Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Ankara, Türkiye’nin başkenti olmakla beraber birbirinden güzel birçok esere ev sahipliği yapar ve şehrin geçmişi tahmin edilenden çok daha eski dönemlere kadar uzayarak bugün dahi bizleri şaşırtır. Ankara, ülkemizin içinde bulunduğu öneme binaen hem bölgesel hem de küresel ölçekte oldukça önemli olan merkezler arasında yer alır ve mevcut önemini giderek artan ivmeyle yükseltir. Şehirde turizmden madenciliğe ya da hayvancılığa kadar birçok iş kolu bulunur.Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehrin genelinde etki alanı olan; mevcut düzen içerisinde oldukça önemli bir yere karşılık gelen belediye olarak kabul edilir. Büyükşehir belediyesi, dönemsel çapta birtakım alanlarla işçi alımı gerçekleştirerek bölge insanına istihdam yaratır.

Büyükşehir belediyesinde çalışmak isteyen kişiler, temiz adli sicil kaydına sahip olarak başvuru yapabilir; fakat her meslek grubu için ayrı özelliklerin arandığını unutmayalım. Mimar, şehircilik uzmanı, bilgisayar teknisyeni gibi çalışma alanlarına personel arayan belediye; insan kaynakları tarafından başvuruları kabul eder.

Güncel Ankara İş İlanları

Aşağıda Ankara iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Keskinoğlu Personel Alımı

Pronet Personel Alımı

Beymen Personel Alımı

Borusan Otomotiv Personel Alımı

Şölen Çikolata Personel Alımı

Güncel Ankara personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilir, Ankara İş İlanları grubuna katılabilirsiniz. 

Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya, hem Ankara’nın hem de tüm ülkenin kalbinin attığı yer olarak kabul edilir. Birbirinden önemli ve stratejik noktalara ev sahipliği yapan ilçe, aynı zamanda kalifiye görüntüsüyle de tüm dikkatleri üzerine toplar. Çankaya Belediyesi, bünyesinde görevlendirmek üzere: güvenlik görevlisi, servis şoförü, temizlik personeli alımı gerçekleştirirken; mevcut ilanlara belediyenin e-posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören, Ankara’nın en kalabalık ilçeleri arasında yer alır; hatta ikincisi olarak bilinir ve bu sebeple oldukça kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapar. İlçe, birbirinden ayrı kültürdeki insanları tek bir potada eritirken; ilçenin mevcut güzelliği böylelikle vuku bulur. Keçiören Belediyesi çağrı merkezi temsilcisi, sosyal yardımlaşma personeli, güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirmek için birtakım şartlara bağlı olarak kriterler belirler.

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Yenimahalle, büyükşehir belediyesinin yer aldığı alan olarak dikkat çekerken; aynı zamanda mevcut gelişim düzeyiyle çevresine parmak ısırttırır. Yenimahalle Belediyesi, birbirinden farklı alanlarda gelişim düşüncesiyle personel alımı gerçekleştirir: aşçı, şehircilik uzmanı, rehber, yazılımcı, bilgisayar teknisyeni, muhasebeci. Mevcut ilanları etkin şekilde görüntülemek ya da onlara başvurabilmek için belediyenin insan kaynaklarına göz atabilirsiniz.

Mamak Belediyesi Personel Alımı

Mamak Belediyesi servis şoförü, muhasebeci, yazılım uzmanı, bilgisayar mühendisi alımları yaparak mevcut kalitesini artırmak ister ve eleman alımını insan kaynakları ya da belediyeye bağlı kurumlar ile gerçekleştirir. Belediyenin açık pozisyonlarına başvurmak için hem insan kaynaklarını hem de e-posta yolunu kullanabilirsiniz. Tabi aynı zamanda belediye ile antlaşmalı olan farklı kurumlar da bu konuda size yardımcı olabilir.

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Etimesgut Belediyesi, personel alımı gerçekleştirmek için tüm ilçe halkına özel ilanlar yayınlar ve güvelik görevlisi, aşçı, elektrik teknisyeni alanında personel arar. Belediye bünyesinde çalışmak, açık pozisyonlara başvurmak isterseniz belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Tabi bunun için öncesinde işe özel belirlenen şartları detaylıca incelemeniz gerekir; zira her meslek grubunun kendine özel standartları mevcuttur.

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Sincan, Ankara’nın sıklıkla duyulan ve mevcut kalitesini artırmak adına gelişmeye çalışan ilçeleri arasında bulunur. Yüz binden fazla insanın yaşadığı Sincan, ayrı kültürdeki birçok kişiye ev sahipliği yapar. Sincan Belediyesi, bu durumu avantaja çevirmek için: çağrı merkezi temsilcisi, psikolog, pedagog alanlarına personel alımı gerçekleştirir. Belediyedeki mevcut ya da açılması muhtemel pozisyonları değerlendirmek için belediyeye başvurabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Personel Alımı

Altındağ Belediyesi, son dönemde yaptığı çalışmalar ile hem bölge hem de civar insanının dikkatini çekerken haklı övgünün de sahibi olur. Belediye, hazır haldeki kalitesini artırabilmek adına farklı pozisyonlara işçi alımı yapar ve bu alanlar: güvenlik görevlisi, muhasebeci, hesap uzmanı şeklinde değişir. Belediye bünyesinde çalışabilmek adına insan kaynaklarına başvurabilir; üstelik bu durumu telefon ya da yüz yüze şeklinde halledebilirsiniz.

Pursaklar Belediyesi Personel Alımı

Pursaklar, gelecekte daha önemli bir nokta haline gelmesi beklenen bölgeler arasında bulunur. Bölgenin mevcut demografik yapısı, ayrı bir güç unsuru haline gelirken; doğru atılımlar ile hedefleri kısaltır fakat bunun için doğru adımların atılması gerekir. Pursaklar Belediyesi, belediye içerisinde görevlendirmek üzere çağrı merkezi temsilcisi ve güvenlik görevlisi alımı yapar. Belediyedeki açık pozisyonlardan yararlanmak veya daha fazlasını öğrenmek için insan kaynaklarını arayabilirsiniz.

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı

Gölbaşı Belediyesi, Ankaralılara ayrı avantajlar sunarken; özellikle bölge insanına yönelik olan çalışmalarıyla dikkat çeker. Muhasebeci, hesap uzmanı, şehir planlayıcısı gibi alanlarda personel alımı yapan belediye; olacak başvuruları insan kaynaklarından kabul eder. Başvuru yapmadan önce açık pozisyonlar için aranan şartları dikkatlice incelemeniz gerekir; zira olası bir eksiklik, alacağınız işten sizi mahrum eder.

Polatlı Belediyesi Personel Alımı

Polatlı, oldukça eski olan tarihiyle ilk insanların ayak izlerini günümüze taşırken bölgenin şu anki belediyesi oldukça bilinçli şekilde çalışmalar gerçekleştirir. Bu bilin dahilimde yapılan güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü alımları belediyenin mevcut kalitesini artırmaya yönelik olur. Belediyede çalışmak adına başvuru yapabilmek için belediyenin insan kaynaklarına başvurabilirsiniz; fakat başvuru yapmadan önce aranan şartları dikkatlice inceleyin.

Bilgi için: https://www.ankara.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

277 Comments

 • EMEL KILIÇ

  Ankara Buyuksehır Beledıyesı personelı olmak ıstıyorum.Hangı pozısyonda olursa olsun

 • derya gorur

  acill iş arıyorum (çay ve temizlik işleri olabilir)

 • sümeyra kaplan

  ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum 1 ay önce form vermiştim haber bekliyorum 1 aydır haber gelmedi umutlarımı yitirmek istemiyorum sadece çalışmak istitorum 2 çocuk okutuyorum zor onun için bende çalışmak istiyorum temizlik kısa zamanda bekliyorum haberinizi

 • fatmaaa

  20 yaşındayımm bi işşş:)

 • ELVAN

  acil iş arıyorum ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum 4 yıllık işletme mezunuyum evliyim 6 aydır iş arıyorum

 • nuriye baykara

  ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum.Lise mezunuyum.Ne iş o lursa olsun işe çok ihtiyacım var.Eşimde işsiz iki çocuk okutuyorum.Çocuklardan birisi zihinsel engelli hahif mr. lise mszunu engelli kadrosundan işe girebilirse çok sevinirim.

 • NURDAN

  ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum 4 yıllık okul öncesi öğretmeniyim ayrıca farklı birimlerde olabilir.

 • ali yenice

  ben yıllardır iş makinaları tamir bakım işleriynen uğraştım emeklime 3 sene kaldı 3 çocuğum var ikisi okuyo acilen işe ihtiyacım var mağdurum ilgilerinize arz ederim

 • birol

  ben 19 yılık uzm çvş taşıma ruhsatlı silahım var E sınıfı ehliyetim sivil meslegim oto elektik büyükşehir belediyesinde gövev verilirse sevinirim

 • serkan

  iyi günler
  2 SENEYE YAKINDIR İŞŞİZİM 2 COCUGUM VAR BİR ÇOK YERE BAŞVURDUM AMA GERİ DÖNÜŞ OLMADI.
  SRC 2
  SRC 4
  PSİKOTEKNİK BELGEM
  E EHLİYETİM VAR
  30 YAŞINDAYIM
  ASKERLİGİMİ YAPTIM
  LİSE OKUYORUM(ACIK ÖGRETİM)
  BİLGİSAYAR BİLGİM VAR
  RİCA EDİYORUM BELEDİYEMİZİN VE SİZİN YARDIMLARINIZLA BİR İŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM İŞE İHTİYACIM VAR.

 • serkan

  iyi günler (553 252 7114)
  2 SENEYE YAKINDIR İŞŞİZİM 2 COCUGUM VAR BİR ÇOK YERE BAŞVURDUM AMA GERİ DÖNÜŞ OLMADI.
  SRC 2
  SRC 4
  PSİKOTEKNİK BELGEM
  E EHLİYETİM VAR
  30 YAŞINDAYIM
  ASKERLİGİMİ YAPTIM
  LİSE OKUYORUM(ACIK ÖGRETİM)
  BİLGİSAYAR BİLGİM VAR
  RİCA EDİYORUM BELEDİYEMİZİN VE SİZİN YARDIMLARINIZLA BİR İŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM İŞE İHTİYACIM VAR.

 • ali akarsu

  Slm 20 yillik su tesisatçısıyIm ve tüm belgelerim var işimdede uzmanım su ariza bökümünde iş istiyorum saygılarımı arz ederim.05326752668

 • havva

  özel güvenlikciyim ehlıyetım var iş arıyorum beledıyede

 • zekeriya gündoğdu

  slm belediyede ne dayım nede amcam var ambulans deneyimim var e sınıfı ehliyetim var sec belgelerim var 3 çocucugum var belediyenin her han gi bir yerinde şöför olarak başlamak istiyorum lütven rıca ediyorum tek torpilim allah cc aygılarımla.

 • orhan cebi

  iş makinasi operatöriyim agir vasita ehliyetim var belediyede calişmak istiyorum.

 • ramazan

  ramazan
  ankara altındag karapürcekte oturuyorum
  01 03 1990 dogumluyum 2 yıldan beri tsk da uzman çavuş olarak calısıyorum belediyemizin acıktan atama kadrosu ile görev yapmak istiyorum.B sınıfı ehliyetim vardır saygılarımla .. 05348823262

 • özlem

  ben iş arıyorum cep telefon numaram 05388444786

 • derya yılmaz

  ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum

 • SATI

  merhaba ben pursaklarda oturuyorum 1984 doğumluyum.evli iki çocuk annesiyim A.B.B’de temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.

 • soner

  beledıyenıze kalmadım allah sıze muhtac etmesın serefsızler bu kadar mııletın hakkını nasıl vereceksınızzz

 • MEHMET fedakar066@hotmail.com

  slm ben mehmet yenimahalleden yazıyorum ( E ) sınıfı ehliyetimle şöforlük işi arıyorum alakanız için teşekürederim

 • menkse

  arkadaşlar nasıl başvuru yapılıyor

 • muammer akyuz

  Ankara kayaşda oturuyorum temizlik vb .işleri yapabilirim

 • meltem

  büyükşehir belediyesine personel alımı olacaksa eğer hangi ayda olacak bilginiz var mı arkadaşlar

 • meltem

  ben 25 yaşındayım yerel yönetim mezunuyum.bilgisayar sertifikam var. teşekkürler.

 • sabri

  ankara mamakta oturuyorum 1 hafta oldu işten ayrılalı tecrübeli şöförüm fiziği ve görünüşü düzgün biriyim iş arıyorum umarım okuyup değerlendirmeye alıyosunuzdur bu bırakılan yorumları şimdiden tşk ediyorum 0536 959 30 66 numaram

 • Mehmet DOĞAN

  ANKARA YENİMAHALLDE İKAMET EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VAR S.R.C.PİSİKOTEKNİK VE FORKLİFT BELGELERİNE SAHİBİM UZUN YOL TECRÜBEM VARDIR MAKAM TECRÜBEM KAMYON VE TIR TECRÜBELERİM VARDIR SAYGILAR TEŞEKÜRLER MEHMET DOĞAN 05354494767

 • Ramazan gürbüz

  Ankara sincan da oturuyorum hem sofor hemde inşaat ustasiyim bu yüzden belediyede çalışmak istiyorum insaallah okuyanlar dikkate alır cep 0545 405 19 00 ( teşekkürler ) Ehliyetim (E) dır

 • Ünsal KORKUSUZ

  Merhaba. E SINIFI EHLİYETİM VE PSİKOTEKNİK BELGEM VAR. İşe ihtiyacım var. Belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum. Sincanda ikamet ediyorum. Tel : 0 542 739 54 45

 • hülya albay

  belediyelerden hiç bir yardım istemiyorum sadece iş istiyorum daha önce avukatlık bürolarında calıştım yasım 40 0543 363 27 53 tesekkürler

 • vedat boran

  illa torpilmi lazım sesimizi duyurmak için koltuğun BAŞINA OTURMAYA ALIŞMIŞ OĞLANLAR

 • erdem, alıcı

  askerden yenı geldım iş arıyorum adalet akademısınde garsonluk yaptım smdı ıs arıyorum ankara k.örende oturuyorum 0554 298 10 91

 • mesut bingöl

  yerel yönetim mezunuyum

 • mesut bingöl

  yerel yönetim mezunuyum 05369357409

 • ERDAL YÜCEL

  asfalt yol formeniyim.artı mesleklerim finişer ,silindir,bopket ve loder oparatörlügü yapmaktayım.05363235876

 • murat söker

  iş makinası kullanıyorum gıreyder silindir csb 05353972864

  boştayım şuan

 • evren oğuz

  ben hakkari yüksek ova beledieyesinde şüfür olarak görev aldım temizlik bölümünde burda çalışmak istemiyorum hayalimde hep batıda çalışmak istedim askerliğimi yapmışım 27 ve 28 yaşlarındayım evliyim iki çocuk babasıyım eşimin ailesi istanbolada kalıyor unlarada yakın olmak isterim tercüibeliyim ne iş olursa ben hazırım ihtiyacım var lütfen belediye işlerinde memnunum
  bu benim şahsıma ait numaram gsm 05333619494

 • burak kayacı

  ehliyetli deneyimli iş makinesi bekoloder operatörüyüm 24 yaşındayım ankara akyurt da ıkamet etmekteyim lise mezunuyum belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum yetkili görevliden sadece deneme amaçlı bir şans istiyorum saygılarımla 0541 269 05 21

 • ferhat

  şöförluk arıyorum

 • bulent

  b ehliyetim var yenibosnada oturuyorum söför işi arıyorum. 1.80 boyundayım. kilom. 80 iyi giyimli biriyimdir.

 • gürbüz

  Büyük şehir belediyesinde içgörü olarak çalışmak istiyorum işe ihtiyacı.m var tel5534934684

 • HASAN SARIKAYA

  KENDİM SİNCANDA OTURMAKDAYIM ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNDE CALIŞMAK İSTİYORUM B.SINIFI EHLİYETİM VARDIR İLK OKUL MEZUNUYUM.CEP 05424945150 İLGİNİZE ARZEDERİM

 • Eyüp KILIÇ

  1962 ANKARA doğumlu lise mezunuyum (E)sınıfı ahliyete sahibim.serece (2)serece (4)mevcut.1984 yılında 1 yılda 2 iş değişikliğim oldu.Birinde emekli astsubay diğerinde de emekli albay sorumluluğunda sabah iş başı yapmadan işdimaya katılmadım diye işden ayrıldım.Daha sonra kendi işimin patronu oldum bu güne geldim.Emekliligime az kaldı.Bana bir masa bir sandalya geçineceğim kadar maaş AKP ‘ye ve ANKARA BUYUKŞEHİR BELEDİYESİ’le uğraşanlara gözümü yumar tiwitla kayarım.Küfrün adı günah di bakalım altta yazıyor yorumlarınızdan iş başvurusu yapılmamaktadır diyor töbe töbeee.

 • MUHAMMET AKIF DURKAL

  S.a 2009 yilinda geçirdiğim trafik kazası sonucu boynum kırıldı ameliyat gecirdim % 40 surekli raporum var engelli kadrosundan is istiyorum ALLAH RIZASI ICIN hayirli günler

 • ali damar

  ben ankaradan ali damar sizden bana uygun bir iş istiyorum E sınıfı ehliyetim var. SRC(1-2-3-4) var.boya ve kaynak işlerinden anlarım.
  0536 882 34 93 irtibata geçmenizi rica ediyorum saygılarımla.

 • uzay demirel

  Ankara Buyuksehır Beledıyesı personelı olmak ıstıyorum.Hangı pozısyonda olursa olsun b g ehliyetim var ilginize arz ederim

 • harun

  G-sınıfı eliyetim var sizden iş rica ediyorum irtibat 05392729777 saygılarımla,

 • ugur

  aşçıyım büyükşehirde aşçı olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

 • ahmet

  büyükşehirbelediyesinde çalışmak istiyorum iş arıyorum ne iş olursa yaparım 05354337894

 • uğur genç

  1977 doğumluyum büyük şehir fen işleri yada aski de şöför olarak çalışmak istiyorum her türlü ağır vasıta araç kullanabilirim e snıfı ehliyetim var tel 05357080391

 • uğur genç

  ALLAH rızası için biraz önceki iş ilanım için hayırlı bir cevap bekliyorum 4 çocuğum var evim kira işe çok ihtiyacım gerçekten adaletliyseniz işe ihtiyacı olanları çağırırsınız

 • serdar

  1987 Sakarya doğumluyum aöf devam ediyorum şuan Devler bankasında Silahlı özel güvenlik işi yapıyorum. 2012 kpss puanım var sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygılarımla….05304163354

 • yaşar

  10 senedir oto tamircisi olarak yetkili serviste çalışmaktayım EMLİSESİ mesunuyum ustalık belgem ustaogretıçı belgem veEsınıvı eliyetim var büyükşehirde çalışmak istiyorum saygılarimla

 • erdınc

  B sınıfı ehlıyetlıyım -acık ogretımde ogrenımım suruyor aktıf bı ksılıe sahıbım bı ıse baglanmam yeter 21 yasındayım

  Ilgılenırsenız (0)553 – 504 – 69 – 06

  No lu telefon numarasından ulasabilirsiniz

  Is deneyımım +5 yıl

  SAYGILAR …

 • nilgün

  ankara büyükşehir belediyesini ve belediyedeki çalışanları gördüm ..inanıyorumki benim için güzel bi ortam orası… benim gerçekten bu işe çok fazla ihtiyacım var …dilerim olur ben önce rabbimden sonrada yetkili insandan yazdıklarımı dikkate almasını istiyorum…

 • GÖKHAN KESKİN

  özel güvenlik kimlik kartım var silahlı 181 boy 90 kilo evli cok acil işe ihtiyacım var 0542 344 63 09

 • serafettin

  selam ben 3 yıllık jcb operatoruyum ankaranın her hangi bir belediyesinde calışmak istiyorum saygılarımla 0507 856 14 87

 • RUHAN KOÇAŞ

  BÜYÜK ŞEHİRDE CALIŞMAK İSTERİM SÖFER OTO YEDEK PARCA DEPO TEMİZLİK OLARAK CALIŞIRİM

 • esra

  merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 • mehmet

  merhaba ben elektrikçiyim bana uygun bir elektrikçi yada şöför olarak bana uygun pozisyonlarda ankara büyük sehirin personeli olmak isterim ehliyetim e sınıfı elektrik uzerine ustalı kalfalık belgelerine sahıbim ayriyeten acıkta meslek lisesi okuyorum elektrik bölümü bana uygun bozısyonlarda belediyemizde benden çalışmak isterim (0506 982 25 47)

 • basri aytac

  48 yasindayim emekliyim tecrubeli insaat kalfasiyim E sinifi ehliyetim var cok fazla beklentim yok
  her isi yababilirim. saygilarimla
  05324226886

 • gökhan

  selam ben gökhan binay b sınıfı ehliyetim var askerlimi yaptım lise mezunuyum silahlı güvenlik sertifikam var gemiçi sertifikam var motor ustasıyım makine rasamıyım otokat 2004 ketken kulana bilirim 05,09,1988 doğumtarihim trabzon yomra 1.70 boyunda 60 kiloyum 0531 894 59 81

 • ercan kayaturan

  merhaba ben ercan 2 yıl meslek yüksek okulunda öğrenciyim bu sene mezun oluyorum bölümüm elektrik-elektronik sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var b sınıfı ehliyetim var 21 yaşındayım saygılar..

 • ahmet

  ankara büyükşehirbeliyedisinde çalışmakistiyorum 05354337894

 • TURAN ÇELİK

  Biliisim Teknolojileri Bölümü Mezunuyüm Ankara Büyükşehir Belediyesinde Çalışmak İstiyorum 05301254847

 • cafer tetik

  ğ+c+a2 ehliyetliyim 6.10.1971 dogumluyum ankara büyükşehir belediyesinde ne görev verirseniz yapmaya hazırım..05368930302

 • ismail avcı

  bünyenizde çalışmaktan onur duyarım
  35 yaşındayım gençlik kolları üyesiyim B sınıfı ehliyetim var ilginize teşekkürler 0538 743 07 64

 • ahmet

  Ankara buyuksehirbeleditesinde calismak isdiyorum gercekten buna ihtiyacim var ehliyetim agir vaista e kamyon otobis daha onceden surdum sofor olarak deneyimim var hayirlisi bakalim cvp gelirsede caniniz sag olsun gelmesede saygilarmlan.0537 599 37 39

 • mustafa uğur

  MRH ANKARA YENİMAHALLEDE OTURUYORUM E SNF EHLİYETİM SRC 2VE4 PİSİKO TEKNİK BELGEMLE VE UZUNYOL TECRÜBEMLE BERABER İŞ ARIYORUM 14 YIL ŞÖFÖRLÜK TECRÜBESİNE SAHİBİM DURMAK YOK YOLA DEVAM AMA İŞSİZİM ACİL

 • Hüseyin Bozkuş

  İyi günler Kecioren de oturuyorum %16 (yüzde 16) Engelli Raporum var sene 2000 den gecirmiş oldugum trafik kazası nedeniyle sol bacagımda engelim var halk dılıyle topallıyorum ama rapor oranımı dusuk verdıklerını soyluyor herkes bu yuzden kımse iş vermiyor maddi durumumuz hiç iyi degil bi yerden başlamak istiyorumartık Engelliyim kimse anlamıyor halim den lütfen msj ı mı okuyup bi düşüğnmenizi istiyorum.. 22yaşındayım 0506 454 37 55

 • recai

  slm demetevlerde oturuyorum e sınıfı ehliyetim var işsizimm gercekten işe yaracagını zannetmiyorum ama genede yzym 05373891641

 • vatan

  ankara keçiörende oturuyorum askeri görevimi hudutta tamamladım işsizim 05064730678

 • hasan karakaş

  1972 dogumluyum işsizim agır vasıta ehliyetliyim ankara topraklıkta ikamet ediyorum söförlük veya vasıf sız da olabilir şirketde olbilir,çok ihtiyacım var.saygılar arz ederim

 • erdem

  arkadaşlar 2014 personel alımı ne zaman olacak aydınlatırmısınız lütfen

 • yasemin

  Merhaba ben yasemin 1974 doğumluyum üç çocuk annesiyim daha önce bir devlet okulunun ana sınıfı bölümünde 5 yıl yardımcı personel olarak çalıştım bu alanla ilgili çeşitli kurs sertifikaları aldım
  bu alan veya başka alanlarla ilgili belediyemizden iş istiyorum

 • Onur aydogan

  yasımm 23 altındag oturuyorumm ıs arıyorumm 5417819959

 • levent ÇELİK

  Merhaba ben arıtma ve su tesisatçısıyım a2/E/D/G (forklift/ bekoloder) iş makinası ehliyetlerim var, Etimeskut yapracık’da oturuyorum ve Büyük Şehir Belediyemizden yada personel eksik olan belediyelerimizden iş istiyorum (0535.058.43.18) levent Çelik

 • melek izgin

  eşim maliye bakanlığında güvenlik maaşı az ev kiredisi ödüyoruz düğünde birikenlerle aldık metroda güvenlikte çalışmak istiyor kpps sınavınada giriyor ama 70 alıyor bir yere giremiyor yardımcı olurmusunuz

 • şeyma

  merhaba ben lisans işletme mezunuyum sizinle birlikte çalışmak istiyorum.uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar…

 • osman yavuz

  E+G SRC2 SRC4 EHLİYETLERİM VAR 05355013458

 • mahmud

  Merhaba ben almanyadan vatanimisa dönüş yaptik ve acil iş ariyoruz

 • seyrani

  iş arıyorum daha öncedende askide çalışmıştm büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum e sınıfı ehliyetimvar şöförlük öncelik işim tşk ler saygılar

 • FARUK KIZILIRMAK

  ANK BÜYÜK SEHIR BELEDIYESINDE CALISMAK ISTIYIORUM YAŞ 31

 • ANK BÜYÜK SEHIR BELEDIYESINDE CALIŞMAK İSTİYORUM YAŞ 31 CEP 05357354979

 • tuğba

  Uluslararası İlişkiler mezunuyum Ankara Büyükşehir Belediyesinde çalışmak istiyorum.İnsan Kaynakları, kültür faaliyetleri yada aile yaşam merkezler vb. pozisyonlara talibim.

 • ali mehmet

  ben çelik imalat+mekanik montaj ustasıyım bana uygun iş istiyorum saygılarımla

 • haşim türkoğlu

  gazaltı kaynakcıyım.ustalık belgem var, ank.büyük.şehir belediyesinde çalışmak istiyorum.

 • kaan turgut

  mrb ben inşaat teknıkerıyım Ankara büyükşehir belediyesınde calışmak ıstıyorum bana gore iş varsa ben buradayım ofııce autocad kulllanabılıorum yaşım 20 genc yasta calışan genclere ıhtıyacı var ankaranın

 • dilan kaleli

  bn çalışmayı istiyorumm ülkeme ve milletime yardım etmek istiyorumm oyüzden çalışmak istiyorummmmmmmmmmm ülkeme duyarlıyımm beni işe alın

 • ömer şen

  torpilim yok ama. işe almazlar. ama genede bir selam verelim .
  her türlü araç kullanırım ağır vasıta tır,kamyon,otobüs, binek araç
  referans verebilirim
  ankara bala lıyım cep no : 0535 233 52 08 😀 belediyelerde adamı olan adamına söylüyor iş var diye ama biz garibik 😀 :D:D

 • süleyman

  slm peyjas otomatik sulama ustasıyım iş arıyom gsm 05067407787

 • şevket ırmalı

  ben ankara kazan ilçesinde oturuyorum sizlerden iş istiyorum saygılar

 • hasan sabuncu

  belediyede ne iş olursa yaparım iki çoçuk babasıyım işsizim

 • derya emiroğlu

  Merhaba.İşletme mezunuyum.6 yıllık iş tecrübem ve bilgisayar işletmenliği sertifikam var.Bünyenizde bana uygun pozisyonlarda çalışmayı isterim.Şimdiden teşekkür ederim.

 • Yener KELEŞ

  Mrb Özel Güvenlik kimlik kartım var E sınıfı ehliyetim var Ankara Büyükşehir Belediyesi personeli olmak istiyorum.Refaransım yok verilen işi en iyi şekilde yaparım ama refarans yok işte bizide değerlendirmeye alın benide bizim gibileride işe alaınnnn…..

 • KADİR ÇETİN

  MERHABALAR,ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM VAR SİLAHLI…E SINIFI EHLİYETİM VAR.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE,GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLMAK İSTİYORUM.REFARANSIM VAR,EGO DAİRESİ SENDİKA BAŞKANI DEĞERLENDİRMEYE ALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM……..,CEVABINIZI BEKLİYORUM.ALLAH KOLAYLIK VERSİN……….

 • UGUR YEGEN

  İNŞATÇIYIM 20 YILDIR KARASIVA ALÇI SIVA YAPMAKTAYIM ŞİDİ İŞ ARIYOMT 0546 640 05 10

 • HİKMET

  ANKARA BUYUK SEHIR BELEDIYESINDEN BELEDIYE PERSONELI OLARAK İŞ ARAMAKDAYIM 8 YILDIR CALISMIYORUM İŞSIZIM BI YASLI ANEM VAR HASTA BAKMAKDAYIM HIC BIR GELIRIM YOK EN YAKIN BI ZAMANDA YARDIMCI OLMANIZI BEKLIYORUM TESEKURLER

 • murat perçin

  çok acil işe ihtiyacım var sayın i melih gökçek başkanıma sagılarımı arz eder bana herhangi bir birimde iş verirse kendim için değil çocuklarım için istiyorum bu işi şimdiden teşekkür ederim

 • bülent

  çok açil iş arıyom şöförlük

 • mehmet

  selam ben uzman erbaşlıktan istifa ettim… daha dogrusu zorunlu kaldımm.. kamuda iş imkanım var.. beledıyenizin zabıta görevinde olmayı çok istiyorum aslende ankaralıyım..saygılar

 • hikmet

  slm 8 yıldır bosdayım kadrolu bı iş aramaksdayımn yardımcı olursanız cok cok sevırım

 • ibrahim

  12 yıldır akp için çalısıyorum ama issizim bana yardımcı olmanızı istiyorum gerçekden cok ihtiyacım var saygılarımla

 • FATİH

  slm akaryakıt istasyonları tamir bakım işleri yaptım yaklaşık 15 senelik tecrübeb var üst seviyede elektrik bilgim var belediyenizde iş istiyorum

 • RAMAZAN

  yaşım( 28) 31,12,2013 tarihinde uzm erbaşlık görevimden kendi isteğimle fesh ettim belediyeniz bünyesine açıktan atama istiyorum gerekli evrakları daha önce gönderdim arz ederim. 546 635 63 22

 • münevver

  belediyemiz bünyesinde iş imkanı istiyorum pursaklara oturuyorum çocuk gelişimi mezunuyum bakmakla yukumlu ailem var ve bayanım tel 05465253442

 • HAKAN

  elektronık teknisyeniyim %60 engelliyim .fiziksel ve zihinsel herhangi bir özürüm yok.büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum.teşekkür ederim

 • bayram

  kepce operatoruyum iş rıyorm
  0541 827 10 81

 • yalçın yücel

  lisans işletme mezunuyum işsizim büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum form verdim AMA bi sonuç çıkmadı tel 05434720519 acil iş arıyorum

 • levent özcan

  20 yıllık oto tamircisiyim renoult servisinde ve ford servisinde calıştım ankara büyük şehir belediyesinde calışmak istiyorum tşk ederim tel 05427424532

 • ismail asilkan

  merhaba iyi günler iyi çalışmalar ben 20.07.1988 tarihinde mersin/gülnar’da dünyaya geldim ilkögretim ve ortaögretim egitimi’mi mersin/aydıncık soguksu ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra 2002 ila 2005 yılları arasında mersin/aydıncık çok programlı lisesi elektrik bölümün’den mezun oldum 2008 ila 2009 yılları arasında askerlik görevimi tamamlamak üzere izmir bornava’da acemi birliğimi 10.j.er eğitim alayında tamamladık’tan sonra antalyanın gündoğmuş ilçesinde 15 aylık askeri hizmetimi bitirdim 2010 ila 2012 tılları arasında uzman erbaşlık sınavlarına katılarak basarılı olduktan sonra egitimlerimi tamamlamak için tuzla piyade okulları komutanlına katıldım ve buradaki 6 aylık egitimlerim sonucu 21.05.2011 de tayin yerim olan 2/95 mekanize piyade yardımcı komutanlığı 2.tabur 3.mekanize piyade bölük komutanlıpı tekirdağ/hayrabolu’da görevime başladım kaydırma birliği oldugumuz için şubat ayının ilk haftası terörle mücadele iç güvenlik harekatın’da şırnak/beytüşsebap’ta ( 2 ) sene görev yapmş bulunmaktayım ve kendi rızamla uzman erbaşlık’tan istifa ettim ilgi ve alakanıza teşekkür ederim saygılar… 0553 235 89 86

 • Abdullah

  Buyuksehir belediyesinde calismak istiyorum.lise mezunuyum 27 yasindayim ne olur sesimizi duyun bibizimde is sahibi olmamizi saglayin insallah geri donusum yaparsiniz tel.5433509890

 • ÖMER

  1991 doğumluyum. Yerel yönetimler mezunu, kamu yönetimi 3.sınıf (açık öğretim) öğrencisiyim. Bilgisayar sertifikam var. Bana belediyenizin herhangi bir kurumunda iş verirseniz memnun olurum.

 • ERDAL TAŞ

  ankara büyük şehir bld işçi olarak çalışmak istiyorum 1974 samsun dogumluyum 14 yıldır sincanda oturuyorum lise mezunuyum 2 çocuk okutuyorum E sınıfı ehliyetim var bakmakta oldugum bir ailem var iş istiyorum 05375287955

 • Emre uzuntaş

  Ankara çankaya bölgesinde büyükşehirde iş aramaktayım genel meslegım elektrık bılgısaray işlernden anlamaktayım madur durumdayım ilgilerinizee..

 • Hazim görkem

  Cevre sagligi teknisyeniym 2005 mezunuyum belediyelerin hepsinde staj gordum 1987 dogumluyum evli 1 cocuk var b ehliyetim var ogg serifikam var askerlik yaptim acil is ariyom kendi brasimda zabita olarak yada herhangi cst bolumunde teşekkür ler inşallah olur .05549382568

 • çetin eroğlu

  ankara büyük şehir belediyesinde söför olarak görev almak istiyorum b sınıfı ehliyetim var aslen ankaralıyım taksicilik yapıyorum şu an söförlük konusunda hiç kuşkunuz olmasın ankaranın her yerinide biliyorum ilgilenmenizi rica derim saygılarımla

 • Kemal

  Daha önce bel-ka bünyesinde topoğraf olarak çalıştım askerlik nedeniyle işi bırakmak zorunda kaldım Ankara büyükşehir belediyesi bünyesinde Topoğraf-CnC-Elektronik meslek dallarından birinde hizmet vermek istiyorum

 • YALÇIN DİNÇ

  MERHABA 1978 AKSARAY DOĞUMLUYUM,ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR 05057928084 SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDERİM YALÇIN DİNÇ

 • mehmet büyük

  Altın dağ belediyesinden iş istiyorum park yapılarında kaldırım yapımlarında çalışa bilirim evliyim üç çocuk babasıyım yaşlı annem ve babala beraber yaşıyorum samsunda yaşıyorum eğer işe alınırsam ayilemi gertire bilirim yaşım 29 ismim mehmet cep nom 05375847472 sayın belediye Başkanımız dan rıcamız budur saygılarımla selamlıyorum teşekkür ederim

 • ömer

  Büyük Şehir belediyesin de görev almak çalışmak istiyorum ..0543 972 80 59

 • ŞENER KOYUNCU

  SLM.. ELEKTRIK TEKNIKERIYIM E-D SINIFI EHLIYETIM VAR SEYAHAT ENGELIM YOK İŞ ARIYORUM 0546 458 49 36

 • İrfan ULU

  40 yaşındayım Kırıkkale’liyim Sincan’da ikamet ediyorum 25 senelik otobüs şöförlüğü yapmaktayım bütün belgelerim mevcut Belediyenin bütün işlerinde calışabilirim tlf numaram 0 539 673 18 24 bakmakla olduğum bir ailem var işe çok ihtiyacım var

 • ramazan atay

  Altın dağ belideyesinden işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım işlerinde çalişa bilirim ismim ramazan yaşım 36 2çocuk babasıyım sayın belediye başkan ımıza saygılarımızı sunarız cepnom 05316789229 tteşekkür ederim

 • mehmet büyük

  Altın dağ belediyesinde işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım yapımlarında çalışa bilirim ismim mehmet yaşım 29 evliyim üç çocuk babasıyım cep nom 05375847472 sayın Bakan ımızdan rıca ederiz Teşekkür ediyorum saygılarımı sunarım

 • ramazan atay

  Altındağ belediyesinde işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım yapımlarında çalışa birim ismim ramazan yaşım 36 evliyim iki çocuk babası yım cep nom 05316789229 saygılarımla selamlıyorum teşekkür ederim

 • mehmet

  İş arıyorum e sınıfı ehliyetım var cep numaram 05370260712 saygılarımla

 • uğur genç

  36 yaşındayım 3 aydır işsizim 4 çocuğum var seçimden önce işden çıktım seçim için uğraştım ALLAH’a şükürki kazandık şimdide işe giremiyorum.harfiyat şöförüyüm bütün ağır vasıta araçları kullanabiliyorum ALLAH rızası için yardımcı olun ANK.B.Belediyesinde yer almak istiyorum 05357080391 saygılarımla pursaklarda oturuyorum

 • Abdullah yiğid

  sayın belediya başkanımız melih gökçek ğe saygılarımı sunar çok acil bir işe ihtiyacım olduğunu arz ederim daha önceden evrak vermiştim mamakta oturmaktayım kaynakçıyım ama hangi iş olursa çalışırm saygılarımla abdullah yiğid 05354981814

 • s ahmet kuyucu

  sayın başkanım belediyenizde hizmetli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum geregini arz ederim.

 • Erhan öztürk

  Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 • mustafa gülşen

  28 YAŞINDAYIM ÇEVRE SAGLIĞI TEKNISYENIYIM B SINIFI EHLIYETIM VAR EVLIYIM İŞ ARIYORU SAYGILARIMLA

 • sadettin özügüzel

  30 yasındayım 3 cocugum var işsizim acıl ıse ihtıyacım var ankara beledıyesınde ne iş olursa olsun yaparım

 • sadettin özügüzel

  30 yasındayım 3 cocugum var işsizim acıl ıse ihtıyacım var ankara beledıyesınde ne iş olursa olsun yaparım 05433630613

 • ayhan

  1997 e sınıfı ehliyet src1,3 belgesi pisiko teknik belgeler mevcut şirkette şoför olarak çalışmayı istiyorum akp üyesiyim saygılar 05358949340 yardimci olursaniz sevinirim

 • murat muslu

  22.09.1982 ankara doğumluyum E sınıfı ehliyete sahibim büyükşehirimizin bünyesi altında uzun yıllar hizmet etmek ve çalışmak istediğimi tarafınıza arz ederim

 • mustafa bolat

  ankara buyuk sehir personeli olmak istiyorum eskavator oparatoruyum B.G ehliyetim vardir eyr ulasa bilirseniz com memun olurum nom 05466199659

 • elvan

  ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 4YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM 05469383310

 • tülay ablak

  1984 doğumlu Anadolu üniversitesi işletme mezunuyum bilgisayar işletmen sertifikalıyım SMMM ruhsatlıyım işe ihtiyacım vardır Ankarada her yerde çalışabilirim.

 • YUNUS AKDOĞAN

  mrb ben yunus akdogan iş kazası sonucu sol kolumda 8cm kısalık var iş arıyorum özurlu raporum var 40 bana bıs verırsenız memnun olacak saydılarımla

 • volkan tetik

  ben şuan izzisim cok madur durumdayım belediyede ne iş olursa calışırım 1995 yılından beri şöförluk yapmakdayım ama nedense talihim gülmedi 3 aydır sıkıntıdayım 05433220773 3900848 tel acık irtibat icin acil büyük şehir belediyesin den rica ediyorum sayın başkanlarıma
  arz ederim

 • ibrahim

  Sn; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanım bünyenizde bulunan raylı sistemlerde ankaray yada metro şöförü olarak çalışmak istiyorum E Sınıfı ehliyetim var silahlı güvenlik sertifikam var saygılarımı arz ederim 05439727473

 • MERVE TURNATA

  SLM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ MEZUNUYUM.ÇEŞİTLİ SERTİFİKALARIM VAR. BELEDİYENİZDE GÖREV ALMAK İSTİYORUM.

 • HAKAN KILIÇ

  1988 ankara doğumluyum 2 aydır işsizim acil işe ihtiyacım var. iş konusunda bir şans verilmesini istiyorum. 05418014898

 • ilyas adaç

  belediye bnyesinde iş arıyorum şöförlük de olur 05444252417 arasanız sevinirim

 • ayşe köse

  iki çocuğum var kalıcı bir işe ihtiyacım var 31 yaşındayım tşk ederim

 • şaban coşkun

  acil iş arıyorm lütfen yardımcı olun lise mezunuyum her türlü iş olur fark etmez 0531020 5729

 • soner sucu

  1975 dogumlu E ehliyetli src piskotekniim var14 yildir soforluk yapiyorum tir kirk ayak damperli kamyon ve otobus kulanabiliyorum evliyim 2 cocugum var ve issizim ilginize arzederim numaram 05533713457

 • recai basak

  1986 doğumluyum.E sinifi ehliyete sahibim 10 yildir şoförlük yapıyorum.evli bir cocuk babasiyim belediye bünyesinde Sofor olarak calismak istiyorum.

 • mete tuncel

  ankara büyükşehir belediyesinde görev almak istiyorum buradan pek ilgileneceğini düşünmüyorum ama şansımı denemek istiyorum .

 • barış ünal

  e sınıfı ehliyet src lerim piskoteknik otobüs tecrübem yüksek iş arıyorum evim sincanda tlf 0532 773 20 38

 • mustafa sarikaya

  enyiyaşındayim haziranda dugunum olacak.bi türlu is bulamıyorum çok zor durumdayim yardimci olursaniz cok memnun olurum.ben 2 yıllık tarim makinaları mezunuyum.4 yıllik kamu yönetimi son sınıf tayim iyi derece arac kullanırım pc kullanim sertifikasina sahibim .. lutfen bir is .. ve is icin tanidigim kimse

 • erkan sabahyıldızı

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G sınıfı belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde çalıştım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl görev yaptım
  sözleşmemin bitmesi neticesinde işten çıkarıldım ilgili mercilercede uygun görülürse ankara büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 • melek dinçdemir

  1974 doğumluyum ankara mamak ta oturuyorum 14 yıl önce eşimden ayrıldım hasta bakıcı veya temizlik işnde tecrübem var çok zor durumdayım belediye yardımıyla geçiniyorum tek istediğim sizden yaşamımı sürdürmek için bir iş tel 05078763733

 • ismail özdemir

  25.11.1975 dogumlu. lise mezunuyum. 543 956 21 02

 • mehmet yıldız

  Exkavatur opreturuyum iş arıyorum 0535 6107060

 • elif karabay

  29.08.1981 ankara dogumlu,olgunlaşma endüstirisi (moda tasarımı)mezunu 2001yılı ve o zamandan beri çalışıyorum.VE sizinle çalışmak istiyorum belediyenin birimlerinden birinde,talebimi kabul ederseniz çok sevinirim

 • elif karabay

  cebeci kız meslek mezunu 1999
  olgunlaşma endüstrisi(moda tasarımı)2001
  ustalık belgesi
  usta ögreticilik belgesi
  bilgisayar belgesi
  b sınıfı ehliyet

 • hasan kaplan

  Ekskavator operatoruyum is ariyorum bilginize tskkurler.. Yas 26 05414216563

 • Mesut

  Merhabalar adım Mesut Kaya 1988 doğumluyum. 2 yıllık bilgisayar teknoloji ve proğramlama ön lisans mezunuyum. Keçiören Atapark Mah oturuyorum. 2 yıllık evliyim 1 çocuğum var E sınıfı ehliyetim var şu an işsizim belediyemiz bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum. Ilginiz için teşekkürler. Aramanızı bekliyorum. Iyi çalışmalar.
  0544 762 51 87

 • Nİhal

  Merhaba adım Nİhal 35yaşındayım kız teknik ve meslek lisesi mezunuyum 3 çocuk annesiyim çocuklarımı büyüttüm şimdide bölümüme uygun bir alanda çalışıp diğer çocuklara yararlı olmak İstiyorum saygılarımla arz ederim

 • Nİhal

  .Merhaba adım Nİhal 35yaşındayım kız teknik ve meslek lisesi mezunuyum aynı zamanda düz lise mezunuyum .sosyal hizmetler bölümünü okumaktayım.B sınıfı ehliyetim var.uygun bir alanda çalışmak istİyorum. saygılarımla

 • Nİhal

  Merhaba adım Nİhal 35 yaşındayım düz lise mezunu aynı zamanda kız Teknik ve MEslek Lİsesi mezunuyum .sosyal Hİzmetleri okumaktayım. B sınıfı ehliyetim var. Çok acilen çalışmak ìstiyorum.saygılarìmla.

 • hasan unal

  Meraba dogalgazda ozelestirmeden sonra issiz kaldim belediyede agirvasita soforu ve oparator olarak calismak istiyorum 05382987711

 • mevlüt

  Ben yeni bayındırda oturuyoru matbaacıyım okul mezunuyum aynı zamanda e sınıfı ehliyetim var ilgililere teşekkür ederim şimdiden

 • mustafa

  ben VAN /ERCİŞ.LİYİM DEPREMDE. BİR EVİM VARDI YIKILDI KİRA GELİRİM ORDAN GELİRDİ LÜTFEN BELEYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NE OLURSA EVLİYİM .2 ÇOCUK OKUTUYORUM ZORDAYIM YARDIM EDERSENİZ MEMNUN OLURUM SAYGILARIMLA

 • ayhan

  Ankara büyükşehir belediyesi bünyesinde bulunan şirket ve kuruluşlarında şoför olarak çalışmayı istiyorum E sınıfı ehliyet ve src pisiko teknik belgeler mevcut yönetim kurulu arkadaş lardan yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 • RESUL

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 • murat dirican

  34 yaşındayım e sınıfı ehliyetim serece 1 3 var pisko teknik var çekirdekten yetişme otobüs şöförüyüm her türlü aracı kullanırım büyükşehirde çalışmak istiyorum 0545 558 68 49

 • betul aydeniz

  33 yasindayim 3 cocuk annesiyim bilgisayar bilgim var ve yapacagim is konusunda kendime guveniyorum.3 cocuklu olupta tek maasla ve kiraci olarak gecim zor cocuklarimin gelecegi icin bunyenizde calismak istiyorum esimin ayligi 1600 kira 550 okul masrafi bankaya borc gercekten is istiyorum.tesekkurler

 • durmuş efil

  39 yaşındayım işsizim 2 çocuğum var kiradayım belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum 0536 765 35 01 ilginize tşkrler

 • orhun eyetem

  SELAMUN ALEYKÜM ben ORHUN EYETEM 1990 doğumluyum şereflikoçhisar imam hatip lisesi mezunuyum askerliğimi güneydoguda SİİRT PERVARİ OKCULAR ÜS BÖLGESİNDE yaptım silahlı özel güvenlik sertifikam var askerden önce numune hastanesinde temizlik şirketinde çalıştım temizlik elamanı olur sertifikam var ben bugsaşa güvenlik içinde müracat ettim EVRAK ALINDI BELGE NUMARAM 7618 ne olur banada uygun bir işverin her türlü zorlukta çalışırım şimdiden ALLAH razı olsun BANA ULŞIRSANIZ SEVİNİRİM GSM 0506 662 21 73 RABBİME EMANET OLUN

 • tamer

  sgk lı bir yerde çalışıyorum haftada 3 gün çalışabilirim uygun olursa 1 bebeğim var ek gelire ihtiyacım var saygılarımla 554 321 82 48 isletme mezunuyum her işi yaparım ALLAHIN izniyle kendime güveniyorum ehliyetim var kasiyerlik saha araştırma ön muhasebe danışma kayıt kabul vb. işleri yaptım

 • mustafa can

  24 yasindayim .Kaynakciyim. Acil is Ariyorummm.

 • Fethi Karagül

  24 yaşındayım yenimahalle ticaret meslek lisesi mezunuyum bekarım ve elimden her iş gelir kndimi geliştirme kabiliyetim war ne iş olursa olsun yaparım iş beğenmek gibi tipim yok ankara Kızılcahamam’lıyım Büyükşehir Belediyesi adı altında bende bi görev istiyorum Allah razı olsun

 • ibrahim

  ben 4 yıllık mezunum iş arıyorum 31 yaşındayım ne iş olsa yaparım evliyim bir çoçugumvar ne olur yardımcı olun

 • Ramazan

  Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde engelli kadrosunda istihdam edilmek istiyorum gerekli haberleşmenin engellilik açısından önemsenmesini arz ederim teşekkürler

 • Yunus Atak

  Ankara Şereflikoçhisarda ikamet etmekteyim lise mezunuyum Ankara büyükşehir Belediyesinde Çalışmak istiyorum 05070934402

 • isa öztürk

  Ankara yenimahallede ikamet ediyorum. 07/06/1980 ANKARA doğumluyum..E + D ehliyetim var,ayrıca G sınıfı ehliyetimde mevcut. Greyder ve bekoloder sertifikalarım var. Belediye bünyesinde faydalı olacağıma inanıyorum..Ayrıca inşaat sektörü teknik konularda bilgi sahibiyim…
  DeğerlendirmeniziRicaEderim SAYGILARIMLA:
  İSA ÖZTÜRK.

 • salih ünal

  bende büyükşehir belediyesinin herhangi bir departmanında çalışmak istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler..

 • Muammer Acielma

  ANKARA cubukluyum tek gecim kaynagim soforluk E-D eliyetim var yardimizi bekliyorum evli 22 cocugum var. Otobus kamyon her araci kullanirim tercubem var sizden yardimci olmanizi istiyorum her zaman destekciniz oldum hayir mubarek ramazan bereket ayinda yardimci olacaginizdan eminim selamin eleykum .05352401229

 • sadettin özügüzel

  ben ankara buyukşehir belediyesinden iş devamli iş cok caresızım 3 cocuk okutuyum kıradayım cevabı beklıyum 05433630613

 • fatih

  Sa fatih ben imamhatip lisesi mezunuyum ankaraliyim evli bir cocuk babasiyim belediyeniz bunyesinde calusmak istiyorum yillardirher gun kuculen kucuk esnaflik yapiyorum 05069000527 neden imamhatip lisesi mezunlari issiz anlam veremiyorum selametle kalin

 • kadir

  selamun aleykum..ben 29 yaşında etlikte oturuyorum ve bünyenizde çalışmak istiyorum, ne iş olsa yaparım yeterki bir maaşım olsun. evliyim işsizim.

 • duygu

  merhaba 1983 Ankara doğumluyum uzun zamandır iş arıyorum belediyede çalışmak istiyorum teşekkürler.

 • soner arıkan

  slm merhaba buyuksehır beledıyesı oncelıkle e sınıfı ehlıyetım var soforluk ıcın bana donersenız sevınırım sızınle devam etmek ıstıyorum oyumuda İ.MELİH GÖKÇE”YE ATTIM SIMDIDE IS ARIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ANKARA/MAMAK TA OTURUYORUM YAKINDA COCUGUM OLACAK SIZE SIMDIDEN TESEKUR EDERIM KOLAYGELSIN BU BENIM NUMARAM ARARSANIZ GELIRIM…..

 • volkan

  MRB ANKARADAN BAYAN ÖĞRENCİLERE VE BAYANLARA MADDİ AÇIDAN YARDMCI OLABILIRIM. 0554 689 33 23

  • mehtap alevli

   üniversite öğrencisiyim zor durumdayım.ailem para gönderemiyor. ltfn yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.

 • AliRıza özbek

  1980 doğumluyum evliyim B sınıfı ehliyetim var meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim.Ankara yenimahallede ikamet ediyorum.Telefon numaram:05062252262 ararsanız sevinirim.

 • dursun ceylan

  ank yasıyorum mesleyım gorson yenı cumhurbaskanımızın gorsonluguna talıbım ALLAHIN ıznıyle ıyı yerlerde calıstım calısmaktayımda sızlerden haber beklıyorum saygılarla ARZ EDERIM. TEL 0536 958 81 14.

 • kemal

  DİKKATLİCE OKUYUN… 21 TEMMUZ TARİHİNE KADAR ANKARA ASKİ 15 ELEMAN ALIMI YAPACAKTIR. ARANAN BELGE İSE BİREY VE AİLELER İÇİN ”’ AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ 1 EĞİTMEN EĞİTİMİ ”’ VE İŞE ALIM KURA ÇEKİLEREK OLUCAKTIR. BU BELGEYİ ANKARA AFAD VERİYORMUŞ. AFADA GİDİLDİĞİNDE BU BELGENİN KAMU KURULUŞLARININ TOPLU BAŞVURULARIYLA OLACAĞINI SÖYLEDİLER. ŞUAN BELGEYİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE İSE EĞİTMENLERİN TATİLDE OLDUGU EĞİTİMİN VERİLEMEYECEĞİ SÖYLENİYOR. BİREYSEL BAŞVURU DA BİR AÇIK VAR .. AFAD DA GÖRÜŞTÜĞÜMDE İSE DAHA 14 TEMMUZDAN ÖNCE ASKİDE ÇALIŞAN TAM 15 KİŞİYE BU BELGELER VERİLMİŞ. BU 15 KİŞİ KURAYLA NASIL ATANACAK NOTERLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDELER KESİN..

 • Ezgi Gültekin

  Merhaba,27.02.1991 Ankara doğumluyum.Ankara’da ikamet etmekteyim.İİBF Kamu Yönetimi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunuyum.Etimesgut Kaymakamlığı’nda stajyerlik yaptım.Alanımla ilgili olduğundan uygun bir pozisyonda sizlerle çalısmaktan memnun olurum.Saygılarımla tel:05532130181

 • Muammer Acielma

  16 yillik agir vasita soforuyum issizim ANKARA cubuk luyum evli 2 cocugum var bana yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla arz ederim 0535 240 12 29

 • halis yılmaz

  ankara dedeman otelin de usta demi acehef olarak 24yıl çalışdım iş yeri kapanış nedeniyle iş sız kaldım belediye bünyesinde çalişmak istiyorum ilgılilere şimdiden teşekür ederim telefon numaram 0535 696 78 25irtibat numaram

 • dilara çetiner

  Merhaba kırıkkale üniversitesi grafik tasarımı bölümünü başarıyla bölüm birinciliğiyle bitirdim. Anka reklam ajansı Ptt Başmüdürlüğünde staj yaptım. Bölümüm ile ilgili programlara hakimim. Belirli makinaları kullandım . Programları iyi derecede biliyorum . İşe ihtiyacım var . Büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum . İlgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum . 05315564766

 • Büşra NAZLI

  Merhaba 10.10.1994 Yozgat doğumluyum.Ankara Yenimahallede ikamet ediyorum. Kırıkkale Üniversitesi MYO grafik tasarımı 2014 mezunuyum.Bölümümü başarılı bir şekilde bitirdim.Lise ve üniversite stajımı Ptt Başmüdürlüğünde yaptım.Bölümümle ilgili programlara hakimim.Bölümümle ilgili belirli makinaları kullandım.Alanımla ilgili uygun bir pozisyonda Büyükşehir belediyesinde çalışmakdan memnun olurum.İlginiz için teşekkür ederim.05547247276

 • Yusuf KANAT

  Merhaba 1989 ANKARA doğumluyum.Ankara Etimesgutda ikamet ediyorum.Etimesgut Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek lisesi bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdim.Alanımla ilgili Belediye bünyesinde çalısmak istiyorum ilginiz için teşekkurler.. 554 460 47 49

 • ALİ KABAOĞLU

  33 YAŞINDAYIM B VE E SINIF EHLİYETİM VAR SİZ VE SİZİN BÜNYENİZDE OLAN ŞİRKETLERDE ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞMAK İSTERİM0507 279 79 75

 • Ali bulut

  Salamun aleykum hayiyli işler 1978 dogumluyu belediye būnyesinde şöför olaraktam calışmak istiyorum E+D src piskoteknik belgelerim eksiksiz olarakta vardır ve yaklaşık dört aydır işsizim saygılarımla teşekkürederim

 • erkan

  ünüversite 4 yıllık mezun olup belediye hizmetleri 4c olarak yada sözleşmeli olarak defalarca iş başvurusunda bulundum ama şuan tek eksiğim TORPİLİM yok itinaa ile belediyede TORPİL aranmaktadır

 • tuğçe ü.

  iktisat mezunuyum ve iş arıyorum .yardım lütfen

 • nagihan

  Ben engelli her işi yapabilecek durumdayım meslek lisesi mezunuyum engelli sınavlarına giriyorum bir yere yerleşemedim beni kimseye muhtaç etmeyin banada bir iş imkanı verin çalışmak istiyorum

 • lefan

  Lutfen biri bizi duysun aartikkkkk lise mezunyum 33yasindayim.b sinifi ehliyetim var.5 aylik kizim var issizim.belediyede calismak istiyorum532 738 95 03

 • Mehmet Ali

  Slm 26 yaşındayım marshall boya bayisinde çalışdım depo görevlisiydim çalışmak üzere her işi yapabilirim Saygılarımla sizlerden haber bekliyorum 0539 480 30 83

 • serkan

  Slm adım serkan belediyeye şoför olarak girmek istiyorum kadrolu b ehliyetim ilgilenirseniz sevinirim tel 05364454618

 • ibrahim şavlı

  Ben 5 yıllık uzman çavuşun belediyede uygun bi kadraya kurum değiştirmek istiyorum ankara polatliliyim 05077612988

 • METİN FİDAN

  41 YAŞINDAYIM B SINIFI EHLİYETİM VAR 9 AYDIR İŞ ARIYORUM EVLİYİM 1 ÇOCUĞUM VAR. ACİL İŞ ARIYORUM . TELEFONUM. 05428237576

 • yusuf BARAN

  lisans mezunuyum personel alımları için yardımlarınızı bekliyorum bu mail üzerinden bana ulaşırsanız sevinirim teşekkürler…

 • özkan Aksungur

  B sınıfı ehliyetim var SRC 2 VE SRC 4 belgelerim var belediyede çalışmak istiyorum şöför olarak çalışmak istıyorum yada bana göre uygun bir pzisyonda acil işe ihtiyacım var yardımlarınız bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılar 05426537013 nolu telefonumdan ulaşabilirsniz yada meil adresimden de ulaşabilirsiniz teşekkkürler

 • selim ışıldak

  Slm belediye iş arıyorum lütfen yardımcı Olur musunuz

 • kaan

  ehliyetim var lise mezunuyum araba üzerinde terçübem var belediyede iş arıyorum torna tesvise mezunuyum

 • rasit

  Ben 1982 dogumlu kırşehir ticaret meslek llisesi menzunuyum ankarada ikamet etmekteyim boyadan anlarim belediyede bana uygun pozisyonda çalışmak isterim cok ihtiyacim var işsizim nom 05448126548

 • ilhan

  loder eskravator ve beko loder sılındır oparatoruyum b sınıf elıyetım var

 • Hasan

  Slm yenimahalle de oturmaktayim issizim ehliyeti m var E 2 tane engelli hastam var masraflarini karsilamakta zorlanıyor um bi cevap versenizzzz

 • Hasan

  Burdan ulaşabilirsiniz 0537 389 16 41

 • ilker YILDIZ

  UZMAN ÇAVUS OLARAK GÖREV YAPTIM ZABITA OLARAK CALISMAK ISTIYORUM 5448829122

 • LATİF TUNÇ

  UZMAN CAVUS OLARAK GÖREV YAPTIM BELEDIYEDE CALISMAK İSTIYORUM 5432827720

 • okan

  24 yaşındayım. KIRIKALE DEde oturuyorum. Sizinle çalışmak istiyorum. Askerlik yaptım. Lise mezunuyum 05442423486

 • cebrail

  24 yaşındayım. KIRIKKALE oturuyorum. Sizinle çalışmak istiyorum. Askerlik yaptım. Lise mezunuyum 05458199678

 • Recep

  Mrb ben yenimahalle de ikamet ediyorum issizim 2 tane engelli hastam var masraflarini yetistiremiyorum lutfen bana bi is verseniz E Sınıfı ehliyetim var 0537 389 16 41 ulaşabilirsiniz

 • serdar

  merhabalar ben mamak bölgesinde oturuyorum lise mezunuyum b sınıfı ehliyetim ve silahlı güvenlik sertifikam var yaşım 22 ilgilenirseniz çok sevinirim

 • serdar

  merhabalar ben mamakta oturuyorum yaşım 22 b sınıfı ehliyetim ve silahlı güvenlik sertifikam var ilgilenirseniz çok sewinirim 05069678935

 • mehmet

  kimya bölümü lisans mezunuyum iş arıyorum

 • habib unal

  23 yasindaym askerden geldigimden bu yana bi is bulamadim ise ihtiyacim var b sinifi ehliyete sahibim pursaklarda oturuyorum 05546574238 bu telefndan ulasa bilirsiniz

 • osman kapkner

  05368778722 aşçı dönerrci ustasıyım mamak ta ikamet idiyorum teşekürler.

 • yasemin yılmaz

  4 yıldır kreşlerde öğretmen olarak çalışmaktayım.lise çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum şimdiden teşekkürler.

 • MEHMET AŞIK

  KTÜ Orman müh. bölümü mezunuyum.sivi olarak Forum Migros A.Ş.T satış elemanı,ktü kütüphanede part time,optimal ormancılıkta mevsimlik muh. çalıştım. şuan işsizim iş arıyorumm

 • Neşe Akbıyık

  Merhaba 33 yaşındayım %60 engelliyim Ticaret meslek lisesi bankacılık bölümü mezunuyum üniversite bankacılık bölümü okuyorum Ankara da oturuyorum ekpss girdim sizlerle calismak isterim

 • derya görür

  acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim çay temizlik olabilir 05438483928

 • muharrem can

  ankara çubukta oturuyorum nisanlıyım kısa süre içerisinde evlencem ve işim yok büyük şehir belediyemizden şöförlük yapabilecek bi iş rica ediyorum e ehliyetim var.torpilsiz de iş bulunabilceni biliyorum ve bunun için yardımlarınızı bekliyorum numaram 0544 483 79 11

 • etem tunç

  slm ben etimesgutta oturuyorum lkaldırım taşı andazit bazat bordur ustasıyım işe ihtiyacım var yeni düğün yaptım daha önce belbetonun işini yaptım anklaradda çalışan kaldırım ekiplerini gezin bakın en kıral ustayı getirtin bnm kadar temiz hızlı yapan usta varsa ben bu mesleği brakcamm sizi bekliyorum 05432614702

 • melek erturan

  çok ilginç.bu şekilde iş bulunabliyor mu.bu şekilde işe giren vars BENDE BİLGİLERİMİ VERECEĞİM DE….

 • safiye

  35 yaşında 3 çoçuk annesi yardımcı annelik yaptım sosyoloji okuyorum sevgi evleri yada çocuk bölümü olan yerlerde iş arıyorum

 • Ahmet çakmak

  15 Yıllık elektrikçilik yaptım teknik bölümde çalışmak istiyorum. 05074862761

 • göze gülseven

  çankaya bölgesinde ikamet etmekteyım, evlı ve askerlıgımı yapmış bulunmaktayım, yardımcı olursanız cok memnun kalacgm ıyı calısmalar. 0538 862 48 00

 • deniz demirci

  merhaba evliyim bir çocuğum var ve işe ihtiyacım var bana iş verin lütfen.

 • Levent

  404 not found!!!! Hiç şaşırmadım 🙂

 • enes

  1993 doğumlu harita ve kadostro DPÜ mezunuyum .
  K.örende ikamet edyorum.
  Belediyede kendi alanimmda ise baslamak istyorum
  0544 972 92 19

 • enes

  1993 dogumlu ankara k.ören ikamet edyorum harita kadostro DPÜ üni mezunuyum. belediyelerde tekniker olarak çalşmak istyrum
  m.enes_06@hotmail.com 0544 972 92 19

 • inci bolukbasi

  Calismak istiyorum torpil yok bulamıyorum 3 cocuk borclarimiz var çocuklar un ihtiyacini karsiliyamiyorum temizlik olsun

 • özkan

  B sınıfı ehliyetim var ehliyetimi büyütüyorum (e) sınıfına SRC 2 VE SRC 4 belgelerim var belediyede çalışmak istiyorum şöför olarak çalışmak istıyorum yada bana göre uygun bir pzisyonda acil işe ihtiyacım var yardımlarınız bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılar 05426537013 nolu telefonumdan ulaşabilirsniz yada meil adresimden de ulaşabilirsiniz teşekkkürler
  Acilllllllllllll

 • hacı ali köksal

  belediyeniz kadrosunda otobüs şoförü olarak çalışmak istiyorum iş başvurusunu nereden yapıyoruz SRC 1 SRC 2 SRC 3 SRC 4 VE PİSİKOTEKNİĞİM var ilginize şimdiden teşekkürler 532 523 02 10

 • burak ülen

  sayın başkanım; ben Atatürk üniversitesi çevre mühendisliği bölümü mezunuyum. okul stajımı İstanbul büyükşehir belediyesinde yaptım. acilen işe ihtiyacım var. 1981 doğumluyum. ankarada oturuyorum. bana sağlıyacağınız iş imkanı için şimdiden teşekkür ederim. 05323480283

 • Taşkın Noyan

  Merhaba,

  1980 Ankara doğumluyum, 10 yıllık ehliyetim SRC – 4 belgem var meslek lisesi motor bölümü mezunuyum. Aynı zamanda çok çok iyi derecede bilgisayar bilsine sahibim. Evliyim bir çocuk sahibiyim ve iki yılı aşkındır işsizim.

  2004 yılından bu yana başta Keçiören olmak üzere Büyükşehir belediyesinde de Akparti ilçe teşkilatında bulundum.

  ilginiz için Teşekkür ederim . 05333831492 .

  Selamlar. . .

 • ali

  büyükşehir belediyesinde bende çalışmak istiyorum. ne iş olursa olsun. 0 505 721 89 43

 • ozlem

  Lise mezunu 1980doğumluyum işe ihtiyacım var lutfen yardımlarınızı bekliyorum

 • ömer

  Merhaba.
  1986 doğumluyum. Güvenlik sertifikam ve kaynakçı sertifikam var. ağır işe alışkınım. 2 kızım var büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum. ne iş olursa yaparım. lütfen bir haber bekliyorum. Saygılarımla. Tel: 0541 932 16 41

 • hamza başaran

  1979 doğumluyum sincan imam hatip lisesi mezunuyum e’sınıfı ehliyetim var.-silahlı güvenlik sertifikam ,
  forklift kullanma sertifikam var .src/2/src3var
  iş arıyorum.

 • Fatma

  1983 Ankara doğumluyum ve acilen 2 tane meleğim için ise ihtiyacım var silahlı güvenlik belge mevcut ve ileri düzeyde bilgisayar kullanabilirim kadinim diye suçlu değilim ve namusuna çalışabilecek bir işim olsun istiyorum

 • mehmet yıldırım

  Ekskavatör operatörüyüm is arıyor um saygılarımla belgem mevcuttur

 • ramazan

  Acil is arıyor e Sınıfı ehliyet src 2/4 Psikoteknik car

 • elif

  Hayırlı günler eşim bir senedir işsiz bir senelik evliyiz eşim is olursa calismaya gidiyor benim ocak ayında doğumum var maddi durumumuz yok kömür sağolsun yardım dan geldi ev kira ailem burda değil kimsemız yok yardımda bulunan eşim ne iş olursa çalışır nasil is olursa olsun razıyız lütfen sesimızi duyun

 • elif

  Telefon numarasi 05070849310 lütfen allah rızası icin yardım edin ise cok ihtiyacimiz var

 • elif

  Slm eşim kaynakci 1senedir işsiz yeni evliyiz ocak ayında doğumum var is olursa gidiyor is olmazsa evde maddi durumumuz iyi değil evin ihtiyaçlarını karşılayamıyor üzülüyor çoğu zaman onu ağlarken görüyorum lütfen allah rızası icin eşime is her ne iş olursa olsun razıyız bize ulaşın zor durumdayiz 05070849310

 • Kemal celayir

  Is ariyorum E ehliyetim var buyuk Araç tecrubem var uzun yok tecrubem var ankara min semptlerini cok iyi biliyorum.saygilarim Melih gig eke burdan tesekkur I bir borc bilim basinizdan email olmasin ins bizlerin ve TURKIYE’nin Melih beye her Zaman ihtiyaci var

 • veli ay

  Slm iki yıl forklift operator liği yaptım bir yıldır bostayim JCB forklift eskvator kepçe dözer loder Mikser kullanma operator luk belge var ehliyeti sürücü kursuna dir olum lu bir iş olursa Büyükşehir Belediyesi ile çalışmak isterim no: 0553 535 43 46 sincan Fatih’de ikahamet etmekteyim

 • burak çalışkan

  acil is arıyorum numaram 05436809995 yasım 19

 • durmusuzar

  muhasebe bölüm 2 yıllık mezunum b sınıf ehliyetim var belediyemizin hangi bölümü olursa olsun işe ihtiyacım var

 • ercan kayaturan

  merhaba ben ercan 22 yaşındayım elektronik haberleşme 2 yıllık myo mezunuyum aynı zamanda aöf 3 ncü sınıf kamu yönetimi okuyorum b sınıgı ehliyetim var işsizim işe çok ihtiyacım var ankara büyükşehir belediyesinde sözleşmeli olarak işçi olarak uygun olan bir yerde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun..

 • UĞUR

  slm ben ankaran ugur gölbaşindan daimi iş arıyorum e sınıfı ehliyet src 2ve 4 vardır tecübem var fazlasıyla tşk :0542 715 52 66

 • Mr Larry

  Merhaba,
  Bu Bay Larry Brown, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olduğunu genel kamuoyunu bilgilendirmek için. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu altında bir bireyler, firmalar ve şirketler% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (Alarrybrowninvestment@gmail.com)

 • şafi demir

  merhaba ben şafi engelliyim sa ayahım obur ayahımda biraz kısalık var lise mezunuyum belediyenizde çalışmak istiyorum saygılarımla teşekurler 05310242611

 • soner güçlü

  selamlar ben Şereflikoçhisar liyim Keçiören de ikametgah dayim E Sınıfı ehliyetim var Elektrik Elektronik bilgim vardir 39 yaşındayım iş istiyorum saygilarimla 05427361290

 • meraba.ben fetullah

  meraba ben fetullah 1989 doğumluyum Etimesgut da ikamet ediyorum ve Etimesgut belediyesin de işe girmek ve sürekli olarak sizlerle çalışmak istiyorum inşallah hayırlısı olur..

 • larry

  Eğer bir işletme kredisi, bireysel kredi, ev kredisi, araba arıyorsunuz
  kredi, öğrenci kredi, borç konsolidasyonu kredi, teminatsız krediler, girişim
  sermaye, vs .. Yoksa bir banka veya mali bir kredi reddetti vardı
  Doğru yer, bir veya daha fazla reasons.You için kurum
  senin kredi çözümleri! Ben kredi özel borç veren dışarı vermek am
  düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler
  % 2. Faiz. Larryreedinvestment@gmail.com e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz

 • İlkan Şengül

  Selamlar Gazi ünivetsitesi İktisat bölümü mezunuyum, bilgisayar programlarını iyidir 3 senedir işsizim , ne bir tanıdığım ne de torpilim var ve size edecek duamdan başka bir şeyim de yok.

 • muzaffer

  selamun aleykum 32 yasındayım e sınıfı ehlıyet vede src 2 4 psıkoteknık sılahlı guvenlık kımlıgım var vasıfsız ıscı olarakta calısabılırım tesekkurler

 • Eyüp Demirden

  merabalar ben lise mezunuyum, 32 yaşındayım 9 senelik evliyim. özel güvenlik sertifikam var, b sınıfı ehliyetim var 2 çocuğum var 3.sü yolda allahın izniyle maaşım asgeri ücretti hep, hiç yukarısı olmadı çocuklarım için sizden belediyenizde iş istiyorum ne iş olursa yaparım. tl:05425836100

 • feda yücel

  ak parti etimesgut ilçe teşkilat üyesiyim.üniversite mezunu kızımın belediye birimlerinizde işe alınmasını rica ediyorum.0542 590 22 93

 • mrs nida

  Merhaba, benim adım, ben 50 milyon aldattım edilmiştir çok sahte para kredi elinde kurbanı ben 800 milyonluk büyük bir sermayeye ihtiyaç, çünkü ben neredeyse öldü beslemek için yiyecek yoktu, nida rinabel oldu edilir benim çocuklar, benim iş yıkıldı ve kocam geç. Ben ve benim çocuklarım artık dayanamayıp. Benim rahmetli kocam meslektaşım nihayet, bana şirkette güvenli bir kredi almak iyi bir anne iyi bir yardımcı anne Mrs.Morrison beni tanıştırdı kadar tüm Mart 2015 oldu bu, o, ben size teşekkür etmek bu fırsatı kullanmak istiyorum değildi Allah ben de hepiniz bir teminatlı kredi temas anne gerekirse birçok dolandırıcılık, orada olduğunu, Endonezya tüm iyi insanlara anlatmak için bu fırsatı kullanmak istiyorum, sizi korusun devam edecektir. @ janemorrisonloanfirm@gmail.com benden daha fazla bilgi için nidarinabel@gmail.com yoluyla bana ulaşın

 • joe kings

  Özel, ticari ve Bireysel Krediler dünyanin her yerinde 50 yil geri ödeme süresi dönemine 1 yil içinde Teklif Biz% 2 çok düsük yillik faiz orani vardir. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortali bizim önceligimizdir. Herhangi bir ilgi kisiler e-posta yoluyla bize basvurun: cobetfunds7@gmail.com

 • zekeriya aydoğan

  forklift operatörü ve b sınıfı şöförlük iş

 • ÜMMÜ

  ON PARMAK BİLİYORUM LİSE MEZUNUYUM ÇOCUK GELİŞMİ SENELERDİR AKP YE OY VERİYOZ AMA Bİ İCRAT GÖREMİYORUZ BU OYLARIN HATIRINA DA OLSA BELEDİYE DE Bİ İŞ İMKANI OLAMAZMI YANİ ESKİDEN MİLLET DERDİ MHP BAŞA GELSİN SENİ ŞURAYA ALDIRACAM CHP BAŞA GELSİN SENİ BURAYA ALDIRICAM AMA BİZ AKP OY VERDİK HALA BİŞİ YOK.

 • ÜMMÜ

  daha önce böyle bir yorum yapmadım. ON PARMAK BİLİYORUM LİSE MEZUNUYUM ÇOCUK GELİŞMİ OKUDUM. SENELERDİR AKP YE OY VERİYOZ AMA Bİ İCRAT GÖREMİYORUZ BU OYLARIN HATIRINA DA OLSA BELEDİYE DE Bİ İŞ İMKANI OLAMAZMI YANİ ESKİDEN MİLLET DERDİ MHP BAŞA GELSİN SENİ ŞURAYA ALDIRACAM CHP BAŞA GELSİN SENİ BURAYA ALDIRICAM AMA BİZ AKP OY VERDİK HALA BİŞİ YOK.

 • kaan ersan

  e sınıfı ehliyetim var askerliyimi yaptım ve işe ihtiyaçım var durumum kütü

 • kaan ersan

  e sınıfı ehliyetim var askerliyimi yaptım ve işe ihtiyaçım var durumum kütü nolur işe ihtiyaçım var numaram 0530 350 00 70 … arz ederim.

 • halıs

  mrb ben 3 aydır işsızım mermer ustasıyım 7 sene tecrubem var kaç defa beledıyeye gıttım ama sunuç alamadım yenı evlıyım eşimi bırakıp şehir dışına çikamıyorum işsizim beledıyeye çalişmak istıyorum sagılarımla tel05535286922

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir