Finansbank Staj Başvurusu 2014

staj-150x150

Finansbank staj başvurusu başlıyor!

Finansbank’ta staj imkanı için öğrenciler Finansbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Finansbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

  • Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
  • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksek okulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankamızın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
  • Bankamız yaz dönemi stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

Staja Kabul Süreci

Sınav Uygulaması

Genel Müdürlük birimlerinde staj yapacak öğrenciler için sınavımız İstanbul ve Ankara’da yapılır. Sınav süreci kapsamında genel yetenek ve yetkinlik sınavı uygulanır.
Başvurusu uygun bulunan şube stajyerleri ise direkt mülakatlara davet edilir.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Değerlendirme Süreci

Staj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.
Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
48 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir