Denizbank Personel Alımı 2014

denizbank

Denizbank personel alımı yapacak!

Denizbank iş başvurusu yaparak sizde Denizbank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Denizbank personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Denizbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Denizbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kariyer hedeflerinizi uluslararası bir bankanın ayrıcalığından yararlanarak gerçekleştirin!

DenizBank, 1997′de bankacılık lisansı olarak alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya devam etmektedir. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Ocak 2013 itibariyle de toplamda 11,712 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 635 şubeye ulaşmıştır.

DFHG’nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu pararlelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

 • Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır.
 • Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur.
 • Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır.
 • Kariyer planları çerçevesinde bir üst ünvanı hakettiklerinin ilgili kriterlerce kanıtlandığı durumda terfileri gerçekleştirilir.
 • Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur.
 • Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren sistemler kurulur.
 • Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

“Uygun işe uygun çalışan” felsefesini benimseyen Bankamız’ da, öğrenmeye açık, insan ilişkileri kuvvetli, sonuç odaklı, özgüven sahibi, katılımcı, ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme beceriniz gelişmiş ise siz de Denizciler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Profesyoneller

Siz de Deniz’e gelin, Tutkuyla Çalışan Bankacılar Arasında Yerinizi Alın…

Deneyim kazandığınız alanda en az 2-3 yıllık tecrübeli ve işinizin gerektirdiği yetkinliklere sahipseniz ilanlarımızı takip ederek kariyerinize Deniz’de yön verebilirsiniz.

Kariyerinde İlk Adımı Atacaklar

Aydınlık Bir Gelecek Deniz’de …

Geleceğiniz için bugüne kadar çok şey yaptınız. İyi okullara girmek için çabaladınız, o okullarda iyi dereceler yaptınız ve sıra en önemli kararı vermeye geldi. Kariyerinize nerede başlayacaksınız? Geleceğiniz için iyi bir karar vermek ve emin adımlarla başarıya yürümek için sizi Deniz’e bekliyoruz.

Deniz’de yerini almak isteyen yeni mezunlar, yetkinlik envanteri, genel yetenek sınavı ve pozisyona göre ingilizce sınavına alınırlar. Başarılı olan adaylar mülakat sürecine dahil edilirler.

Başvuru Formu:

https://kariyer.denizbank.com/

Açık pozisyonlarımız için tıklayın.

Genel Müdürlük

 • Müfettiş Yardımcılığı
 • Direkt Satış
 • AçıkDeniz Telefon Bankacılığı
 • Merkezi Operasyon

Genel Müdürlük Org. Yapısı hakkında aytrıntılı bilgi için tıklayınız.

Şube

 • Satış (Portföy Yöneticisi)
 • Gişe Görevlisi

Deniz’de Staj

Kendine değer katmak isteyen üniversite ya da ticaret lisesi öğrencilerine teorik bilgileriyle ilgili pratik yapma ve bu bilgileri uygulamaya geçirme imkanı sağlıyoruz…

Üniversite Öğrencileri

Yaz ve sömestr dönemlerinde, şubelerimize başvuru yaparak DenizBank’ı tanımak isteyen üniversite öğrencileri’ne staj imkanı tanınmaktadır. Staj süresince stajyere “mesleki / bireysel gelişim sağlayıcı bilgi ve becerilerin kazandırılması, var olan bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi” esastır.

Ticaret Lisesi Öğrencileri

Beceri eğitimi uygulaması kapsamında Ticaret Lisesi Öğrencileri stajlarına her yıl öğretim yılı başında başlar, öğretim yılının sona ermesi ile birlikte staj dönemleri sona erer.

Kariyer hedeflerinizi uluslararası bir bankanın ayrıcalığından yararlanarak gerçekleştirmek ve Deniz’de parlayan bir yıldız olmak için özgeçmiş bilgilerinizi bize ulaştırmanızı ve size uyan pozisyonlara başvurmanızı rica ederiz.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
15 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir