Arçelik Personel Alımı 2015 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

Arçelik Personel Alımı 2015

İlan tarihi: 23 Mayıs, 2014

Güncel iş ilanları için tıklayın


arcelik

Arçelik personel alımı yapacak!

Arçelik iş başvurusu yaparak sizde Arçelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Arçelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Arçelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Arçelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ARÇELİK A.Ş. müşterilerimizin yaşam standardını artıran yenilikçi ürünler ve etkin çözümler geliştirmeye, “en”leri ve “ilk”leri üretmeye devam ederken; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı  ‘değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz, yasalar ve “Küresel İşbirliği Anlaşması” ilkeleri oluşturmaktadır.

ARÇELİK A.Ş. tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde tüm paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar. Art niyetli olmasa bile iyi düşünülmemiş bir hareket veya davranış çok önemli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, tüm çalışanların asli görevlerinden biri de birey olarak çevrelerindeki diğer çalışanları  uyarmak ve yönlendirmektir.
ARÇELİK A.Ş., çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, ortaklarımız, bayilerimiz ve yan sanayimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.
Müşterilerimiz Velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuz’a çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, topluluğumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere sermayenin hakkı olan karı, hissedarlara sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlamak ana ilkelerimizdendir.
Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adil, “kazan-kazan” ilkesi ile iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına sürekli uymak temel ilkemizdir. Başarının bir ön şartı olarak farklılıklara saygı duyar, kucaklarız ve iletişimde açık olmayı destekleriz. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Toplumumuz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.
Faaliyet gösterdiğimiz ve gücümüzü aldığımız ekonomiye güç katmayı hedef alırız.
Faaliyet gösterdiğimiz ülkeye refah getirecek her tür ekonomik, çevresel ve toplumsal katkıyı kuvvetli bir şekilde destekleriz. Bu ana ilke kurucumuz Vehbi Koç’un sözleri ile ifade edilebilir:

Güncel iş ilanları için tıklayın


“Demokrasi varsa hepimiz varız. Ekonomiyi kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar.” 
Vehbi Koç
İşe Alım Süreci:
• Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi, sayısal&sözel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygulanır. Bu aşama sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir.
• Görüşme sürecini başarı ile tamamlayan adaylar Değerlendirme Merkezi uygulamasına katılırlar. ARÇELİK A.Ş. olarak Değerlendirme Merkezi uygulamasını tercih etmemizin nedeni bir çok farklı metodu (pozisyona göre grup ve/veya bireysel  çalışmalar) bir arada kullanma ve aradığımız yetkinlikleri detaylı olarak gözlemleme olanağı vermesidir. Değerlendirme merkezi sonucunda olumlu değerlendirilen adaylar üst yönetim görüşmesine davet edilir.
Bu aşamalar sonrasında pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.
İlan Tarihi Pozisyon Adı Şehir
28.02.2014 Genel Başvuru İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
21.05.2014 Engineer – R&D (Hardware) İstanbul(Avr.)
21.05.2014 Engineer – R&D (Software) İstanbul(Avr.)
21.05.2014 Engineer – R&D (Software) Ankara
21.05.2014 Engineer – R&D(Software) İstanbul(Avr.)
21.05.2014 Engineer/Specialist – Automation İstanbul(Avr.)
21.05.2014 Specialist / Engineer – Production Planning İstanbul(Asya)
21.05.2014 Specialist – Price and Cost Analysis İstanbul(Avr.)
21.05.2014 Engineer / Specialist – R&D (Structural Design) Ankara
16.05.2014 Associate – Accounting Bolu
16.05.2014 Engineer – R&D (Mechanical) Bolu
15.05.2014 Engineer – R&D İstanbul(Avr.), Tekirdağ
14.05.2014 Engineer – After Sales Services İstanbul(Asya)
14.05.2014 Engineer – Technical Support İstanbul(Asya)
13.05.2014 Teknik Öğretmen – AR-GE Ankara

İş başvurusu ve güncel iş ilanları için tıklayınız.

Başvuru için tıklayın10 Yorum yapılmış: "Arçelik Personel Alımı 2015"

commenter

acil ihtiyaçlarımdan dolayı işe ihtiyacım vardır yetkili mevkiilere bilgilerinize arz ederim.
REFERANS: GÜNER YÜCETÜRK 05323741275
UĞUR ÇAMLI 05326842401
MURAT MAMATOĞLU 05334364777

commenter

arçelik gibi güzel bir kurumda çalışmak isterim bilgisayar çok iyi ön muhasebe de yaparım sekreter de olabilir işsizim lütfen

commenter

merhabalar eskişehirde ikamat ediyorum V meslek lisesi mezunu degılım fakat bu sene her bölümden insan aldıgınızı duymustum 2014 işçi alımlarınızda işkurdan gönderme formu almama rağmen danısmadan basvuru formu vermemıslerdi,sizinle calısmak istiyorum.TEŞEKKÜRLR

commenter
elif karakayalı | Temmuz 2nd, 2014 at 16:55

19 yaşındayım istanbul da yaşıyorum isletme ölümü ikinci sınıf öğrencisiyim kurumunuzda staj yapmak istiyorum..

commenter

SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM AÇİLEN İŞE İHTİYAÇIM VAR UMARIM OKURSUNUZ

commenter
yalçın beşenk | Temmuz 27th, 2014 at 23:10

slm ben yalçın beşenk istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim 1989 istanbul doğumluyum istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım açıköğretim olarak şuan çalıştığım terde insan kaynakları departmanında evrak takip işine bakmaktayım 0541 246 62 13 numaram gelecek olmadığı için işten ayrılmaya karar verdim saygılarımla

commenter

sizinle çalısmak istiyorum acilen işe ihtiyacım var

commenter

sizingibi koklu bi aileyle çalışmak istiyorum. 545 658 73 64 umraniye asagı dudullu

commenter
Şengül Taşdemir | Ekim 9th, 2014 at 00:31

Lise mezunu, iş tecrübesi olmayan birinin katılması da tuhafama ccikmayan Candan umit kesilmez. ..hayirli si

commenter

43 yasinda engelliyim eskisehirdeyim.engelli kpssden 84 puan aldim.fabrikanizda bana uygun herhangi bir iste calismayi çok istiyorum.05454175044 lütfen telefonla dönüş yaparsaniz sevinirim

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: