Finansbank Staj Başvurusu 2014 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

Finansbank Staj Başvurusu 2014

İlan tarihi: 13 Mart, 2014

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


staj-150x150

Finansbank staj başvurusu başlıyor!

Finansbank’ta staj imkanı için öğrenciler Finansbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Finansbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

  • Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
  • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksek okulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankamızın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
  • Bankamız yaz dönemi stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


Staja Kabul Süreci

Sınav Uygulaması

Genel Müdürlük birimlerinde staj yapacak öğrenciler için sınavımız İstanbul ve Ankara’da yapılır. Sınav süreci kapsamında genel yetenek ve yetkinlik sınavı uygulanır.
Başvurusu uygun bulunan şube stajyerleri ise direkt mülakatlara davet edilir.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Değerlendirme Süreci

Staj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.
Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Başvuru için tıklayın.51 Yorum yapılmış: "Finansbank Staj Başvurusu 2014"

commenter

yüksekokul muhasebe bölümü birinci sınıf öğrencisiyim staj için bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. teşekkürler

commenter
Erkan Terzi | Nisan 3rd, 2014 at 00:21

Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

commenter
Sevgi İREÇ | Nisan 5th, 2014 at 18:05

Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Manisa merkezde ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

commenter

Merhaba, ben Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu MYO 2.sınıf maliye bölümü ögrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Mersin merkezde ikamet etmek ediyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayşegül Karabacak | Nisan 12th, 2014 at 11:54

Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Gaziemir’de ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

commenter

Merhaba ben Eskişehir Anadolu Üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasnı arz ederim.

commenter
Betül ORDUHAN | Nisan 14th, 2014 at 18:48

Merhaba. Celal Bayar Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Samed Tenekeci | Nisan 15th, 2014 at 10:25

Merhaba,ben ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Bergama’da ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

commenter
GİZEM ZEYREK | Nisan 16th, 2014 at 01:37

Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
TAFUN BOZBIYIK | Nisan 17th, 2014 at 01:19

Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
TAFUN BOZBIYIK | Nisan 17th, 2014 at 01:23

Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ ERBAA MESLEK YUKSEK OKULUNDA bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
irtibat:05535993488

commenter
hanım ASLAN | Nisan 17th, 2014 at 15:32

merhaba Cumhuriyet üniversitesi Zara Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin/Merkez şubenizde yapmak isıyorum.Geregini arz ederim.

commenter

Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
YORUM YAP

commenter
EMRAH AKDENİZ | Nisan 18th, 2014 at 18:59

pardon arkadaşlar da yoruma yazarak mı staj yapmak istediğinizi arz ediyorsunuz bu sıradan bir bankamı sizce staj alımlarını bu yorumlara bakıp mı yapacak saf olmayın arkadaşlarım….başvuru formunu doldurun

commenter
büşra emine yılmaz | Nisan 18th, 2014 at 21:02

merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayşegül ALBAYRAK | Nisan 19th, 2014 at 01:00

Merhaba,
Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemine sizin içinde uygun olan bir tarihte Çankırı’ da şubelerinizden birisinde gönüllü staj yapmak istiyorum. Çankırı merkezde ikamet ediyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
fatma erginoguz | Nisan 21st, 2014 at 12:22

Merhaba ben yuzuncu yil universitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi isletme 3.sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi van subenizde yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter
HÜLYA GÖKMEN | Nisan 21st, 2014 at 17:36

Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Şafak Deveci | Nisan 22nd, 2014 at 10:59

Merhaba ben Şafak Deveci Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bolumu 2. öğretim 1. sınıf öğrencisiyim 2014 yaz dönemi zorunlu stajımı finans bankta yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
DeryaTıpırdamaz | Nisan 22nd, 2014 at 11:04

Merhaba ben DERYA TIRIRDAMAZ Süleyman Demirel Ünıversıtesi Bankacılık ve Sigortacılık bolumu 2. ogretim 1. sınıf ogrencisıyim 2014 yaz donemı zorunlu stajımı fınans bankta yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

commenter
Merve Aygün | Nisan 23rd, 2014 at 01:08

Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
SEMRA AKTAŞ | Nisan 23rd, 2014 at 03:04

MERHABA;
BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

commenter
tuğba ceylan | Nisan 23rd, 2014 at 16:17

merhaba. ben Tuğba CEYLAN. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav MYO da 1.sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Antalya Manavgat şubesinde yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba;
ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
yaz dönemi zorunlu stajımı cennet şubenizde yapmak istiyorum
biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler :)

commenter

Ben Marmara Üniversitesi Isletme Bölümü 3.sinif ogrencisiyim. Bu yaz doneminde stajimi kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Geregini arz ederim

commenter
Harun TIrAŞ | Nisan 25th, 2014 at 11:26

merhaba ben celal bayar üniversitesinde bankacılık ve finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyoru antalya aksuda ikamet etmekteyim. teşekkür ederim.
tel:05379734925

commenter

Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

commenter

MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

commenter
MEHMET DAĞDEMİR | Nisan 30th, 2014 at 15:42

Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim finans bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .finans bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

commenter
Ahmet Husrev ERDOĞAN | Mayıs 1st, 2014 at 10:08

merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

commenter

Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

commenter
Bayram ALTUNTAŞ | Mayıs 5th, 2014 at 16:30

Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

commenter

Ben, Çukurova Üniversitesi MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum.ADANA/KOZAN’da ikamet ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba;

Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

commenter
Mine GÜLKAYA | Mayıs 12th, 2014 at 15:21

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
TEŞEKKÜRLER.

commenter

Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

merhaba ben sdü maliye 2.sınıf öğrencisiyim şubenize başvuru yaptım sonuçlar ne zaman açıklanacak? teşekkürler.

commenter

merhaba
ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Gamze Açıkgöz | Mayıs 22nd, 2014 at 21:51

Merhaba
ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. (2.sınıfa geçtim) kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA da ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde veya İZMİR Aliağa şubenizde staj yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Cihat Samet ŞANLI | Mayıs 29th, 2014 at 16:24

İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Mine GÜLKAYA | Mayıs 30th, 2014 at 12:45

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

commenter

TİCARET MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM 2014/2015 ÖĞRENİM YILI STAJ GÖREVİMİ SİZİN BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

commenter

Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak amacıyla bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır`da görmek istiyor ve teşekkür ediyorum..

commenter
merve demirhan | Haziran 27th, 2014 at 15:26

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Merhaba
Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

commenter
SEDA ÖZVARIŞ | Temmuz 17th, 2014 at 17:56

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE 2.SINIFA GEÇTİM.İSTANBULDA HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
Büşra Kanpak | Ağustos 5th, 2014 at 23:27

Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

commenter
sevım ozbek | Eylül 4th, 2014 at 16:52

merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

commenter

FATİH TEKNİK VE ENDÜSTİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfındayım. bilişim bölümü ağ işletmenciliği dalındayım. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: