Albaraka Türk Güvenlik Alımı 2015


albaraka-turk

Albaraka Türk Güvenlik Alımı yapacak!

Albaraka Türk iş başvurusu yaparak sizde Albaraka Türk’ün gücünden güç alabilirsiniz. Albaraka Türk Güvenlik Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Albaraka Türk eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Albaraka Türk insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bankamızın İnsan Kıymetleri politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, adil bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel istihdam etmek esaslarına dayanmaktadır.
Personelin %83’ü Üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 32’dir.

İşe Alma Süreci
Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.
Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
28 yaşını aşmamış olmak.
Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)
Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkânları
Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personel öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitim programlarına tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî ve teknik bilgilerin verildiği eğitim programlarına yönlendirilirler.
Eğitim programlarının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Kariyer İmkânları
Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde ve Terfi Prosedüründe belirtilen bulunulan unvandaki bekleme sürelerini dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi Sisteminde; açılan yazılı ve sözlü sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfiye engel herhangi bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar
Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in Banka Personeli

 
 

Paylaş 
 
 

9 Comments

 • OLGUN KILINÇ

  MERHABALAR BEN 2 SENEDİR SILAHLI GUVENLIK SERTIFIKASI SAHIBIYIM TEKIRDAG VE CEVRESINDEKI BOLGELERDEKI SUBELERINIZDE GUVENLIK GOREVLISI OLARAK CALIŞMAK ISTIYORUM İLGİNİZE TESEKKURLER

 • mahmut kütük

  silahlı güvenlik kimliğim var ayedaşda 2 yıl silahlı güvenlik görevlisi olak calişdim ve adliyede 8 ay calışdım. refarans birol hacıoğlu

 • mehmet.engin

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 • mesut

  MERABALAR İKİ SENEDİR HSBC BANK CALİSMAKTAYİM SARLARİN ZORLUGUNDAN YENİ İS BAKİYORUM SİZLERLE CALİSMAKTAN ONUR DUYARİM….

 • Şakir KILIÇ

  Merhaba ben istanbul da ikamet etmekteyım 5 yıldır güvenlik sektöründe çalışmaktayım ve 2yıldır özel bir banka şübesinde çalışmaktayım.bende sizlerle çalişmak istiyorum.iyi çalişmalar.

 • yücel

  merhaba istanbul pendikte ikametetmekteyim.silahlı kartım var.6 yıl özel kolejde güvenlik yaptım.şuan özel bir bankada 4 yıldır çalışmaktayım.sizinle çalışmak istiyorum.

 • Ramazan BATUK

  Merhaba 1989 mardin merkez doğumluyum mardinde ikamet etmekteyim silahlı güvenlik kimliğim var lise mezunuyum askerliği yapyım B sınıfı ehliyetim var boy 1.76 kilo 73 sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 0541 550 27 47

 • Emrah KARATAŞOĞLU

  SLM Ben Ankara Keçiörende İkamet Etmekteyim
  Yaklaşık 6 Yıldır Güvenlik İş Tecrübem Ve E Sınıf
  Ehliyetim Mevcut Yaşım 28 Boy 174 Kilo 68
  Sizinle Çalışmak İstiyorum SAYGILARIMLA
  TEL: 0546 606 98 93

 • Hüseyin akşeker

  Merhaba ben Hüseyin Akşeker Antalya da oturuyorum silah lı özel güvenlik belgem var ve sizinle birlikte çalışmak istiyorum 11 yıldır özel güvenlik işiyle uğraşıyorum tlf numaram 0 532 225 91 46 teşekkür ederim

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir