Garanti Bankası Staj Başvurusu 2016

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Garanti Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Garanti Bankası iş ilanları mevcuttur.

Okullarda zorunlu stajyerlik döneminin olması dolayısı ile pek çok öğrenci staj yapacağı yerleri bulma konusunda da son derece zorlukta yaşayabilmektedir. Bu tür sıkıntılı süreci kolay bir şekilde atlatmanız adına Türkiye’nin en güvenilir Bankası Olan Garanti işçi alımı yaparak da destek veriyor. Buna göre hemen Garanti Bankası iş ilanları kategorisine yönelerek iş konusunda ki sıkıntılarınızı da kolay bir şekilde gidebilecek ve Garanti Bankasında da staj yapabileceksiniz. Üstelik artık online platform aracılığı ile de başvurularınızı yaparak staj olanaklarından da en iyi şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Stajyerlik yapmak isteyen herkes iş ilanları kategorisinden de iş yerine stajyer başvurularını yaparak ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılama şansına da sahip olacaktır. Personel alımı konusunda da en iyi şekilde destek olan Garanti Bankası ile artık okul sonrası dönemlerinde stajyerlik yapabilmek hiçte zor bir durum olmayacaktır.

Tüm bunlar için hemen sizler de Garanti Bankası iş başvurusu yoluna yönelebilirsiniz. İş başvurusu süreci de hızlı bir şekilde onaylanmaktadır.

Hemen başvurmak için tıklayın!

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

43 Comments

 • SEVTAP

  MERHABA,ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Demet BARAN

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 • Elif COŞKUN

  Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler…

 • EMİRE

  Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 • DİLEK

  Merhaba ben Uludag Üniversitesi Ekonometri bölümü 3.sinif öğrencisiyim istanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorum,bankanizda staj yapmak istiyorum ilgilileriniz tarafından gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül

  Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi-Temmuz ayında Çankırı-Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 • GİZEM ZEYREK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • hanım aslan

  merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bılımler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı mersin merkez şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

 • deniz kendir

  merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bilimler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı hatay/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

 • İLKER GÖK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • Rabia Arslan

  Merhaba;
  Ben Gaziosmanpaşa Üniversitesi iktisat 1.sınıf öğrencisiyim.Manisa da ikamet etmekteyim. 2014 yaz dönemi- Temmuz ayında Manisa şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 • ömer sevinç

  BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI HONAZ VEYA DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 • Bahar Kılıçaslan

  Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Siğortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 • HÜLYA GÖKMEN

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • HÜLYA GÖKMEN

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • GÜLŞAH YÖNDEMLİ

  Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • sibel seven

  Ben Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü 3.sinif öğrencisiyim. Yaz dönemi stajimi kdz Eregli subenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

 • seda yagmur

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 • gökhan ışık

  Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Sabriye

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim GARANTİ bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .GARANTİ bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • SEDA ÖZVARIŞ

  MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bayram ALTUNTAŞ

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 • gamze

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • mehtap gürbüz

  kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe öğrencisiyim kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • AYDIN KILINÇ

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • SADIK ALTUN

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Elif Fidan

  Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak için bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır şubenizde yapmak istiyor ve teşekkür ediyorum.

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • fatma

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından FATMA CERAN. Bilişim bölümünden ağ işletmenciliği dalında okuyorum. bu ay staj yapmam gerkiyor. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • gamze

  mersin üniversitesi mezunuyum .işletme yönetimi okudum.K.maraşta yaşıyorum ve maraş ve yakınlarından bir iş istiyorum .insan ilişkilerim ve ikna gücüm gayet iyidir .sigorta ve muhasebe deneyimim vardır şimdiden tşekkür ederim .
  GSM :542 211 76 15

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • ANI DEDEOĞLU

  Üniversite 3. Sinif ögrencisiyim, ekonometri bölümündeyim staj yapıp artik birseylere başlamak istiyorum

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İş hayatına staj adımıyla Garanti Bankası’nda başlamak istiyorum. Teşekkürler.

 • Fulya ÖZBAY

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • İrem karadag

  Meraba, Samandıra anadolu teknik ve mesleki lise de okuyorum.Sultanbeylin de ikametgah etmekdeyim.Bana makul olan herhangi şubenizde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir