İş Bankası Staj Başvurusu 2014 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

İş Bankası Staj Başvurusu 2014

İlan tarihi: 13 Mart, 2014

Güncel iş ilanları için tıklayın


staj-150x150

İş Bankası staj başvurusu başlıyor!

İş Bankası’ta staj imkanı için öğrenciler İş Bankası’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. İş Bankası staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Genel Koşullar

Türkiye İş Bankası genel işe alım koşulları:

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Güncel iş ilanları için tıklayın


Bunlar dışındaki alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir. Alım sınavlarımızı takip etmek için duyuru listemize üye olabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ

Bankamıza tüm iş başvuruları sitemizdeki iş başvuru formundan yapılmaktadır. Başvuru ile ilgili soru ve önerileriniz için tıklayınız.

Staj başvuruları ne zaman açılacak?

Başvuru sayısı çok yüksek olduğu için staj başvuruları ile ilgili belirlenmiş bir tarih aralığı bulunmamaktadır. Başvurular açıldığında haberdar olmak istiyorsanız duyuru listemize üye olmak için tıklayın. 

Başvuru için tıklayın61 Yorum yapılmış: "İş Bankası Staj Başvurusu 2014"

commenter
büşra karakoç | Mart 24th, 2014 at 13:50

merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
eda kılıç | Nisan 12th, 2014 at 01:25

Merhaba ben Eda Pamukkale Üniversitesinde İktisat 3. sınıf öğrencisiyim.ben ÇORUM /Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Kendimi geliştirmek iş hayatını öğrenmek için bankanızda staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sinif öğrencisiyim yaz döneminde bankanizda tecrübe kazanmak istiyorum İstanbul’da ikamet ediyorum.Not ortalamam 2.79.Kurumunuz tarafından gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba Anadolu üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

ÇUKUROVA ÜNİ.BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM 13 HAZİRAN-16AGUSTOS TARİHLERİ ARASI ZORUNLU YAZ STAJIMI ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Bahar Kılıçaslan | Nisan 19th, 2014 at 10:58

Merhaba;
Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter

MERHABA BEN ELİF GÜN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE ZONGULDAK/MERKEZ YADA KARABÜK/ MEREKEZ DE STAJ YAPMAK İSTIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HÜLYA GÖKMEN | Nisan 21st, 2014 at 17:55

Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter

merhaba ben mersın merkezde yaşıyorum mersin ünversitesi bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunuyum aynı zamanda acık ögretımde iktısat 3 sınıf ögrencısıyım kenmı gelıştırmek adına bankanızda staja baslamak ıstıyorum sayıgılarımla.

commenter
Umut Aktuğ Verim | Nisan 25th, 2014 at 22:59

Merhaba ben umut.Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme 3.sınıf ögrencisiyim.Bankanizin deneyimlerinden faydalanmak ve kendimi gelistirmek amaciyla karabuk merkez subesinde staj yapmak istiyorumgereginin yapilmasini arz ederim.

commenter
Buse Çıracı | Nisan 26th, 2014 at 01:57

Merhaba. Ben Giresun üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi stajımı İstanbul Asya tarafında bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

commenter
gökhan ışık | Nisan 26th, 2014 at 15:27

Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Esin Safaktepe | Nisan 28th, 2014 at 00:20

Merhaba ben Anadolu universitesi calisma ekonomisi 4.sinif ogrencisiyim bankanizda stajimi yapmak isteme sebebim kariyer planlarim arasinda bankanizin olmasidir.Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter
Zeynep SARIKAYA | Nisan 28th, 2014 at 21:35

Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızın herhangi bir Ankara şubesinde yapmak istiyorum . Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum .

commenter
ÖZLEM YILDIZHAN | Nisan 29th, 2014 at 13:10

Merhaba ben DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim. Stajımı yazın İŞ BANKASI NIN İZMİR ŞUBESİNDE yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
MEHMET DAĞDEMİR | Nisan 30th, 2014 at 15:47

Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim İŞ bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .İŞ bankASI çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

commenter
Ahmet Husrev ERDOĞAN | Mayıs 1st, 2014 at 10:14

merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

commenter
Ahmet Husrev ERDOĞAN | Mayıs 1st, 2014 at 10:17

merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

commenter

Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Cüneyt ACAR | Mayıs 7th, 2014 at 16:48

Merhaba. Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğini arz ederim.

commenter
Cüneyt ACAR | Mayıs 7th, 2014 at 16:55

Merhaba ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi zorunlu stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben arzu Şırnak Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım okulumuzun zorunlu olan yaz dünemi 30 iş günü olan stajımı Şubenizde yapmak istiyorum.Erganiliyim.
Gereğin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben arzu Şırnak Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım okulumuzun zorunlu olan yaz dünemi 30 iş günü olan stajımıDiyarbakır Ergani Şubenizde yapmak istiyorum.Erganiliyim.
Gereğin yapılmasını arz ederim

commenter

Merhaba;

Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

commenter
Mine GÜLKAYA | Mayıs 12th, 2014 at 15:18

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
TEŞEKKÜRLER.

commenter
mehtap gürbüz | Mayıs 13th, 2014 at 00:04

mrb ben kütahya dumlupınar üniversitesi nuhasebe bölümü öğrencisiyim kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler.

commenter

merhaba
ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Büşra Ardal | Mayıs 20th, 2014 at 17:24

Merhaba, ben Süleyman Demirel Üniversitesi Gelendost MYO Maliye 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya Merkezdeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler.

commenter

İyi Günler,
Ben Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrenciyim.Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Denizli şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayşegül Büşra ÖZKAN | Mayıs 21st, 2014 at 13:38

İyi günler,
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrenciyim.Bankanızın Rize Ardeşen şubesinde isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek ve iş hayatı konusunda tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Bilgilerine arz ederim.

commenter
dilek barış | Mayıs 21st, 2014 at 23:19

Gaziosmapaşa Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.Tokat merkez de yaz döneminde staj yapmak ve bankacılık hayalime bir adım daha yaklaşmak istiyorum.teşekkür ederim..

commenter

Merhaba
Ben Sakarya Üniversitesi Uluslararası ilişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde tecrübe kazanmak ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Rıdvan ASLAN | Mayıs 22nd, 2014 at 16:10

Merhaba
Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gamze Açıkgöz | Mayıs 22nd, 2014 at 21:51

Merhaba
ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.MERSİN /Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sevda Dilek Sepetci | Mayıs 28th, 2014 at 01:56

Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Mine GÜLKAYA | Mayıs 30th, 2014 at 12:46

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

commenter
Abdulmanaf Çelik | Mayıs 30th, 2014 at 23:04

Merhaba Mardin nusaybinde oturuyorum silahli kartım var 31 yaşındayım 1.75 bankada çalışmak istiyorum 05535460863

commenter
AYDIN KILINÇ | Haziran 1st, 2014 at 18:50

Merheba,
Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merheba,
Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Hakkari üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1. Sınıf öğrencisiyim. Alanımda kendimi geliştirmek ve bankanızda deneyim kazanmak istiyorum. Diyarbakır`da staj görmek istiyor ve teşekkür ediyorum..

commenter
songul çelik | Haziran 16th, 2014 at 13:17

Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum.Ama iş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İşe beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla

commenter
hazal göçer | Haziran 24th, 2014 at 18:44

merhaba akdeniz üniversitesi 2. sınıf işleteme öğrencisiyim kendimi sizin ailenizde geliştirmek istiyorum antalya da uygun bir staj yapmak istiyorum. iyi günler

commenter

Merhaba
Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İ stanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.

commenter
Nurşah Tutma | Haziran 30th, 2014 at 21:06

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
şeyda arslan | Temmuz 2nd, 2014 at 11:03

Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bi adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum .Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
şeyda arslan | Temmuz 2nd, 2014 at 12:48

Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bi adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
şeyda arslan | Temmuz 2nd, 2014 at 12:50

Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bir adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba . Ben Ankara Universitesi Matematik Bölümü 3.sinif ogrencisiyim . Zorunlu stajim olmamasina karşın bankanizda staj yapmak, kendimi gelistirmek, is deneyimi kazanmak istiyorum . Ankara subelerinin hepsinde calisabilirim. Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi iktasat 3.sinif ögrencisiyim.Bankacılik alaninda kendimi geliştirmek istiyorum.Kahramanmaraş/merkez ve Kahramanmaraş/Afşin şubelerinde çalisa bilirim.Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

çukurova üniverstesi iktisat 2.sınıf ögrencisiyim kendi mi geliştirmek istiyorum deneyim kazanmak istiyorum adana ceyhan şubenizde çalışmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter

merhaba Giresun Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim staj zorunluluğum olmamasına rağmen staj yapmak istiyorum deneyim sahibi olabilmek için İzmir/Torbalı şubelerinizde.Gereginin yapılmasını arz ederim .

commenter
Büşra Kanpak | Ağustos 5th, 2014 at 23:34

Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

commenter
Ayşe ÇİÇEK | Ağustos 14th, 2014 at 18:07

Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

merhaba ben lise son sınıf muhasebe ve finansman alanı ögrencisiyim. TRABZON AKÇAABAT ilçesine baglı bankanızda staj yapmak istiyorum

commenter

İyi günler.
Harran üniviersitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat 4.sınıf öğrencisyim iş hayatımda da iş bankasında çalışmak istiyorum iş deneyimi kazanıp iş hayatında daha tecrübe kazanmak için İş Bankasın da staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
gülistan tekin | Kasım 11th, 2014 at 16:19

iyi akşamlar
HARRAN ÜNİVESİTESİ İİBF KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM .İŞ DENEYİMİ KAZANMAK VE SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İÇİN STAJ YAPARAK DENEYİM KAZANMAK İSTİYORUM.BİLGİNİZE.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: