Malatya Belediyesi Personel Alımı 2014

malatya-belediyesi

Malatya Belediyesi personel alımı yapacak!

Malatya Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Malatya Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Malatya Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Malatya Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Malatya Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.


Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Malatya Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Malatya Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.malatya.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
57 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir