İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Ülkemiz ve dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan İzmir, sadece tarihin tozlu sayfalarında değil; günümüzde dahi ciddiyetle adından söz ettiren yaşam merkezleri arasındadır. Deniz, kum, tarih, doğa, yerel lezzetler; İzmir’de ağız birliği etmişçesine uyum içerisinde durur ve şehri ziyaret edenleri gülümseyerek karşılar. Gerek yerli gerekse yabancı yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği İzmir, doğru hamleler ile dünyadaki önemli konumunu artıracaktır.İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’in mevcut yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

Muhasebe, imar, denetim, yönetim, ofis içi çalışanı gibi farklı noktalarda personel alımı yaparak ekip arkadaşlarını artırmayı hedefleyen belediye; kendisine sunulacak başvuruları insan kaynakları ile değerlendirir. Başvuruda bulunmadan önce sizden aranan şartları öğrenmeli ve ona göre karar gerekli işlemleri uygulamalısınız.

Güncel İzmir İş İlanları

Aşağıda İzmir iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

TGS Personel Alımı

Türk Telekom Personel Alımı

Kamil Koç Personel Alımı

Güncel İzmir personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Personel Alımı

Karabağlar Belediyesi, İzmir’in en kalabalık ilçe nüfusuna istihdam alanları yaratarak ilçenin sosyoekonomik gelişiminin artırılmasına gayret eder. Denetim, güvenlik, ulaşım gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; ekip arkadaşlarında arayacağı şartları ve vasıfları, kamuoyuyla paylaşacaktır. Belediyedeki mevcut pozisyonları görebilmek adına belediyeyle görüşebilirsiniz. Ayrıca e- posta veya insan kaynaklarını kullanabilmeniz de mümkün.

Buca Belediyesi Personel Alımı

Buca Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin yapması gereken birtakım işlemler bulunur. Evvela belediyedeki uygun pozisyonların araştırılması ve sonrasında pozisyonlar adına aranan vasıfların öğrenilmesi, işe giriş aşamasında büyük önem taşır. Güvenlik, hukuk, planlama, vasıfsız eleman gibi ayrı noktalarda personel alımı yapacak olan Buca Belediyesi; başvuru yapacak adayların temiz adli sicil kaydına sahip olmasını şart koşar.

Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova, İzmir’in kalabalık ilçeleri arasındadır. Bornova’da yaşayan kişiler, ilçe içerisinde farkı gelir kalemlerinden yararlanarak hayatını idame ettirebilir veya belediye bünyesinde çalışıp farklı bir yol dahi izleme şansına sahiptir. Bilişim, sosyal yardımlaşma, halkla ilişkiler, idari işler gibi birbirinden ayrı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Bornova Belediyesi; hem insan kaynakları hem de e- posta mesajları ile gelen başvuruları kabul edebilir.

Konak Belediyesi Personel Alımı

Konak Belediyesi’nde çalışacak olan kişiler, belediyenin sıkı takipçisi olmak zorundadır; zira belediyede uygun duruma düşen pozisyonlar çabucak kapanabilir. Tasarım, planlama, denetim gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; uygun durumda olan adayları değerlendirme aşamasına alır. Belediyede çalışabilmek için başvuru yapabilir ve bu durumu ister halka ilişkiler isterseniz e- posta yoluyla yapabilirsiniz.

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı

Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in simgeleşmiş alanlarına ev sahipliği yapar; daha doğrusu İzmir dışında İzmir dendiği zaman, insanların aklına Karşıyaka gelir. Halkla ilişkiler, tasarım, hukuk, mimari gibi belediye bünyesinde açık olan pozisyonları değerlendirecek adaylar; belediyeye tam zamanında başvuru yapmalıdır. Başvuru için insan kaynakları seçilebilir; fakat uygun durumda değilseniz belediyeye e- posta dahi yollayarak ilk adımı atabilirsiniz.

Bayraklı Belediyesi Personel Alımı

Bayraklı Belediyesi, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni ekip arkadaşları alacak ve bu şekilde hem belediyenin hem de ilçenin mevcut kalitesini artıracaktır. Belediyede çalışmak isteyen kişiler, aranan şartlara uydukları takdirde başvuru yapabilir. Sosyal yardımlaşma, halkla ilişkiler, idari işler gibi açık pozisyonlarda çalışmak isteyen kişiler; vakit kaybetmeden belediyeyle iletişime geçmek zorundadır. Aksi takdirde belediyede çalışma hayalleri suya düşer!

Çiğli Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hukuk, düzenleme, tasarım, yönetim, denetim gibi ayrı kulvarlarda olan; fakat temelde bir bütünü oluşturan meslek gruplarında çalışmak isteyen kişiler, Çiğli Belediyesi’ne başvuru yapmalıdır. Çiğli Belediyesi, dile getirilen iş alanlarıyla beraber çok daha fazlasını vaat eder; gerçi her iş grubunun farklı meziyetlerde çalışanlar istediğini bilmemiz gerekir. İnsan kaynakları ya da belediyenin telefonları ile iş başvurusu yapılabilir; tabi aynı zamanda e- posta yolunu da izleyebilirsiniz.

Torbalı Belediyesi Personel Alımı

Torbalı Belediyesi, mevcut durumdaki belediye kalitesini artırabilmek adına belediyenin personel sayısında artışa gidecektir. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin bu artırım sürecini yakından takip ederek başvuru yapması gerekir. Başvuru belediyenin insan kaynakları, ulaşım, hukuk gibi farklı alanları için yapılabilir. Açık pozisyonlar adına dile getirilen bilgilendirme sonrasında dilediğiniz başvuruyu insan kaynaklarından gerçekleştirebilirsiniz.

Menemen Belediyesi Personel Alımı

Menemen Belediyesi, belediyenin etki alanını genişletebilmek ya da etki alanındaki kaliteyi artırmak adına personel alımı yapacaktır. Hukuk, tasarım, planlama, ulaşım gibi farklı alanlarda düzenlenecek olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarından kamuoyuyla paylaşılarak yine buradan mevcut başvurular kabul edilecektir. Belediyede yer almak isteyen kişilerin eksiksiz evraklar ile başvurması ve bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir.

Gaziemir Belediyesi Personel Alımı

Gaziemir Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde belediyeyle iletişime geçmesi; ama öncesinde belediyedeki açık pozisyonları öğrenmesi gerekir. Mevcut pozisyonlara dair aranan vasıflara sahipseniz, insan kaynakları ile başvuru yapabilmeniz mümkün. Halkla ilişkiler, idari işler, tasarım gibi açık pozisyonlar; belirli kota dolana kadar mevcut kalacak fakat biran önce kararınızı verip başvuru yapmalısınız.

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı

Ödemiş Belediyesi, Ödemiş’teki yaşam kalitesini artırabilmek için personel alımı gerçekleştirecektir. Belediye, birbirinden farklı alanlarda yapacağı personel alımını belirli kota dolana kadar devam ettirecek. Muhasebe, hesap uzmanı, aşçı, güvenlik görevlisi, servis şoförü gibi yapılarda gerçekleştirilecek olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları üzerinden gelen başvurular ile hayat bulacaktır. Belediyede yer almak isteyenlerin bir an önce harekete geçmesi gerekir.

Bergama Belediyesi Personel Alımı

Bergama, dünya tarihi için çok önemli olan eserlere ev sahipliği yapar. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisinin yoğun olarak kendisini gösterdiği ilçede her an farklı bir noktaya giderek kendinizi bambaşka alemlerde bulabilirsiniz. Bu güzelliği korumak ve geliştirmek adına hukuk, planlama, denetim alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; gerekli ayrıntıyı kamuoyuyla paylaşacaktır. Belediyenin internet adresine girerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, planlama, muhasebe, halkla ilişkiler, idari işler gibi değişik alanlardaki personel sayısını yenilemeyi düşünen Kemalpaşa Belediyesi; alacağı personele dair beklediği vasıfları kamuoyuna sunarak işlem gerçekleştirir. Verilen bilgilerden yola çıkarak iş başvurusu yapabilir ve bunun için belediyenin halkla ilişkiler departmanıyla görüşebilirsiniz. Aslında daha öncesinde mevcut pozisyonları öğrenebilmek adına belediyeyi aramanız da size yardımcı olur.

 

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

168 Comments

 • evren oğuz

  ben hakkari belediyesinde çalıştım tercübemde var temizlik bülümende şüfürlüğümde var olursa mo 2 günde aylemi ve evi oraya getrecem çok ihtiyacım var gsm 05333619794

 • alim aktaş

  bornova altındağda ikamet ediyorum belediye bünyesinde çalışmak istiyorum e sınıfı ehliyetim var 7 yıllık temizlik şirketi olur park bahçeler olur yeterki iş olsun ilgilenirseniz sevinirim saygılar

 • alim aktaş

  tel 05372038054

 • önder cankaya

  bmc ye girdim 2003 de 2012de kıriz başladıkapandı 2014 girdik hala kapalı bizi işden çıkarmıyorlar çok mağdurum belediye işi arıyorum park bahçe işleri e sınıf ehliyetim var.belediye kademe işi olabilir otoboyacıyım belgem var .izmirde kiracıyım eişm günlük temizlik işlerine gidiyor ben sigortasız iş çıkarsa gidiyorum .sigortasız çalıştırmıyorlar bmc de çalışıyor göründüğümden onun için zor iş çıkıyor .hayır sever abilerin ablaların belediye işnde iş arıyorum ilgilenenler olursa allah razı olsun derim .çok zor şartlarda geçiniyorum .2 oğlum var ben 1977 MANİSA DEMİRCİ doğumluyum .çep tel..05353196960.BELEDİYE her işinde çalışabilirim.saygılar.

 • SERAP ÖZBİLGİN

  makine tenikeriyim sözleşmeli olarak belediyede görev almak isterim… 05075858755

 • m.müfit akyüz

  ben izmır seferihisada oturuyoerum elıden bahçivalık gelır ve hertulu bikı çeşılerını alarım ve aşlamasınakadar bilrım çüki ben işten korma iş beden korsun yaşımı 25 yaşıdayım hayata annem babam ük olmak iremıyorum kedı alın terımle kazamak itıyorum 05545789116

 • murat kirmizi

  Ben 28 yasindayim lise mezunuyum isi bulamadim icin hurdacilik yapiyom ne is olsayaparim kendim caliskan bir insanim her is gelir elimden ehliyetimdevav g guvenlik sertifkamda var ama is bulamiyom sizden cvp bekliyom bu benim no 0507 6656916

 • müjgan tunc

  belediyede dayımda yok amcamda yok parayla işe alım yapıldıgı duyumlarıda biz halk olarak alıyoruz ben bunu bircok insandan duydum ama benim paravermeye gücü m yetmez benim oyum yeter chp de benim eşimede iş istiyorum bu secimlerdede sandıklarda calışacagım yeterki benim partim kazansın adan dün köyden geliyo hangi partili nereli olursa olsun ama neyapıp ne edip belediyeye giriyorlar ben bunu anlamıyorum kendim icin ercan tatıdan iş sitedim mektubumu okumuş beni cagırdıklarında ilgilenilmedi benimle ve ben secimlerde buca belediyesi secim calışmalarında başkanla mitiklerde desk vermiş bir chpliyim gercekten ben anlam veremiyorum neler dönüyo bu insanlar nasıl belediye kadrosuna giriyo

 • SEDEF DAYAN

  GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK BELEDİYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.YAŞ 23 BOY 1.69.KİLO 65.GÜVENLİK KİMLİĞİM VAR SİLAH SİZ.TEL.O5332750356.İZMİR BELEDİYESİ DUY BENİ.LÜTFEN.

 • alim aktaş

  bu siteden ne işçi alımı var ne bişey kaç seferdir yazıyorum yalan hepsi dayın olacak içerde yada para yidireceksin bunlara 05372038054

 • erdal uzun

  27 YASINDAYIM İZMİRDE İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 • KEMAL BOĞUCU

  SEVGİLİ BAŞKANIM BEN 20 YILDIR .CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN ÇORUM TEŞKİLATINDA HER KADEMESİN DE 20 YILDIR GÖREV YAPTIM MERKEZ İLÇE İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI BENDE BELEDİYENİZİN HERANGİ BİR TAŞERON FİRMANIZDA ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA 05423211443

 • sule perıhan karasu

  ıs ılanına başvurmak ıstıyorum.bıyolog

 • serdar

  1982 izmir doğumluyum b-e-g (forklift) ehliyetim var src2 src4 belgelerine sahibim ilk yardımcı kartım var silahsız güvenlik serfitikam var izmir gaziemirde ikamet etmekteyim 536 773 22 83

 • dilber çavga

  işsizim acil işe ihtiyacım var yaklaşık iki yıl önce belediyeye sivi verdim hala cevap bekliyorum lütfen

 • deniz

  arkadşlar siz çok işsiz kalırsınız kusura bakmayın sizde beyin gelişmemiş buraya tel bırakıyorsunuz ya sankı izmir görecek ya sanki sizi ne malsınız ya laaaa

 • sadiye sevgili

  2011 yılında lisede tıp sekreterliği bölümünden mezun oldum.2013 yılında üniversitede büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezun oldum. İşe ihtiyacım var fakat el uzatan yok. Uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 • MERVE

  belediyede her iş yapabilirim AMA SANIRIM TANIDIK OLMASI GEREKİYOR ÇALIŞAN TANIDIGIM YOK İNŞ SESİMİZİ DUYAN OLUR 5375062684

 • ULAŞ

  makına teknikeriyim belediyede çalımak iştiyorum 0541 287 90 97

 • tunay özcan

  izsuya iş başfusunda bulndadırnundum sivim asiz başkandadır tlf 0534 721 75 93

 • nihat

  E sınıfı ehliyetim.fortlif ehlietii ve a 2 motor ehliyetim var
  gögüs hastanesinde çalıstim mng kargoda çalıştim manisa akhisarliyim ve 81 dogumluyum
  tel 0536 734 44 00

 • ömer

  ben beyaz eşya tamircisiyim iş arıyorum ne iş olursa calışırım 05452046357

 • ÜMİT BİLGİN

  1985 izmir dogumluyum lıse mezunuyum e sınıfı ehlıyetım var soforluk konusunda tecrubelıyım uygun alanlarda sızınle calısmak ısterım saygılarımla

 • Mehmet

  İzmirliyim izmir belediyesinde çalışmak istiyorum.Üniversite lisans mezunuyum.

 • ali kuzu

  İZMİR ÇAMDİBİNDE İKAMETKAH EDİYORUM 1981 DOĞUMLUYUM ORDULUYUM B-E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC-2 SRC-4 PSİKOTEKNİK SELTİFİKALARIM VAR İŞ ARIYORUM BANA İŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM TEL 0546 851 32 81

 • ufuk Ayyıldız

  Izmir çeşme Belediyesinde otobüs şöförü olarak çalışmaktayım ailevi nedenlerden dolayı izmir büyük şehir
  Belediyesinde Şoförlük yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.
  gsm: 05321357382 den

 • hakan

  İZMİR PINARBAŞIDA İKAMETKAH EDİYORUM 1987 DOĞUMLUYUM B SINIFI EHLİYETİM VAR. BULUNDUĞUM KONUMLARDA ÇALIŞARAK SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM .0538 297 23 65 TEL.BANA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDERİM.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.KOLAY GELSİN

 • şennur

  Merhaba belediye bünyesinde çaycılık ve temizlik işlerinde çalışmak istiyorum 2 seneden beri işsizim lütfen ilgilenirseniz çok çok sevinirim saygılarımla Tel 05397897642 yardımcı olursanız sevinirim

 • şennur

  Merhaba belediye bünyesinde çaycılık ve temizlik işlerinde çalışmak istiyorum 2 seneden beri işsizim lütfen ilgilenirseniz çok çok sevinirim saygılarımla Tel 05397897642 teşekkür ederim

 • bünyamin

  Belediye bünyesinde aşçı olarak çalışmayı istiyorum ihtiyaç dogrultusunda geregının yapılmasını arz ederim tesekkurler

 • zeynep

  merhaba ben izmir altındağda ikamet ediyorum . 4 yıllık üniversitenin iktasat bölümünden mezunum. 2013 mezunuyum. ve bölümümle ilgili sürekli işbaşvurularında bulunuyorum. Ancak geri dönüş aşamıyorum sizden bu konuyla ilgli ilgilenmeznizi rica ediyorum. bölümümle ilgili bir iş olursa daha çok sevinirim.

 • hasan

  ben karşıyaka şemiklerde ikamet ediyorum.35 yaşındayım Mesleğim çim biçmek ve bahçe temizliğinden anlıyorum 4 yıldır aynı işi yapıyorum.Bu işimle ilgili iş olursa çalışmak isterim.Bu bölümle ilgili bir iş olursa çookk sevinirim

 • ugur ozkeskin

  2003 yilindan beri saygili rulman as calismaktaydim ve issiz kaldik rulman konusunda deneyim li depo ve seykiyat ta basarili biriyimdir 0555;807;15;55

 • Merve

  Ben konak belediyesinde 2012-2013 döneminde staj gördüm kalabilirdim orda kalmak için herseyi yaptım ama arkamda kimse olmadı cünki eminim ki chp li olmak vs. kimsenin umru degil işini düzgün yapmakta çözüm değil cünki bunlar kimsenin umru degil dayın olcak senın bide para yedircen girersin belki beni herkes cok umutlandırdı kimse sözünde durmadı . oy zamanı geldimi oy bekler herkes halkına değil kendi insanına destek oluolar

 • anıl mart 25 2014

  dört yılık işletme bitirdim bana yardım ederseniz sevinirim

 • anıl mart 25 2014

  dört yılık işletme bitirdim bana yardım ederseniz sevinirim babamda belediyeden emekli bende girmek istiyorum nasıl belediye girebilirim bana yardım ederseniz sevinirim

 • ozan okur

  merhabalar park bahçe ve temizlik işlerinde çalışmak istiyorum b sınıfı ehliyetim var lütfen yardımcı olurmusunuz 544 541 6747

 • gürsel uyar

  basınsitesi karabağlar,hatay,noktada oturuyorum 15 yıl bakkallık yaptım 2013 yılı sonu kapattım iki kızım var eşim ve ben işşizim c sınıfı ehliyetim src 2 ve 4 -psikoteknik belgelerim var 1972 doğumluyum her işi yaparım iş ayırmam saygılarıla tel 5389592022

 • levent

  elimden heriş gelir haberinizi bekliyorum saygılar

 • BİRTAN

  Merhabalar ben Altındağ da oturuyorum E-G sınıfı ehliyetim var,lise mezunuyum,89 doğumluyum belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum.saygılar…

 • ismail turkan

  evlenicem iş arıyorum yeşilyurtta oturuyorum 1992 dogumluyum verilcek her turlu işi yaparım

 • hatice toprak

  iki yılık hayvan sağlığı bölümünden mezunum işsizim belediyenizde sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum saygılar

 • dilaver

  izmir karabaglar semtinde oturuyorum e sinif ehliyetim var 3 senedir unlu mamullerde plesiyerlik yapiyordum is ayirt etmeksizin belediyemizde ne is olursa olsun yapmaya hazirim 05535459383

 • ömer gönültaş

  evlenecem fakat durumum yok çok acil bir işe ihtiycım var.LÜTFEN 05313856125

 • zafer çetin

  boornova da oturuyorum src psikoteknik ve e sınıfı ehliyet ağır taşıt bonservisim var 8 senedir büyük otobüs kullanmaktayım 05444035941

 • dilan

  merhabalar adalet bölümü mezunuyum belediye bnyesinde çalışmak istiyorum…20 yaşındayım ltfen sesime kulak verin kamu daireleinde ne iş olsa yaparım..0554 998 43 90 ilginize çok t.edrim habrlerini bekliyorum ii günler diliyorum

 • ALİ PALA

  “İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI PERSONEL ALIMI 2014 bu başlık adı altında yorumlar yapılıyor. sayfa sonunda ise dikkat:yorumlardan iş başvurusu yapılmamaktadır. kişisel bilgilerinizi vermeyiniz! deniyor. bu sayfanın amacı nedir? iş arayan insanlardan ne gibi yorumlar bekliyorsunuz açıkcası anlamış değilim. burada amaç; böylede bir sayfamız var demek mi? acaba 😀

 • Osman Veli HAYDAR

  Arkadaşlar malesefki ülkenin bulunmuş olduğu durum itibariyle siz arkadaşlar İzmir Büyük Şehir Belediyesini bir akraba, Hemşeri Yada Parti şirketimi sanıyorsunuz. Evet eşi dostu olanlar zamanında girmişler ama artık o düzen kalmadı. Belediye kamu hizmeti veren bir kurumdur. Sanırım iyi hizmet iyi personelle gelişir. Hak vermiyor değilim zamanında giren girmiş ama artık işler değişti. Kişisel gelişiminiz ve tahsilinizin yeterli olursa zaten ihtiyaç varsa alınırsınız. Atıp tutmayın bende bir personelim. Yemin ederim ne siyasi nede akraba ilişkisiyle belediyeye girmedim.

 • levent

  MİLLET BİRAZ KAFANIZI ÇALIŞTIRIN YA. BURADAN DA İŞ TAKEP EDİLİR Mİ. PES ! BURASI HABER SAYFASI.

 • esra

  bende temizlikçi yada hastanede personel çalışmak istiyorum 05386675727

 • sevcan

  1987 doğumluyum.iktisadi idari bilimler Maliye bolumu mezunuyum. Is ariyorum memur olmak ya da belediyeye girmek istiyorum. Ilgilenmenizi özellikle rica ediyorum ….

 • Erhan

  Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası 2 yıl j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 • veysi şimşek

  Ben batmanlıyım 17 senedir izmirde oturuyorum 35 yaşındayım aşcıyım ustalık belgem var aşevinde calışmak istiyorum saygılar

 • veysi şimşek

  Ben batmanlıyım 17 senedir izmirde oturuyorum 35 yaşındayım aşcıyım ustalık belgem var AŞEVİNDE calışmak istiyorum e sürücü belgem var saygılarımla veysi şimşek 05366729009

 • arzu Buran

  Okul öncesi öğretmeniyim 7 yıllık tecrübem var belediyenin kreş ve okullarında çalışmak istiyorum.

 • arzu buran

  Okul öncesi eğitim öğretmeniyim 7 yılık tecrübem var belediyenin kreş ve okularında çalışmak istiyorum

 • serkan zeybek

  izmir kiraz ilcsınde oturuyorum kıraz beledıyesı belmar sırketınde calısyorum ege unuversıtesı bergama meslek yüksek okulu elektrık teknk mezunuyum beledıye bunyesınde ışcı kadrosunda görev almak ıstryorum tel:0534 790 53 90

 • ERGİN PEKŞEN

  izmir altındağda oturuyorum. 9 eylül meslek yüksek okulu otomotiv bölümü mezunuyum. belediye bünyesinde çalışmak istiyorum. tel : 0553 266 15 72

 • kadri öztüfekçi

  eskişehir anadolu ünüverstesi işletme bölümünü bitirdim izmir büyükşehir belediyesinde görev almak istiyorum 05377792657

 • hayrullah uslu

  şemiklerde oturuyorum park olur temizlik asıl mesleğim bisiklet tamircisiyim 05417907910

 • erkan sabahyıldızı

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G sınıfı belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde görev yaptım enson kızılpınar belediyesinde 7 yıl çalıştım sözleşmemin sona ermesi sonucu işten çıkarıldım ilgili mercilercede uygun görülürse izmir büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 • bayram iz

  Slm. 10. Yil..Sehirici. Dolmus. Soforlik. Yapiyorum. Eger. Bana. Belediyede is..verseniz. memun olurum. Elyet .e.d. ve. Srv. 3.4. Var. Tskler
  ..tl..0554. 692. 38. 61.

 • selçuk

  karşıyaka da ikamet ediyorum 25 yaşındayım marangozum . bahçe ve ağaç bakımında anlarım . lise muasebe mezunuyum . belediye de iş verirseiz sevinirim

  numaram: 0553 490 42 69

 • fatma tuylu

  Ben iki çocuk bakıyor ve babasızlar ve ayağımda birazcık kısalma var ben çaycılık olsun bulaşıkçılık yaparım 5 aydır işsizim lütfen bana uygun iş olursa bana dönün ..
  izmir Buca

 • murat

  İyi günler.1985 li astsubayim.belediyede memur veya Zabita olmak istiyorum.üniversite mezun uyum.

 • şakir

  Belediye bünyesinde çalışmak istiyorum.izmir/kemalpaşada oturuyorum.E ehliyeti ve src belgem var.

 • sezer şahin

  belediye temizli işçisi olarak

 • sezer şahin

  05346888630 belidiye temizlik işçi olarak

 • Adnan

  İZMİR BAYRAKLI İKAMETKAH EDİYORUM 1973 DOĞUMLUYUM MANİSA AKİHSAR B/A2 SINIFI EHLİYETİM VAR SRC-2 SRC-4 PSİKOTEKNİK SELTİFİKALARIM VAR İŞ ARIYORUM TEŞEKKÜR EDERİM TEL 0535 480 45 35

 • davut balta

  adım davut balta yaş:32 evli ve bir çocuk babasıyım.iş arıyorum bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim.ilginizden dolayı teşşekkür ederim saygılarımla.tel:05077938666

 • davut balta

  adım davut balta yaş:32 evli ve bir çocuk babasıyım.iş arıyorum bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim.ilginizden dolayı teşşekkür ederim saygılarımla.tel:05077938666…….

 • doğan dindar

  ıyı gunler. ızmır bucada ıkahmet etmekteyım yasım 24 ızmır buyukşehır beledıyesının bunyesınde calısmak ıstıyorum. ıs saglıgı ve guvenlıgı depermanı yada ph mobıl vınc kullanım alanlarında calısmak ızterım ılgınız ıcın tessekkurler

 • şenay

  slm izmirde yaşıyorum bu siteleri açıyorsunuz fakat hiç birine bakmıyorsunuz sanırım sayın büyüklerimiz sizlere ulaşamıyoruz oy zamanında sokaklarda köylerdesiniz birada verdiğimiz oylardan sonra vatandaşla görüşseniz torpili olan işe giriyo parti veyahut dayısı olan sesim geliyormu iş istiyorum iş sadaka veya herhangi birşey deyil okuyan varsada elini vicdanına koysun ve görsün insanlar ne durumdalar bağırıyorum sesim gelmiyor…

 • ömer

  calışacak bayan eleman aranıyor vasıfsız 05364777907

 • serdar

  izmir kemalpsada oturuyorum kaynakcıyım beledıyenızde yer almak ıstıyıorum saygılarımla 0542 368 20 79

 • Rubar

  İzmir konak ta oturuyorum isportaciydim ama belddiye bizi bitirdi ve durt aydır kirami bile veremiyorum üç çocuğum var madi sıkıntılardan dokayi eşimle ayrılacak duruma gelmişim belediye gibi saglam bir işim olursa evliliğini kurtarabilirim saygilarimla 05397746215

 • dogan budak

  Bn 38yasındayım izmir ciglide oturuyorum simdiki mmesleğim yardimci kaynakciyim belediyede ise girmek istiyorum 05413176839

 • şennur

  iyi mesailer belediye bünyesinde temizlik üzerine ne işi olursa olsun çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 • beytullah catak

  hayırlı gunler ben bornova naldokende oturuyorum c sınıf ehlıyetım var her turlu arac kullanıyorum ben su anda calısmıyorum beledıye ye calısmaktan gurur duyarım sımdıden tesekkur ederım

 • deniz cica

  eşrefpaşa yaghanelerde oturuyorum hasta yaşlı bakım sertifikam var huzur evlerinde çalışmak istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşşekkür ederim saygılarımla.

 • ayşegül

  1980 doğumluyum.sosyal hizmetler mezunuyum.konak belediyesi sosyal yardımlar bölümünde staj yaptım.kurumunuzda çalışmak istiyorum.

 • cafer yıldırım

  lıse mezunuyum daha once ege celık fabrıkasında çalıstım sılalı ozel guvenlık sertıfıkasına sahıbım beledıyenızde uygun bır yerde çalısmak ıstıyorum tarafınızdan olumlu yada olumsuz cevap beklıyorum . geregının yapılmasını tarafınızdan arz ederım

 • ERGÜL İLHAN

  35 YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 25 YILDIR MATBACIYIM BU KONUDA SİZİN BÜNYENİZDE ELİMDEN GELDİĞİNCE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İSTERİM BASKI İŞLERİNİZİ YAKINDAN İLGİLENMEK BENİ GURURLANDIRIR.05379969990

 • Murat

  İyi günler…25 yaşındayım. yaklaşık 2 senedir özel şirkette jeoloji mühendisi olarak görev yapmaktayım. İzmir karşıyaka da ikamet etmekteyim. belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum. saygılarımla..

 • hakan saraç

  ameliyathane teknisyeniyim cerrahi tüm ameliyatlara bilgi sahibiyim.eşrefpaşa hastanesinde degerlendirirseniz sevinirim saygılarımla….tel:05385638299

 • kadir cakır

  İzmir selçuk ta ikamet etmekteyim. Esınıfı ehliyetim var.Askerliğimi yaptım.
  Lise mezunuyum. İş deneyimlerim,Aşçılık,kargo şirketinde dağıtım.

  no; 0537 525 97 40

 • ibrahim duran

  Forklift opörotörüyüm e sınıfı ehliyetim olup 2.4serece belgelerin var söförlügüm mükemmeldir belediyemizin çatısı altında çalış mak istiyorum saygılarımla 05359328095

 • ÖMER BEY

  KAĞIT FABRİKAMIZDA CALIŞCAK BAYAN ELEMAN ALINACAK 0536 477 79 07 BORNOVA PINARBAŞI

 • kazım karaca

  benim finişer g belgesi var silindirde kullanıyom hem soğuk demir hustasıyım hustalık belgede var belediye işi olursa sevinirim bağ bahce işiyeterki iş olsun acil iş arıyorum tel 0544 484 1969

 • kazım karaca

  28 yaşındayım benim finişer g belgesi var silindirde kullanıyom hem soğuk demir hustasıyım hustalık belgede var belediye işi olursa sevinirim bağ bahce işiyeterki iş olsun acil iş arıyorum tel 0544 484 1969

 • Ramadan Gürsel

  İklimlendirme soğutma mezunuyum 05548225306

 • hilmi

  askerligimi yaptım g snıfı ehliyetm var belediyede düzenli olrak calışmak istiyorum

 • fevzi demir

  ben fevzi demir 27 05 1979 izmir dogumluyum ladin peyzaj firmasında 6 yıl caliştım sulama tesisatı çim kesme tırpan kullama çim ekimi budama motorlu testere gübreleme ilaçlama ve iç mekan bitkileri konusunda uzmanımbu işe ihtiyacim var tel.05385006067 teşekkür

 • ilkay mercan

  İzmir bornovada oturuyorum 09.07.1987.doğumluyum acil ise ihtiyacim var.güzellik merkezinde calistim orta okul mevzunuyum belediyede temizlik olur caycilik olur hayirli haberlerinizi bekliyorum

 • dilek

  1975 doğumluyum.adalet yüksek okulu mezunuyum.konak HEM çocuk gelişimi ve bilgisayar sertifikalarım var.sizinle çalışmak istiyorum.

 • ilkay mercan

  Ben telimi. yazmayi unutmusum:05308425682

 • murat

  belediyenin herhangi bir bölümünde çalışabilirim işe çok ihtiyacım var evlenicem çalışmıyorum iş arıyorum inşallah geri dönersiniz kolay gelsin saygılar teşekkürler 0553 459 95 99 bu cep numarasından bana ulaşabilirsiniz maili kullanmıyorum

 • Hamdullah YİĞİT

  Kamu yönetimi lisans
  0553 444 08 44

 • berkant berk

  slm saygılar sayın başkanım ben berkant berk belediyeni park bahcelerde görev almak istiyorum saygılarla sayın başkanım

 • ali kuzu

  commenter ali kuzu | Şubat 16th, 2014 at 22:22
  İZMİR ÇAMDİBİNDE İKAMETKAH EDİYORUM 1981 DOĞUMLUYUM ORDULUYUM B-E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC-2 SRC-4 PSİKOTEKNİK SELTİFİKALARIM VAR İŞ ARIYORUM BANA İŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM TEL:0541 816 84 36

 • ali kuzu

  İZMİR ÇAMDİBİNDE İKAMETKAH EDİYORUM 1981 DOĞUMLUYUM ORDULUYUM B-E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC-2 SRC-4 PSİKOTEKNİK SELTİFİKALARIM VAR İŞ ARIYORUM BANA İŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM TEL:0541 816 84 36

 • Erkan Eruzundal

  ESINIFI EHLİYETİM VAR İZMİR KARABAGLARDA İKAMETKAH EDİYORUMŞÖFÖRLÜK İŞİ ARIYORUM

 • berkant zarif oglu

  slm ben iş arıyorum sayın arkadaşlarım

 • erkan koral

  cok acilişe ihtiyacım var belediye bünsinde ne iş olsa yaparım 20 senelik e sınıfı src belgeli şöförüm çiğli ege kentte ikamet ediyorum ünüversitede okuyan oğlum var ihtiyaclıyım saygılar sunarım telefon 05447291020

 • sultan

  iş arıyorum menemen de ikamet ediyorum ilkokul mezunuyum 1985 doğumluyum temizlik işlerinden anlıyorum merdiven temizliklerinde çaııştım sizden tek ricam allah rızası için bana güvenilir bir iş istiyorum lütfen ama lütfen bana ulaşın başkanım bir evi geçindirmek zorundayım bir insanın en buyuk sıkıntısı muhtaç olmaktır bana da iş verirseniz size çok duacı olurum bir çocuğum var ve çok zor günler geçiriyorum saygılarımla numaram 05417359035

 • nilgün kaplan

  8 SENEDEN BERİ ÇAYCILIK TEMİZLİKÇİLİK VE AŞÇILIK YAPIYORUM.HİJYEN SERTİFİKASI VE AŞÇI ÇIRAĞI SERTİFİKAM VAR YÜKSEKOKUL MEZUNUYUM KARABAĞLARDA OTURUYORUM EVLİYİM.1971 İZMİR DOĞUMLUYUM.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.05388742893

 • ALİ KUZU

  ZMİR ÇAMDİBİNDE İKAMETKAH EDİYORUM 1981 DOĞUMLUYUM ORDULUYUM B-E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC-2 SRC-4 PSİKOTEKNİK SELTİFİKALARIM VAR İŞ ARIYORUM BANA İŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM TEL:0541 816 84 36

 • erdal

  adım erdal menemen de oturuyorum acıl ıse ıhtıyacım var ılgılılere duyrulur

 • atakan

  İssizim is aramakta yım yardimci olursaniz sevinirim Çiğli de ikametgah ediyorum saygilar

 • Engin SEN

  İzmir çamdibinde yaşıyorum.24 yaşındayım annemi 5 yıl önce kaybettim bi 5 yıl öncesi de yatalak hasta olduğu için lise 2 den elektronik bölümünden okulu bıraktım annemi kaybettik den sonra babamda çekip gitti şimdi dışardan lise okuyorum garsonluk yapıyorum.ama birilerinin elimden tutmasına ihtiyacım var ne iş olsa yaparım aklıma kendime güvenim sonsuz herhangi bi saglık problemimde yok..rica ediyorum bi el uZatın 05547501042

 • cihan

  mrb benim ismim cihan 10 yıldan beri partinize koştum sabah akşam afiş astım hep söz verdiniz neden şimdi çıkıp sözünüz de durmuyor ssunuz

 • cihan

  05077327545 bu benim numaram ararsanız seviniriz

 • cengiz öztürk

  selam ben iş arıyorum lütfen bana acil.belediye iş lazım 1973 dogumluyum bayaklı izmir

 • gulumceyin

  Ey cahil insanlar burdan is ariyana kadar gidin belediyeye basvurunnn burasi bu girmis oldunuz sitenin yorum yeri neden bilgilerinizi veriyorsunuz cep telll diyorumya tayip erdoganda bu cehaletin insanlari sayesinde cumur olduuuu

 • saban ozdemır

  1980 dogumluyum 11yıldır hazır beton fırmasında çalışıyorum butun belgelerım var esot ta çalışmak ıstıyorum

 • ayşe pınar dogan

  4 yıllık üniversite kamu yönetimi mezunuyum muhasebe mesleğim birçok kez başvuruda bulundum yardimci olmanızı bekliyorum

 • serkan BEYTAŞ

  Merhaba çigli Güzeltepe de oturmaktayım torna pres gaz alti kaynagi ve B ehliyetim olmakta bu konuda yardimlariniz beklerim. Cp.0530 110 59 62 . Şimdiden teşekkürler

 • caner atmaca

  12 yıllık aşçıyım belediyenizin bünyesinde çalışmak isterim Bornova koşukavak mah.ikamet etmekteyim 0545 905 29 05 şimdiden sağolun

 • Mert alaca

  Meraba ben belediyemizde calışmak ıstiyorum temizlik işinde yeni evlendim iş arıyorum ceşme belediyesinde calıştım evlendgim icin burda otruyorum karabaglar esenderede lütfen duyun sesimi 0554.869.23.98 ltfn

 • ali alptekin

  Ben belediyede calımak istiyorum gercekten ihtiyacım var babam kanser annem kalp hastası benim yanımda kalıyolar ben evliyin iki tane cocugum var ev kira ben yömiyeyle calışyorum gercek bunlar ben kaynakcıyım tel 05452878595 olursa cok sevinirim

 • Kazım ŞÜKÜROĞLU

  Meraba ben İzmir belediyelerinin herhangibi birinde iş sahibi olmak istiyorum meslegim ekskvator öpeeratörü iş ihtiyacım var yeni evlendim tel:05061624280

 • alper kıcır

  ben 34 yıldır izmirdeyim ve izmirimi çok seviyorum izmirde doğdum ve buranın ekmegini yiğiyorum belediyemizin park ve bahçe bölümünde sürekli olarak çalışmak istiyorum aramanızı rica ediyorum 05556646957 telefon numaram budur

 • rasim savas

  Bergama belediyesinde veya izsuda calismak istiyorum ehliyetim var b ve g arabamda var renault işçi tasimak acil is ih ihtiyacim var saygilarimla geregine arz ederim bergamada oturuyorum dikili bergama kinik belediyerinde calisirim cok ihtiyacım var 31 08 2014

 • rasim savas

  Bergama belediyesinde veya izsuda calismak istiyorum ehliyetim var b ve g arabamda var renault işçi tasimak acil is ih ihtiyacim var saygilarimla geregine arz ederim bergamada oturuyorum dikili bergama kinik belediyerinde calisirim cok ihtiyacım var 31 08 2014 cp 0536 421 55 41 0533 554 78 53

 • kadriye tercanlı

  ben 1975 dogumluyum ankaradan yeni geldim bir sene oluyor iş arıyorum yeni evliyim kiracıyım eşim hastanede temizlik şirketinde çalışmakda bir yıldır burda ne dogru düzgün bir iş bulamadım ben buralar maaş şartları çok az ve geçinemiyoruz bucada oturuyorum tüm yetkili kişilere sesleniyoru ne olur sesimi duyun artık sadece iş ne olur olsun temizlik yaşlı bakım sevtikam var ne bileyim ilkokul sıtasunde nasıl iş olursa olsun lütfen sesimi duyun artık

 • kadriye tercanlı

  ben 1975 dogumluyum ankaradan yeni geldim bir sene oluyor iş arıyorum yeni evliyim kiracıyım eşim hastanede temizlik şirketinde çalışmakda bir yıldır burda ne dogru düzgün bir iş bulamadım ben buralar maaş şartları çok az ve geçinemiyoruz bucada oturuyorum tüm yetkili kişilere sesleniyoru ne olur sesimi duyun artık sadece iş ne olur olsun temizlik yaşlı bakım sevtikam var ne bileyim ilkokul sıtasunde nasıl iş olursa olsun lütfen sesimi duyun artık
  telefon numaram 05331372325

 • kadriye tercanlı

  ben 1975 dogumluyum ankaradan yeni geldim bir sene oluyor iş arıyorum yeni evliyim kiracıyım eşim hastanede temizlik şirketinde çalışmakda bir yıldır burda ne dogru düzgün bir iş bulamadım ben buralar maaş şartları çok az ve geçinemiyoruz bucada oturuyorum tüm yetkili kişilere sesleniyorum ne olur sesimi duyun artık sadece iş ne olur olsun temizlik yaşlı bakım sevtikam var ne bileyim ilkokul sıtasunde nasıl iş olursa olsun lütfen sesimi duyun artık
  telefon numaram 05331372325

 • MELEK

  MERHABA 4 YILLIK KAMU YÖNETİMİ MEZUNUYUM BELEDİYENİZDE CALISMAK İSTIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 • aydın

  SEKIZ YIL E SINIF EHLİYETİM VAR ŞÖFÖRLÜM İYİDİR ELEKTRİK TESİSAT USTA SIYIM BELEDİYENİZDE ÇALIŞMAK İŞTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM 0535 788 71 57

 • ezgi

  Merhaba ben Ezgi Öztürk.1994 doğumluyum.Bedensel engelliyim.2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavından 80 puan almış bulunmaktayım.Belediyenizde bana uygun boş kontenjanınız varsa çalışmak istiyorum.Toplum içerisinde üretken ve mutlu bir birey olmak istiyorum.Yardımlarınız sayesinde başaracağıma inanıyorum.En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.
  ADRES:Buca koop. mahallesi,
  1409.sokak,No:15,daire:16
  İzmir/BUCA
  TEL:05359871103

 • oğuz

  İzmir altındağda ikamet ediyorum belediyede temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum teşekkürler 05378643678

 • esat alanko

  merhaba benim b e vd a 2 ehliyetim var 7 yıl ecza deposunda çalıştım izmir ilçelerinde ve izmir dışında ilaç dağıtımı yaptım sertîfika olarak SRC 2 VE 4 belgem 2008 de çıkarılmış olarak mevcuttur sizlerde uygun görürseniz belediyemizin bünyesinde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz minnattar olurum saygılarımla iyi çalışmalar

 • tuğba

  89 luyum acil ise ihtycm var lise mezunuyum aciktn isletme okuyorum ilgilenirseniz sevinirim…05439540862

 • serdar kose

  Selam ben is ariyorum ne is olursa olsun yapmaya raziyim .. babam mehvat etmeden once askerligim vardi alinmadim . Askerligim bitti. Is ariyorum lutfen ilgilenin . Babam chpye seneleri verdi . Ismi mehmet kose

 • serdar kose

  Selam ben is ariyorum ne is olursa olsun yapmaya raziyim .. babam mehvat etmeden once askerligim vardi alinmadim . Askerligim bitti. Is ariyorum lutfen ilgilenin . Babam chpye seneleri verdi . Ismi mehmet kose 05076268360

 • feride altın

  merhaba ben 1981 doğumluyum temizlik çay servisi ve yemek servislerinde görev yaptım plastik fabrikasında alışveriş marketlerinde reon görevi yaptım tekstillerde çalıştım terzide ve biçok işlerde okullarda görev aldım şuan işsizim iş arıyorum belediye bünyenizde ne iş olursa yaparım hızlı pratik güler yüzlü konuşkan temiz birisiyim banada bi iş verirseniz sevinirim

 • Eren

  Faydali ve başarılarımin her daim muhafaza edebileceğimiz inandığım kamu kurum ve kuruluşa, basta vatana ve cumhuriyete bilahare etkin ve layık olabilme umuduyla is durumumu gereğinin yapılmasını arz ve talep ellerim. Saygılar

 • kemal erten

  01.03.1974.İzmir doğumluyum.c.sinifi ehliyetim var.esas mesleğim. Cay ve tost isi .yasli ve hasta annem var.IZSU.mezba .veya belediye bünyesinde herhangi bir bölümde calismak istiyorum..05064304179

 • Duzgun

  Ben izmirde yasiyorum İzmir büyük belediyesinde is istiyorum temizlik yada cayci olabilir ise iyi olur herkes gibi şansımı denemek istiyorum GSM 0539 369 60 50

 • Duzgun

  Ben izmirde yasiyorum İzmir büyük belediyesinde is istiyorum park görevlisi yada cayci olabilir ise iyi olur herkes gibi şansımı denemek istiyorum GSM 0539 369 60 50

 • cemal

  İzmirde yasıyorum üniversite mezunuyum
  Metel işleri dıplomam var.
  Mobilya ustasıyım.
  Tamir işlerinden snlarim.
  Evrak işlerinden anlarım.
  Bilgisayarda çizim ve tasarlamadan anlarım.
  Yangın kurtarma ve onleme belgem var ust komutan tarafından imzali.
  Cevre düzenleme ve yapı işlerinde uyumlu birkişiyımdir.
  Cep ; 0554 595 23 31
  İzmir karabaglar

 • GİZEM SOLGANÇOK

  İzmirde yaşıyorum. Poligon karabağlarda oturuyorum. Aveda Tusem çalışdım Bilgisayar kullanmam iyi ayakçılık yaptım. Evrak taşıdım.Dosyalarla ilgilendim 21 yaşındayım EKPSS sınavına girdim. 66 puan aldım. atamalar belli olmadı. Çalışmak istiyorum

 • GİZEM SOLGANÇOK

  bunun devamı cepim 05347911861 çalışmak istiyorum bana yardımcı olun.

 • musa karabulak

  izmir karabağlarda yaşiyorom meslyim aşçilik balık ve kahvaalti solu yemek aşçisim beklyorom no 05369584893

 • BAHAR

  İyi aksamlar sayin belediye baskanimiz ben bahar 27yasinda evli ve iki cocuk annesiyim bursada ikamet etmekteyim sayin baskanimiz esimle bir karar verip iki cocugumuzuda alup izmire yerlesmek istiyoruz ama bir isimiz yok gucumuz yok kisacasi sayin baskanimiz arkamizda kuvvetli bir dayimiz yok sizin belediyenizde cayci olur temizlikci olur is istiyorum lutfen bize yardimci olun sizfen baska birsey istemem ne olursunuz anlimizin teriyle calismak istiyoruz sayin baskanim sizden sizden gereken isi arz ediyor ve SAYGİLARİMİ sunuyorum buda numaram 05357855893

 • gulsen gozuuykulu

  anne cocuk mezunuyum muhassebe ve bılgısayar sertıfıkam var bornova beledıyesınde calısmak istiyorumm 05058392769

 • sadettin tarhan

  Merhaba ben sadettin, 2 yıllık üniversite mezunuyum. 5 yıldızlı hotellerde 3 yıldır güvenlik görevlisiyim. Güvenlik belgem (silahlı). Belediyeniz izsu bünyesinde

 • gülçin yüce

  1985 izmir doğumluyum çocuk gelişimi lise mevzunuyum bucada ikametgah ediyorum ne is olursa ypmak istiyorum 200 kişilik bir tekstilde çay ve temizlik yaptim eşimin sigortasi yok benim sigortali bir işe ihtiyacim var05315858638

 • oğuzhan tekgül

  erzurum atatürk üniversitesinde 9 yıldır özel güvenlik şefi olarak hizmet vermekteyim yas32 1.71 boy 73 klo bircok basarı ödüllerine sahibim izmir torbalıda ikamet ediyorum bünyenizde silahlı kimlik kartına sahibim bircok kurum ve kuruluşlarda silahlı olarak görev yaptım bünyenizde calışmak isterim gsm 05436451701

 • Gökçen Evren

  Sayın başkanım ben 39 yaşında %42 engeliyim üniversiteye ve liseye giden iki çocuğum var işe çok ihtiyacım var belediyede bana uygun bir iş verirseniz çok sevinirim ben bucada oturuyorum saygılar

 • alirıza gok

  öödemiş itfaiyesinde 7 yıl boyunca görev yaptım e sınıfı ehliyetim var itfaiyenin büyükşehire bağlanmasıyla işimize son verildi işime tekrar geri dönmek istiyorum

