Kopuz Gıda Personel Alımı 2015 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

Kopuz Gıda Personel Alımı 2015

İlan tarihi: 6 Aralık, 2014

kopuz-gida

Kopuz Gıda personel alımı yapacak!

Kopuz Gıda iş başvurusu yaparak sizde Kopuz Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kopuz Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kopuz Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kopuz Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşinde uzman deneyimli kadrolarıyla; iş ortaklarına ve hizmet etmekten gurur duyduğu milyonlarca değerli tüketicisine, en güzel lezzetleri sunmayı, en iyi hizmetleri vermeyi şiar edinerek, sürekli üreten, ürettiğini değerli çalışanları ve halkıyla paylaşan Kopuz Şirketler gurubu, bu anlayışıyla her geçen gün üretim ve yatırım kapasitesini arttırmaktadır. Kopuz Şirketler Gurubu günümüzde ürün ve hizmette toplam kaliteye verdiği önem ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle, ülkemiz ekonomisinde yaşanan dinamik, yenilikçi ve atılımcı yaklaşımının öncülerindendir.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefemizle en mükemmele erişerek daha da büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarıları konumu sürekli geliştirerek, hizmet alanlarında Türkiye’de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren şirketlerden oluşan bir topluluk olmaktır..

Misyonumuz

İç piyasada kaliteden ödün vermeyen üretim ve satış anlayışımızla ve uzman kadromuzla tercih edilir bir marka olmak, dış ticaret şirketlerimiz aracılığıyla da ürettiğimiz ürünleri tüm dünyaya tanıtmak, tattırmak ve ülkemizin tanıtımına daha çok katkıda bulunmaktır.

İletişim için tıklayınız.Yorum yok.“Kopuz Gıda Personel Alımı 2015”

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: