Kastamonu Belediyesi Personel Alımı 2014

kastamonu-belediyesi

Kastamonu Belediyesi personel alımı yapacak!

Kastamonu Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Kastamonu Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kastamonu Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kastamonu Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kastamonu Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.


Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Kastamonu Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Kastamonu Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.kastamonu.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
16 Comments

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir