Finansbank Staj Başvurusu 2015


staj-150x150

Finansbank staj başvurusu başlıyor!

Finansbank’ta staj imkanı için öğrenciler Finansbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Finansbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Üniversite stajyeri alımları hangi dönemlerde yapılmaktadır?

Yaz dönemi için Genel Müdürlük ve şubelerimize yönelik staj programları uygulanmaktadır. Her yıl Nisan ayında stajyer ilanı ile başvurular toplanır. Haziran-Eylül döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay olarak staj yapılabilmektedir.

Meslek/Ticaret Lisesi stajyeri alımı hangi dönemde yapılmaktadır?

Lise stajyerlerinin başvuruları ikamet ilindeki şubeler aracılığı ile ağustos ayında alınır. Lise stajı Eylül- Haziran döneminde yapılmaktadır.

Staja Kabul Süreci

Sınav Uygulaması

Tüm stajyer adaylarına online genel yetenek sınavı uygulanır. Sınav sonucu başarılı olan adaylar mülakatlara davet edilirler.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Sınavda başarılı olan şube stajyer adayları ise direkt şube müdürü ile yapılacak mülakatlara davet edilir.

Değerlendirme Süreci

Staj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.

Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Staj Programı

 • Banka sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
 • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksekokulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankanın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
 • Finansbank yaz dönemi stajyer alımları için ilanı Nisan ayında açılmaktadır.

 

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

61 Comments

 • emre

  yüksekokul muhasebe bölümü birinci sınıf öğrencisiyim staj için bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. teşekkürler

 • Erkan Terzi

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

 • Sevgi İREÇ

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Manisa merkezde ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 • Hulde ÖZEL

  Merhaba, ben Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu MYO 2.sınıf maliye bölümü ögrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Mersin merkezde ikamet etmek ediyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül Karabacak

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Gaziemir’de ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 • kübra

  Merhaba ben Eskişehir Anadolu Üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasnı arz ederim.

 • Betül ORDUHAN

  Merhaba. Celal Bayar Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Samed Tenekeci

  Merhaba,ben ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Bergama’da ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 • GİZEM ZEYREK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • TAFUN BOZBIYIK

  Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • TAFUN BOZBIYIK

  Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ ERBAA MESLEK YUKSEK OKULUNDA bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
  irtibat:05535993488

 • hanım ASLAN

  merhaba Cumhuriyet üniversitesi Zara Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin/Merkez şubenizde yapmak isıyorum.Geregini arz ederim.

 • ilker gök

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
  YORUM YAP

 • EMRAH AKDENİZ

  pardon arkadaşlar da yoruma yazarak mı staj yapmak istediğinizi arz ediyorsunuz bu sıradan bir bankamı sizce staj alımlarını bu yorumlara bakıp mı yapacak saf olmayın arkadaşlarım….başvuru formunu doldurun

 • büşra emine yılmaz

  merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül ALBAYRAK

  Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemine sizin içinde uygun olan bir tarihte Çankırı’ da şubelerinizden birisinde gönüllü staj yapmak istiyorum. Çankırı merkezde ikamet ediyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 • fatma erginoguz

  Merhaba ben yuzuncu yil universitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi isletme 3.sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi van subenizde yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

 • HÜLYA GÖKMEN

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Şafak Deveci

  Merhaba ben Şafak Deveci Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bolumu 2. öğretim 1. sınıf öğrencisiyim 2014 yaz dönemi zorunlu stajımı finans bankta yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

 • DeryaTıpırdamaz

  Merhaba ben DERYA TIRIRDAMAZ Süleyman Demirel Ünıversıtesi Bankacılık ve Sigortacılık bolumu 2. ogretim 1. sınıf ogrencisıyim 2014 yaz donemı zorunlu stajımı fınans bankta yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

 • Merve Aygün

  Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 • SEMRA AKTAŞ

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 • tuğba ceylan

  merhaba. ben Tuğba CEYLAN. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav MYO da 1.sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Antalya Manavgat şubesinde yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • zehra

  merhaba;
  ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
  yaz dönemi zorunlu stajımı cennet şubenizde yapmak istiyorum
  biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler :)

 • sibel seven

  Ben Marmara Üniversitesi Isletme Bölümü 3.sinif ogrencisiyim. Bu yaz doneminde stajimi kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Geregini arz ederim

 • Harun TIrAŞ

  merhaba ben celal bayar üniversitesinde bankacılık ve finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyoru antalya aksuda ikamet etmekteyim. teşekkür ederim.
  tel:05379734925

 • seda yagmur

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 • SABRİYE

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 • MEHMET DAĞDEMİR

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim finans bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .finans bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 • Ahmet Husrev ERDOĞAN

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ali Kömür

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 • Bayram ALTUNTAŞ

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 • Arife

  Ben, Çukurova Üniversitesi MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum.ADANA/KOZAN’da ikamet ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • Büşra

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • bahar

  merhaba ben sdü maliye 2.sınıf öğrencisiyim şubenize başvuru yaptım sonuçlar ne zaman açıklanacak? teşekkürler.

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Gamze Açıkgöz

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Rabia ARSLAN

  MERHABA Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. (2.sınıfa geçtim) kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA da ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde veya İZMİR Aliağa şubenizde staj yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • KADER ELMACI

  TİCARET MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM 2014/2015 ÖĞRENİM YILI STAJ GÖREVİMİ SİZİN BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

 • Elif Fidan

  Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak amacıyla bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır`da görmek istiyor ve teşekkür ediyorum..

 • merve demirhan

  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • ebru özinal

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 • SEDA ÖZVARIŞ

  MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE 2.SINIFA GEÇTİM.İSTANBULDA HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 • Büşra Kanpak

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 • sevım ozbek

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 • fatma

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfındayım. bilişim bölümü ağ işletmenciliği dalındayım. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • PINAR AÇIKGÖZ

  çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 • selver rabia

  ben cankırı karatekin m.y.o ogrencisiyim staj basvurusu internnetten olacak denildi ama bn basvuru yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 • muazzez mıdık

  dokuz eylül üniversitesi istatistik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde yapacağım zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Mustafa KÜÇÜKŞAHİN

  Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • şule

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajimi sizin KAYSERI banka şubenizde yapmak istiyorum Gereğini Bilginize Arz Ederim

 • Meryem Salcı

  Merhaba. Ben Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf ogrencisiyim. Yaz dönemli zorunlu stajimi İstanbul/Kocamustafapaşa şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • arzu yılmaz

  Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı (1-30 Ağustos) İSTANBUL / 500 EVLER şubesinde yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Talha Burak Tunca

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 • Fatma Yıldırım

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Finansbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir