. askerliğimi gemide elektrikçi olarak yaptım. b sınıfı ehliyetim var. sizinle çalışmayı isterim. saygılarımla…05415648489

 • Burak sipan

  güvenlik görevlisiyi silahlı iş arıyorum 05426015573

 • mehmet acar

  telefon ve zayıf akım işini küçük yaşlarda başladım ve türk telekom gibi büyük bi firmada çalışmak istiyorum 5378771630

 • burçin kızılkaya

  ODTÜ fizik mezunuyum iyi derece ingilizce biliyorum iş güvenliğİ (c) sertrifikaya sahibim şartlarıma uygun pozisyonda çalışmak isterim saygılarımla.

 • Sergen Gökdemir

  Lise stajımı istanbul il bölde müdürlüünde yapdım universite stajımıda gene aynı yere yapdım 2 yıllık elektiri mezunuyum şuanda alcatel-lucent zorlu center projesinde çalışmaktayım kariyerde cv’m güncel burdan yardımcı olunuyormu

 • murat tiryaki

  S.A BEN 28 YAŞINDAYIM KASTAMONUDA İKAMET EDİYORUM 5 YILDIR ÖZEL GÜVENLİK İŞİ YAPIYORUM BELGEM SİLAHLI EVLİYİM VE SİZİNLE CALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILAR TEL.05435917328-05438060037

 • kemal kir

  AĞRILIYIM MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MENZUN OLDUM ELEKTİRİK -ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIM ALAN OKUDUM TEDAŞTA ÇALIŞTIM TL:05439490939

 • sultan

  İstanbul Üniversitesi SBMYO Muhasebe 2000 yılı mezunuyum.1978 ERZURUM doğumluyum.İstanbulda yaşıyorum ve evliyim.İş arıyorum ve sizinle çalışmak istiyorum.Değerlendirir ve ilgilenirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

 • gülay

  lise mezunuyum izmirde oturuyorum türk telekom bünyesinde çalışmak istiyorum 5074179673

 • mehmet sait

  Türk Telekom la hangi is olsa sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarim

 • hacer eyler kaya

  Merhaba ben Hacer.antalya Gazipaşa doğumluyum.2 yıllık muhasebe okudum..3 ve 4. Sınıf olarak da açık öğretim den işletme olarak tamamladım.bana uygun bir iş istiyorum.kapalı bir bayanım.gazipaşada oturuyorum
  numaram 5386409129

 • ZEYDAN

  MERHABA BEN ZEYDAN KAYMAZ DAHA ÖNCE TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞTIM AMA TAŞARON FİRMALARDA BAKIM ONARIN ARIZA VE ALTYAPI İŞLERİNDE ÇALIŞTIM BU ALANLARDA İYİM VE SİZİNLE ÇALIŞMAKTA GURURDUYARIM MARDİN MERKEZDE İKAMET EDİYORUM..

 • ZEYDAN

  MERHABA BEN ZEYDAN KAYMAZ DAHA ÖNCE TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞTIM AMA TAŞARON FİRMALARDA BAKIM ONARIN ARIZA VE ALTYAPI İŞLERİNDE ÇALIŞTIM BU ALANLARDA İYİM VE SİZİNLE ÇALIŞMAKTA GURURDUYARIM MARDİN MERKEZDE İKAMET EDİYORUM..05339392473

 • ilkay mercan

  09.07.1987afyon dogumluyum bornovada oturuyorum.kuaforde calistim simdi ise turk telekomda sizlerlecalismak istiyorum acil is oglumun gelecegi icin caycilik olur temizlik olur personel size hangisi uyginsa iyi haberletinizi bekliyorum tel:0530 842 56 82

 • Cuma KARAKIŞ

  07,04,1993 diyarbakır dogumluyum izmirde yaşıyorum bilgisayar web tasarım mevzunuyum askerliğimi santral operatörü olarak yaptım şuan nişanlıyım saglam ve devamlı bir iş istiyorum onun için sizinle çalışmak istiyorum tel: 05544409563

 • ilhan

  izmirde yaşıyorum ağır vasıta ehliyetim var 1984 dogumluyum dogalgaz kaliriför ateşleme sertifikam var iş arıyorum acil ilgilenirseniz sevinirim 05373219456

 • soner öztürk

  lise mezunuyum tekirdağ çerkezköyde ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum teşekkur ederim .

