Jti Personel Alımı 2014

jti-150x150

Jti personel alımı yapacak!

Jti iş başvurusu yaparak sizde Jti’ın gücünden güç alabilirsiniz. Jti personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Jti eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Jti insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Japan Tobacco Inc. kısaca JT, bir sigara üretim şirketi. Şirket 2009′da Fortune 500 listesinde 312 sırada yer almıştır. Merkezi ToranomonMinato, Tokyoa bulunurken[1] Japan Tobacco International‘ın merkezi Cenevreİsviçre‘de bulunur.[2] 1 Nisan 1985 tarihinde bir kamu kuruluşu olarak kurulmuştur.


Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

JTİ Tütün Ürünleri insan kaynakları 

sitelerine yapılan genel başvurular arasında açılan pozisyonlara en uygun niteliklere sahip adayları seçerek iletişim bilgileri üzerinden mülakata davet eder. Açık oluşan pozisyona bağlı olarak değişmekle beraber adaylar mülakat, yetenek testi, yazılı yada sözlü sınav ve yabancı dil uygulamaları sonucunda seçilirler. Şirkette konuşulan genel dil İngilizcedir ve iş başvurusunda bulunacak adayların en azından ingilizce diline hakim olmaları beklenir. 

JTI Tütün Ürünleri Sanayi A.Ş. İş İlanları

Tarih Pozisyon      Şehir/ÜlkeFirma Adı

Jti iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

 

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
2 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir