Aker Mağazacılık Personel Alımı 2014 - Personel Alımları, İş İlanları, İş Başvuruları ve İş Haberleri

Aker Mağazacılık Personel Alımı 2014

İlan tarihi: 3 Şubat, 2014

aker-magazacilik

Aker Mağazacılık personel alımı yapacak!

Aker Mağazacılık iş başvurusu yaparak sizde Aker Mağazacılık’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aker Mağazacılık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aker Mağazacılık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aker Mağazacılık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bütün ürünlerini özenle üreten ve kreasyonlarını takipçilerinin eğilimlerini göz önünde tutarak oluşturan Aker, aynı özeni mağazacılık konusunda da gösteriyor. 30 yıldan fazla bir zaman önce ilk mağazasını açan Aker, bugün toplamda 25 mağazasıyla serüvenine devam ediyor. Bu mağazaların 13’ü İstanbul’da geri kalanları ise Kayseri, Bursa, Trabzon ve Konya gibi önemli şehirlerde bulunuyor. Fas’ta açılan yeni mağazasıyla Aker ismi dünya çapında bir vizyonla yol almaya devam ederken Aker kadınının da markasıyla arasındaki mesafe gün be gün azalıyor. Vizyonunun temelindeki global anlayış gereği trendlere en uygun eşarp, çanta, giyim ve aksesuarları bulabileceğiniz Aker mağazaları gün geçtikçe sizlere daha da yaklaşıyor.

Aker, büyümeye devam ederken moda arayışınızın aklınıza gelen ilk adresi olmak için çabalıyor. Her mağaza, takipçilerini rahat ettiren keyifli alanlar olarak tasarlanıp inşa ediliyor. Bu alanlarda mümkün olan en iyi müşteri hizmetinin verilmesi, iş akışının en önemli unsuru olarak kabul ediliyor. Serüvenine biraz daha keyif katmayı ve doğru müşterinin bulunduğu her lokasyonda yeni bir mağaza açmayı hedefleyen Aker, 2015’e gelindiğinde 50 mağazalık bir zincire sahip olmayı amaçlıyor. Stilinizin satır başlarını seçmek için her biri ortalama 300 m2 alana sahip şık ve ferah Aker mağazalarına davetlisiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.Yorum yok.“Aker Mağazacılık Personel Alımı 2014”

Yorum Yap

Ad:
Email:
Comment: