Halkbank Staj Başvurusu 2016

Halkbank İş Başvurusu

Halkbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Halkbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Halkbank iş ilanları mevcuttur.

Staj konusunda her yere başvurmuş fakat cevap almamış iseniz üzülmeyin. Bundan böyle sevilen ve en çok tercih edilen kurumsal bankalar arasında yer alan Halk Bank ile artık her türlü ihtiyaçlarınızı da an be an karşılamanız da oldukça kolay olacaktır. İster işçi alımı isterseniz de staj öğrenci alımı konusunda başvurularınızı hızlı bir şekilde form doldurarak yapabilir ve staj imkânı da yaratabilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi Halkbank da iş ilanları sunarak hem iş bulabilmenize hem de stajınızı da güvenli bir şekilde yapabilmenize olanak sağlıyor. Bundan böyle yapmanız gereken adımlardan birisinin de online kanallar üzerinden Halkbank İş ilanları kategorisine yönelmektedir. Aynı zamanda sayfa içerisinde staj yapabileceğiniz başvuru alanı da mevcuttur.  İş başvurusu yapmak isteyen her bir bireye özel olanaklar sunarak memnun kalmalarına da en iyi şekilde katkı sağlamaktadır. Halkbank işçi alımı konusunda da gerekeni yapmaktadır. Personel alımı konusunda da tam destek çıkarak sizlere hem iş hem de staj konusunda destek çıkıyor.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

40 Comments

 • tuğçe köksal

  Merhaba is hayatına hazirlik yapmak ve ne gibi zorluklarla karsilatigimi gormek

 • Erkan Terzi

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

 • Sevgi İREÇ

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Manisa merkezde ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 • Ümran SEMERCİ

  Merhaba;
  Ben Ümran SEMERCİ. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Ç.Kala/Bayramiç, Ç.Kale/Ezine, Balıkesir/Edremit veya Balıkesir/Burhaniye şubelerinizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 • Dilek AKGÜN

  merhaba ben UŞAK ÜNİVERSİTESİ MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızın uşak şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim.Teşekkürler.

 • Burcu

  İyi Günler
  Kırklareli üniversitesi Babaeski MYO da İşletme Yönetimi 2. sınıf ögrencisiym.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın İstanbul Avrupa yakası şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

 • ilker gök

  çukurova üni. bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf ögrencisiyim 13 haziran -16 agustos tarihleri arası yaz stajımı ADANA MERKEZ bankalarınızdan birinde yapmak isterim.

 • HÜLYA GÖKMEN

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • DİLARA

  MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İÇİN STAJIMI HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • SEMRA AKTAŞ

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 • seda

  Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • seda yagmur

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 • Gökhan ışık

  Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNiVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Zeynep SARIKAYA

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızın herhangi bir Ankara şubesinde yapmak istiyorum. Konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum.

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim HALK bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .HALK bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bayram ALTUNTAŞ

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 • Gamze

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Sinem Çalar

  merhaba ben Akdeniz Üniversitesi ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı Antalya Korkuteli şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • seçil

  ben erzincan üniversitesi 3. sınıf iktisat ögrencisiyim. yaz döneminde iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak amacıyla antalya ili kaş ilçesinde halkbank şubesinde stajımı yapmak istiyorum.bilginize sunarım

 • ÇİSEL DEMİRCİ

  Merhaba ben Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. sınıf öğrenciyim Bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Edremit/Balıkesir veya Burhaniye/Balıkesir şubelerinizde stajımı yapmak istiyorum.
  Bilgiletrinize arz ederim.

 • ÇİSEL DEMİRCİ

  Merhaba ben Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. sınıf öğrenciyim Bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Edremit/Balıkesir veya Burhaniye/Balıkesir şubelerinizde stajımı yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • ebru özinal

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 • Büşra Kanpak

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 • sevım ozbek

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • arzu yılmaz

  Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi (1-30 ağustos)stajımı bankanızda yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım.Yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • Fatma Yıldırım

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Halkbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 • Kadir Esen

  Ben kadir lise son sınıfa geçtim halkla ilişkiler bölümünde okuyorum ve bu sene için staj yapmam gerekiyor bu iş ile ilgili birşeyler öğrenmek istiyorum

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir