TGS Personel Alımı ve İş İlanları 2021

TGS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TGS bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TGS personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkish Ground Services olarak açılan TGS, Havaş ile Türk Hava Yolları A.O. ortaklığıyla kurulan TGS, hizmetlerine günümüzde de devam etmektedir. Eleman gereksinimi olması durumunda, ilanları paylaşmaktadır.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

TGS İş İlanları

TGS bünyesine girerek çalışmak için iş başvurusu yapılır. Ancak bunun için güncel iş ilanları olmalıdır. Adaylar bu konuda öncelikle iş ilanlarının belirli tarihlerde verildiğini hatırlamadır. Dolayısıyla düzenli yapılmayan iş araştırmaları, fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Zira ilanların kapanma tarihleri de vardır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Customer Services Representative
İstanbul(Avr.)
Başvur

Kurum bünyesinde çok sayıda pozisyon vardır. Zaman içerisinde bunların herhangi birinde alım yapılabilir. Dolayısıyla ilgilenen adaylar öncelikle o pozisyonun kendisiyle uyumluluk durumunu incelemelidir. Zira aksi durumda red cevabı gelebilir.

Bunun için resmi kanallara ek olarak, kariyer sayfaları ve kurumun kendi internet sitesi de güncel olarak takip edilmelidir. Ayrıca Türk Hava Yolları ortaklığıyla kurulması nedeniyle, buradaki ilanlar da araştırılmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

TGS’ye başvurmak istiyorsanız öncelikle bazı niteliklerin arandığını, şartların olduğunu bilmeniz gerekir. Başvuran adaylardan bunları sağlıyor olması beklenir. Bu nedenle hızlı şekilde başvurmadan önce, kişilerin bilgi ve tecrübesine uygun olup, olmadığı kontrol edilmelidir. 

İlan başvuruları resmi olarak açılırsa, başvuru hakkında merak edilen tüm detaylar paylaşılır. Bunlar,

  1. Kaç kişi alınacağı,
  2. Pozisyon adı,
  3. Başvuru şekli,
  4. Başvuru yeri,
  5. Başvuru tarihleri,
  6. İstenen evraklar gibidir.

Eğer kendi resmi sitesinde ilan açılırsa, tek yapılması gereken ilgili aşamaları takip ederek başvurmadır. 

Günümüzde çok sayıda firma kariyer sitelerinde ilan verdiği için, adaylara buraları da kontrol etmesi önerilir. Başvurular da buradan yapılabilir. Ancak öncesinde ilanın verildiği sitede bir üyelik açılmalıdır. Sonrasında da özgeçmiş doldurulur. Zira başvurularda bu bilgiler kullanılır. Sağladığınız bilgiler sizi tamamen yansıtmalıdır.

Bununla beraber hazırda üyeliğiniz varsa girmek yeterlidir. Ancak sonrasında önceden yazdığınız özgeçmişin ne derecede güncel olduğu kontrol edilmelidir. Zira yeni bilgi ve tecrübeler edinmişseniz, eski özgeçmişin bunlara sahip olmaması muhtemeldir.

Dolayısıyla gerekli yenilemeler yapılınca, başvuru işlemleri kolayca yapılır. Ardından firma başvuruları inceler ve uyumlu kişiler ile irtibat kurar.

18 yorum

  1. Merhaba, Gülay Tümüklü Esenboğa havalimanında tav bünyesinde taşeron firma da ekip şefi olarak 8 yıl çalıştım .Pandemi nedeniyle işten çıkarıldım.TGS bünyesinde sizlerin uygun gördüğünüz birimde çalışmak istiyorum

  2. İyi günler bende sizinle çalışmak istiyorum otomotiv Boya ustasıyım sizi temin beni denerseniz size iyi olduğumu isbatlarım benim yaşım 36 otomotiv teknolojisi motorlu araçlar okuyorum otomotiv gövde

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*