 • Ali Alper

  Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden yeni mezun oldum.B sürücü ehliyetim var iş arıyorum tel:0507 876 03 93

 • Ali Alper

  Stajımı da Türk Telekom Ankara Aydınlıkevler Şubesinde yaptım

 • gökhan şahin

  1995 erzurum/horasan doğumluyum elektrik elektronik lise mezunuyum denizli türk telekom şirketinde 1 yıl çalıştım sizlerlede çalışmak istiyorum 05382319385

 • EKREM ÖKTEM

  SELAM İYİ ÇALIŞMALAR DEVAMLI BİR İŞ ARIYORUM BU YÜZDEN SİZİNLE ÇALIŞMAK İŞTERİM ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ VEYA PORTRİF OPERATÖRLÜGÜ VEYA ÖZEL ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞIRIM İNŞALLAH BANA GÖRE Bİ İŞ VARDIR…

  GSM:0539-370-97-57

 • şerif

  ben önlisans elektornik teknoljisi meznuyum gaziantepde yasıyom işe ihtiyacım var

 • ali korkmaz

  Gaziantep’liyim adıyaman işletme okumaktayım 19 yaşinda 1.78boy ve b sinifi ehliyetim var türk telekoma katilmak istiyorum 05536017933

 • ŞEHRİ

  BOLU GEREDE 01.02.1984 DOĞUMLUYUM. İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. 30 YAŞINDAYIM. TÜRK TELEKOMLA ÇALIŞMAK İSTERİM.

 • Hatın Büyükata

  Mrh önlisan muhasebe mezunuyum acil işe ihtiyacım var. 05468980244

 • Yiğit Mert YASUK

  merhaba 02.01.1991 doğumlu işletme fakültesi işletme(4)mezunuyum. 23 yaşındayım. Bilgisayar sertifikası ve b sınıfı ehliyete sahibim. Türk Telekomda çalışmak istiyorum. 0541 455 84 11

 • kenan baskurt

  Merhabalar 1990 tokat doğumluyum MYO Bilgisayar mevzunuyum su an için bi GSM operatorunde RL bölümünde calisiyorum türk telekom da verimli bir şekilde calismaktan mutluluk duyarim 05382307074

 • Zahide

  1982 Balıkesir doğumluyum. İşletme lisans mezunuyum. 1 ay Türktelekom( TTNT) bayilikte çalıştım. Bilgisayar işletmenlik sertifikam var. Kurumunuzda çalışmak istiyorum

 • Seda

  1987 İzmir doğumluyum.Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetim Bölüm mezunuyum.Bilgisayar İşletmenlik Sertifikam var.İnsanlarla iletişimim gayet kuvvetli, ikna kabiliyetim oldukça yüksek bir yapıya sahibim.Takım çalışmasında da oldukça uyumlu çalışan biriyim.Bu vasıflarımdan dolayı Türk Telekom bünyesinde çalışmak istiyorum.Saygılarımla…

 • yusuf

  24 yasındayım dicle üniversitesi iktisat mezunuyum türk telekom bünyesinde calısmak isterim

 • mehmet faruk sönmez

  SLM DİYARBAKIR MERKEZ DE OTURMAKTAYIM VE İŞ ARIYORUM NE OLURSA NE İŞ OLURSA ÇALIŞA BİLİRİM HER İŞ TE DE TERCÜME LİYİM TELEFON NUMARAM 0535 446 35 70 BU NUMARADAN BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ

 • FİLİZ

  MRB. İKTİSAT MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM BİLGİNİZE SAYGILAR…

 • zehra

  merhabalar onlısans muhasebe mezunuyum turk telekom bunyesınde calısmak ıstıyorum. teşekkurler

 • ismail gencer

  merhabalar. Sdü uluborlu selehattin karasoy myo elektronik teknolojisi önlisans mezunuyum.1987 ısparta doğumluyum antalyada ikamet ediyorum.askerliğimi yaptım.türk telekom bünyesinde çalışmayı çok istiyorum. 05396877288 İRTİBAT TELEFONUM

 • tülay

  Merhaba.1984 Elazığ doğumluyum.İzmir’de ikamet ediyorum.Yaklaşık 1 yıldır fatura merkezinde çalışıyorum.Türk Telekom bünyesinde olmaktan gurur duyarım.Teşekkürler.

 • zeynep çelik

  Sızınle calısmaktan mutluluk duyarım…

 • emrullah

  önlisans otomotiv mezunuyum artı aöf işletme fakültesi 3 sınıf öğrencisiyim bir yıldır türk telekom evea baz istasyon sorumluğunu yaptım sizinle çalışmak istiyorum teşekkürler

 • esat doğanay

  iletişimde öncü türk telekom olmak için hazırım. iktisat lisans mezunuyum.

 • meltem

  merhaba 1988 doğumlu işletme mezunuyum daha önce turkcel bayıınde aktıvasyoncu olarak calıştım. Türk Telekom bünyesinde olmaktan gurur duyarım.Teşekkürler

 • Seyhan Aydemir

  Merhaba MYO bilgisayar programciligi ve teknolojileri mezunuyum.Simdi Aöf işletme 4.siniftayim, geçen yıl meb te ücretli öğretmenlik yaptim.Sizinle çalışmak istiyorum.Simdiden teşekkürler.0544 747 62 92

 • HAKAN YILMAZ

  ORTA OKUL MEZUNUYUM 7 YIL İŞLETMECİLİK YAPTIM 30 YAŞINDAYIM B SINIFI EHLİYETİM VAR İŞİMDE EN AZ SİZLERKADAR CİDTİYİM 0543 290 20 58

 • murat saraç

  önlisans mekatronik mezunuyum..
  sizinle çalışmak isterim.

 • ayşe yılmaz

  Türk telekom mülakat sonucu acaba ne zaman açıklanır?

 • Abdullah Ünlü

  Merhaba ben Abdullah sivasta ikamet etmeyim.31 yasindayim.Endustri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.Elektrikci dukkanimiz var elektrikci olarak calisiyorum fakat sizin fabrikanizda calismak istiyorum.Kpss den 58 puan aldim sizinle calismak istiyorum . 05368825678

 • tahsin ergin

  Tahsin ergin şöförüm agir vasta ehliyetim var src piskoteknik hepsi mevcuttur 0544 458 21 58

 • ibrahim ercan yavuz

  Üniversite dönemini yeni bitirmem dolayısıyla henüz tecrübe sahibi değilim ancak şans verilmesi halinde mesleğim ve iş hayatım konusunda kısa sürede çok yol kat edebileceğimi düşünüyorum,arzuluyorum.Hayatımda isteyipte başaramadığım şey olmadığını düşünüyorum. 3yıllık elektrik teknisyenliği geçmişim var (elektrik arıza).İşçi psikolojisini anlayabilirim.

 • ibrahim ercan yavuz

  endüstri mühendisliği bölümünü bitirdim.

 • tuba türk

  Mrb ben kahramanmaraş merkezden tuba 33 yaşındayım sizlerle birlikte müşteri hizmetleri bölümünde calışmak isterim.bu bölümde daha başarılı olacagıma inandıgım icin bölüm belirledim.halkla ilişkiler okuyordum bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım tekrar kayıt yeniledim ve bekliyorum.bu ise gercekten cok ihtiyacım var elimden gelenin herzaman en iyisini yapmaya calışırım.

 • ceyda ocak

  jeoloji mühendisliği mezunuyum, 1 ay öncesine kadar çalıştım. MC office programlarında iyiyim.

 • murat palamut

  merhaba ben murat palamut 1978 doğumluyum diyarbakır baglarda oturuyorum özel güvenlik silahlı kartım var b sınıfı ehliyetim var bilgisayar da ofis programlarıa hakimim uygu bir pozisyoda sizle çalışmak isterim.Teşekürler

 • mehmet tüzün

  mrb bn memet tüzün 1988 dogumluyum malatyada yaşıyorum özel güvenlik silahlı kartım var bilgisayar işletme program sertifikam var.E sınıfı ehliyetim var diksiyonum düzgün ikna kabiliyetim yüksek sabırlıyım.üreticiyim ortama çabuk adapte saglarım.çagrı merkezi müşteri temsilcisi veya müşteri temsilcisi bölümlerin de sizle çalışmaktan gurur duyarım.

 • mehmet tüzün

  mrb bn memet tüzün 1988 dogumluyum malatyada yaşıyorum özel güvenlik silahlı kartım var bilgisayar işletme program sertifikam var.E sınıfı ehliyetim var diksiyonum düzgün ikna kabiliyetim yüksek sabırlıyım.üreticiyim ortama çabuk adapte saglarım.çagrı merkezi müşteri temsilcisi veya müşteri temsilcisi bölümlerin de sizle çalışmaktan gurur duyarım.0542 376 95 64

 • Serap gövsu

  01.03.1986 yayladagı dogumluyum. Antakyada oturuyorum. Lise mezunuyum.sizinle calışmayı cok istiyorum.05448422447

 • ahmetergin

  insan ömrünün uzadıgı,emeklilik yaşının yükseldigi ülkemizde yaş sınırını 40 yaparsanız işinize yarayacak kişi sayısını arttrıp bir yeniligi yakalamak sizin olsun. TÜRK TELEKOM.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>