 • erkan

  slmlar b ve g sınıfı ehliyetim mevcut iş makinesi operatoruyum silahlı kuvvetlerde 5 yıldır görev yapmaktayım mevcut kadroya atanmak istiyorum zabıta iş mak opr tel:5545677115 arz ederim

 • mehmet aydın

  ben 42 yıldır chp için çalıştım hala daha seçim lerde karşılıksız sadece benim partim olduğu için sokakları arşınlayan biriyim seçim sonuçlarını etkileyecek çevreyede sahibim lise mezunu kızım bu gün on kasım etkinliklerine katıldığı için çalıştığı işyerinin akpli şefi tarafından işten çıkartılmıştır 42 yıl boyunca chpden hiç bir isteğim olmadı belediyedende üstelik 90lı yıllarda parti binalarının kiralarını arkadaşlarımla biz ödedik. aziz başkanın danışmanlarından bir kaçını kızıma belediyeden iş vermesini rica ettim olumlu yada olumsuz cevap verilmedi ancak akplilerin bu yıl işe alındıklarını biliyorum alınanlarıda tanıyorum bunca emeğime karşı kızıma iş verilmez ise.çok üzülücem.ve chpden ayrılmak zorunda kalıcam… en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum sayın büyük şehir yetkilileri benide çoğunuz tanıyorsunuz.

 • şennur

  İyi günler bu sayfayı okuyan birileri var mı çok merak ediyorum ama yinede isteğimi söyleyeyim ben 3 yıldan beri iş arıyorum lütfen birileri sesimi duysun

 • colombo

  Arkadaşlar neyin peşindesiniz bu sayfayı sizlerden başka kimse okumuyor bayan arkadaşlar tlf numaralarınızı yazmayın iş arıyosanıs izmir kahramanlarda bulunan izelman binasına gidip şahsen müracaat ediniz

 • meriç akman

  slmlar 1,87 boyunda 84 kılodayım izmir torbalı da ıkahmet etmekteyım 1981 doğumluyum ücret karsılıgında sadece pazar gunlerı beraber olmak ısteyen tum olgun bayanlar ltfen gizliden arayın.istedıgınız adrese gelebılırım aracım var,0506 128 34 76 gızlılık çok önemlıdır herhangı bır tlfon nosu yada adres vermeyın ve ıstemeyın sadece uygun motel yada otelde beraber olurum

 • İsimsiz

  Arkadaslar bunlarin hepsi rusvetci meclis uyeleri para almadan is yapmiyorlar bizlerin oyuyla adamim diye geziyorlar

 • cansu

  Merhaba Ben 1990 doğumluyum Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunuyum. Ayrıca yine Ege Üniversitesi Organik Tarım Bölümü iki yılık bölüm mezunuyum. iki ayrı diplomam var. Yabancı dil İngilizce çok iyi seviyede biliyorum halen ingilizce eğitimine akşamları devam ediyorum.
  bilgisayar sertifikam var Belediyeniz bünyesinde işe girip çalışmak istiyorum.
  tel : 05072620604

 • BAYRAM KIZILDAĞ

  sn büyüklerim 14aylık evlıyım dört aylık bir bebeğim var kirada yasıyorum ( eline diline sahip biriyim ) efendim izmir bayraklıda ikamet ediyorum ehliyetim var ( üç aydır işsizim efendim sn.izmirimizin başkanı AZİZ KOCAOĞLU başta olmak üzere tüm büyüklerime en içten saygılarımı sunuyorum ilgi ve alakanızı bekliyorum hoş görünüze sıgınarak SAYGILARIMLA TELİM: 0536 027 30 59 HÜRMETLER

 • BAYRAM KIZILDAĞ

  İZMİRİMİZİN TEK BÜYÜK LİDERİ ( SN.B.Ş.H B.L.D.Y BAŞKANIMIZ SN. AZİZ KOCAOĞLU ) EFENDİM İKİ SENİR VERMİŞ OLDUĞUM CVNİN SONUCUNU SABIRLA BEKLEMEKTEYİM ALLAHIM NASİP EDERSE İNŞALLAH ONAYLIYACAĞINIZI TEMENNİ EDİYORUM SİZ TÜM YÖNETİCİ BÜYÜKLERİMİN HOŞ GÖRÜNÜZE SIĞINARAK İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA İŞE ÇAĞIRMANIZI HAYIRLISIYLA CENABI ALLAHTAN NİYAZ EDİYORUM EN İÇTEM SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM TEL.NUMARAM ( 0536 027 30 59 ) İŞE ALINMASAMDA HER ZAMAN YİNEDE ( SN AZİZ KOCAOĞLU BAŞKANIMIZ BAŞIMIZIN TACIIII )

 • bayram kızıldağ

  SN.BAŞKANIMIZ ( AZİZ KOCAOĞLU )
  İŞÇİLERİN VE İŞSİZLERİN BABASI TUT ELİMDEN SAYGILARIMLA 0536 027 30 59

 • doğan

  slm öncelikle chp li olmak büyük ayrıcalıktır ben doğan tokur yaşım 29 çeşitli fabrikalarda çalıştım şuan boştayım ilgilenirseniz sevinirim 5432568683

 • cansu

  cansu
  Merhaba Ben 1990 doğumluyum Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunuyum. Ayrıca yine Ege Üniversitesi Organik Tarım Bölümü iki yılık bölüm mezunuyum. iki ayrı diplomam var. Yabancı dil İngilizce çok iyi seviyede biliyorum halen ingilizce eğitimine akşamları devam ediyorum.
  bilgisayar sertifikam var Belediyeniz bünyesinde işe girip çalışmak istiyorum.
  tel : 05072620604

 • Rahmi üzer

  Bu şekilde işe giren varmı 05327626879

 • şennur

  iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 • şennur

  iş istiyorum konak belediyesinden çaycılık temizlik işigibi ne olursa

 • esra şahin

  gaziemirde ikamet etmekteyim Gaziemir belediyesinde danışma santral gibi insanlarla iletişim kurabileceğim bir pozisyonda çalışmak isterim zira kipada bir mağazada müdürlük ve tuz sanayicileri odasında danışmada çalıştım..teşekkürler

 • gökhan kigilioğlu

  SOGUTMA VE İKLİMLENDİRME MEZUNUYUM 15 YILDIR İŞİMİN MESLEGİMİN ÜZERİNDE ÇALIŞMAKTAYIM .
  ELEKTRİK KAYNAGI
  SIHHI TESİSAT
  ELEKTİRK
  KLİMA VE SOGUKHAVA VE SANTRALLERİ HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDEN ANLAMAKTAYIM
  7 YILLDIR BİR MUHANDİSLİK FİRMASININ YANINDA ÇALIŞMAKTAYIM PARASAL NEDENLERDEN VE İZİNLERDEN DOLAYI İŞİ BIRAKMAKTAYIM BÖLE ACIKTA YERİNİZ VARSA MESLEGİMİ İCRA ETMEK İSTERİM HER İŞE GELİRİM SAYGILAR
  İZMİR/BAYRAKLIDA İKAMET ETMEKTEYİM

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir