Türk Telekom Personel Alımı 2014

turk-telekom-is-basvurusu

Türk Telekom personel alımı yapacak!

Türk Telekom iş başvurusu yaparak sizde Türk Telekom’ın gücünden güç alabilirsiniz. Türk Telekom personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Türk Telekom eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Türk Telekom insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İletişimde Türkiye’yi geleceğe beraber taşımaya hazır mısınız?

Türk Telekom’a gelin, bireysel potansiyelinizi, yetenek ve çalışma azminizi iletişim sektöründe uzun ve başarılı bir kariyere dönüştürelim.


Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

İşe alım süreci

Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.

Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Türk Telekom firmasına iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayın.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
53 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir